Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihal Atsız

Apache

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
İdolleri.

Irkçıyız, faşistiz ve gururluyuz diyorlar bunlar. Zaten o resim büyük ihtimalle savaş yıllarından kalmıştır, Atsız ve onun gibi düşünen insanlığını reddetmiş iblisler nazizmi hala destekliyor zaten(Atsız öldü, eminim cehennemde Hitler ile birlikte üşüyordur)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Bu gün bir arkadaşı Hüseyin Atsız'ın kitabını okurken gördüm de çocuğun beyni yıkanmaya başlamıştı bile Allah'tan erken uyardım...Çok saplantılı fikirleri var ,bilmeyen birisi için kötü sonuçlara doğurabilir.Ama bunun dışında gözardı edilmiş önemli bir kaç düşüncesi de yok değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
Şurada 12:59da başlayan cümlede bahsettikleri kişi kim? Yalandan bi adını söylüyorlar ama, en kritik noktaları yarım ağız söyleyip geçen şişkolar oldukları için anlaşılmıyor. Çok gıcık oluyorum bu adamlara ya. Ne sorulara direkt cevap veriyorlar ne anlattıkları konularda bütünlük var. Mühim sorulara verebildikleri tek yanıt "YA KONUŞTURMAYIN BENİ". En bilinir tarihçilerimizin denyo olması çok üzücü. Of stres attım.

Video ismine takılmayın sanırım kurtçu bi amca uplamış fdsfgsadg

http://www.youtube.com/watch?v=cbatKDlPhrQ
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ülkenin en yetkin tarihçilerine birine ''denyo'' diyen kafadan bacaklı tuhaf organizmalarla aynı ortamda bulunmakta bizim talihsizliğimiz.

meczup herif kimden bahsettiklerini de anlamamış. internet ortamında bolca bulunan bu yaratıkları adam yerine koymak adetim değildir ama bu sefer kendimi tutamadım.

bit yavrusu gibi gülmüş bir de herif.
Sosyal ağlarda paylaş

bardakçıyı hürriyette yazdığı zamanlardan okuyordum, ama habertürkte ki pelin batulu programlarında adama iyice kıl olduğum için programı da seyretmiyordum ve onun yüzünden ilber ortaylıyada kıl olmuştum...

neden sonra yanılmıyorsam, kanal sokaktaki ceviz kabuğunda ilber ortaylıyı dinleyince hatalı bir düşünce içinde olduğumu anladım...

yine neden sonra, youtube den eski programaları seyrederken, -bardakçı, afyoncu ve bir kadın ile olan programları- seyrederken, bardakçının safi goygoycu ve konuları sabote eden bir adam olduğunu hatırladım

ama sonra Celal Şengör ve fatih altaylı ile olan programın dinleyince anladım ki, bardakçi yalnız kalıp, moderator gibi takılmaya başlamasa baya faydalı olacak bir adam, ama ortamda onu denegeleyecek birileri olmayınca adam feci bir goygoycu, 2 saatlik bir programı, katılımcı 3 saat aralıksız anlatacak bir motivasyonda olsa dahi, 1 saati boş laf ile 2 saate kitliyor, çok yazık oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

bu adam psikopatlıkta hitleri geçermiş çok net sdfsdf

"15- askerlik ve spor liselerde daha sıkı olarak devam etmeli ve talebeler silahla toplu bir halde talime, hakiki süngü ve kılıçlarla hakiki mübarezeler yapmağa alışmalıdır. zarar yok, aralarında tehlikeli yara olanlar bulunsun... bu yaralar sinemaların, baloların yaptığı tahribat kadar zararlı değil; talebeyi tehlikeli azımsamağa alıştırmak bakımından faydalıdır."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...