Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

306 spoiler!!

Dexter yine beklenilen çizgide, Prado güvenilirliğini gösterdi ama halen tam olarak kabul görmüş değil. Bence iyi de yaptı Dex, babasının da söylediği gibi Prado o "ritüel" kısmını pek anlayacak gibi değil. Ama güzel bir ikili olacaklar bence.

Rita nın Syl le işe başlayacak olması boktan bi ayrıntı gibi geliyo bana, o karı(rita) gene bi boklar yiyecek ama dur bakalım.

Ramon a gelince, o adam kaçırma-işkence geyiklerinden biraz başı ağrıyacak sanırım ama hala skinner kimdir merak ediyorum. Tahmin eden var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

3x06
Masuka derdim ama o son emo damarı tutuşundan sonra imkansız. O yeni dedektif çok bariz olurdu o da değil. İhbarcı eleman diyeceğim hani Debra belayı bulmasını bilir hesabı :P onda da hiç seri katil tipi yok.

Bence henüz görmediğimiz bir karakter. Bu son bölümde gördük, Angel'ın yazdığı dedektif DEA'dendi ve kurbanlar hep uyuşturucu kullanıcısı / satıcısı. Bence skinner o taraflardan henüz karşılaşmadığımız bir karakter olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Spooo

skinner bence ^rita & the kids^ cikicak sonunda hehe

saka bi yana, bu prado bence ilerleyen yerlerde başı adaletle tutuşucak, dexteri desifre edip etmemek arasında kalma durumlari bile olabilir, hatta hazir uctum biraz daha ucim, dexter gene survival of the fittest mantigi ile Prado'nun kanlı gömlegini kendi departmanina anonim olarak yollicak, teyteyteyy

ciksin izleyelim..

Sosyal ağlarda paylaş

306

Miguel'le Dexter bir noktadan sonra anlaşamayabilirler, çok mantıklı geliyor, sadece suçlu olduğuna inandığı için birilerini hapse tıkan bir adam sonuçta Miguel, Dexter her ne kadar yeni kurallarını kendi belirliyor olsa da sadece uyuşturucu sattığı için, ya da benzeri bir suçu olan bir veledi öldürmez kanımca. Böyle olmasa bile bir şekilde son bulucaktır arkadaşlıkları, ama nasıl hiç bilemiyorum.

Skinner muhbirmiş gibi geliyor bana, her ne kadar katil tipi olmasa da yukarıda da denildiği gibi, o değildiyse bile Quinn'dir.

Bence Debra hangisine yaklaşırsa ondan korkmak lazım, 2. bir ice truck killer olayı yaşanabilirmiş gibi geliyor.

Genel olarak dizi her bölümde daha bir heyecanlı olmaya başlıyor, preview'ı göremedim bu sefer, indirdiğim dosyada mevcut değildi. Ama bu şekilde olaylar gelişmeye devam ederse sezon çok süper olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

306

abi yine cok guzel bir bolumdu =), bence miguel'le dexter sonuna kadar gider ya, ya elbette bir sey olacak da anlasamamalarından olmaz bence, miguel suclu oldugu icin hapise tıkıyor abi, gidip de bu uyusturucu satıyo, cocuk ama kes sen bunu falan diyecek biri degil dexter'a, ki oyle diyip dexter kabul etmese daha da sever dexter'ı... tapıyo adam dexter'a ehueh, en son yanlıs eve gidisinde bile "dexter" derken gulumsuyodu ehueh, dexter'ın kendini(miguel'i) korumak icin yerini soylemedigini falan dusunuyordur ehueh...

skinner'ın ramon olmadıgı cok belliydi bana kalırsa, adam da hic bi neden yok oldurmek icin, hele oyle derilerini yuzup seri katil mesajları falan vermek icin =), freebo'yu bulmaya calısıyorsa kacırır sorgular bırakır, bu bolumde yaptıgı gibi... skinner quinn cıkmaz kesinlikle, burada herkesin dedigi gibi cok bariz bi seri katil o eheh, dexter hep sasırtmayı basardı beni simdiye kadar =), bana gore de simdiye kadar gormedigimiz biri cıkacak... ben o angel'ın takıldıgı kadında da bi pislik arıyorum, su anda hic bir islevi yok kadının dizide cunku ehueh...

ben en bastan diyordum "bu yuki'nin bariz bi takıntısı var quinn'e, belki i.a. cidden ilgilenmiyodur bile, kadın kendi kendine takılıyodur, gecmiste terketmistir bunu quinn" falan diyodum, cidden oyle cıkıcak galiba ehueh...

p.s: hala quinn'i sevemedim :...

@Abso, onlar 305'te olmustu...
Sosyal ağlarda paylaş

spoileeeer

All the lives I've taken, they've always begged for mercy. I've never understood that concept until now. This. This is mercy. But only for a friend.

Allahına kurban Dexteeeeeeeeeeeeeeer!!!

Lan birisi Emmy versin, Oscar versiiin, Nobel versiiin, bi ödül verin lan şu adama artık! Ben kendimi kuruttum burda yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

bay harbor butcher
Anlayamaz çünkü sadece bay harbor butcherın basına yansıyan kısmını biliyor. Dexter'ın kanıt yok etme yöntemlerini hala bilmiyor. Ancak yakındır.

Süperdi. Cliffhanger'ı koydu.

3x08
Skinner'ın kimliği bir sonraki bölüm ortaya çıkabilir. Ben o trimming lideri elemanın da ortadan kaybolmasını bekliyorum. Ortadan kaybolmazsa katil o. Ortadan kaybolursa dizi topu Quinn'e atmış olur. İçimden bir ses bu sezon Miguel finali göreceğimizi, skinner'ın bir sonraki sezona sarkacağını söylüyor. Hem Quinn/Yuki olayı çözümlenmedi hem de hikayenin Skinner kısımları sezon sonu için hala prematüre.

Cliffhanger şahaneydi. Miguel'in avukat hanımla münasebeti çok ilginç olacak. Kendini teslim mi edecek yoksa yapabileceğini anladığı için kendi başına avukatı mı öldürecek? İki türlü de çok heyecanlı olur.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...