Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Hüsran.

3x11
Dexter vs. Miguel'i, o son diyaloğu haftalardır bekliyoruz. Olabilecek en kötü şekilde yapmışlar hatta resmen kestirip atmışlar. Kitapta öyleyse kafam girsin öyle kitaba. Unutulmayacak bir sahne olabilirdi.

Şimdiye kadar gördüğüm en sağlam dizi karakterlerinden biri olan Miguel'e selam olsun.

Adios amigo.

Bölüm girişi çok iyiydi ama onu itiraf etmeliyim. Sağlam süpriz oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
wiki'de yazdıgına gore yalnızca ilk sezon kitaptan uyarlama, yalnız ikinci kitabın da konusu cok hosuma gitti, iki kitabı da alıp okumak lazım, 3. kitap kotuymus, 4. su cıkacak 2009'da...

İlk sezon bir kaç detay harici kitaba bayağı yakın gidiyor. 2. Sezon ile 2. kitap arasında benzerlikler var maam genel oalrak farklı bayağı. 3. sezon ile kitabın evlilik olayı haricinde hiç bir ortak yönü yok ki 3. kitap fazla fantastikti öbürlerine göre.

Bu bölümde güzeldi. Haftaya sezon finali var galiba.

Adios Amigo
Sosyal ağlarda paylaş

bölüm sonu herşeyi içerdiği için edebiyat açısından biraz zayıftı, zaten uğraşsalar yarım bölümlük konuşma yapabilirledi orda, ama ne varsa olması gerektiği gibi kısa bir sürede söyledi dexter ve her zmanki işini yaptı, miguelin jedi mind trick muhabbetiyle bayardı.
seri katilsen edebiyat değil işini yapacaksın

masuka baya yardı bu bölüm, gri kıl filan
veda partisinde daha çok gönderme yapılabilirdi ben onu beklerdim daha çok
Sosyal ağlarda paylaş

şıpıdak şpoylır

miguelden kurtulmuş olduk, benim içimin yağları eridi şahsen, nefret etmiştim sezon başından beri. bazılarınızın aksine veda konuşmasında dexçiğimin lafı uzatmamasını da yerinde buldum, adamı streç filme sarmışsın, ne konuşucan ki daha? şimdi soru: cesedi naapıcak?

skinner bi ortaya çıktı, yok oldu yine, üstelik de dex'in peşinde olacağını biliyoruz hıyar miguel yüzünden. miguel cinayetini skinner'a satmayı becerebilecek mi yoxa her zamanki gibi okyanusa mı atacak? sanırım heyecanlı konu bu. tabi eğer masuka'nın sevgilisinin kim olduğunu saymazsak :P (yoxa gördük mü?)

bu arada deb'in babasının işlerinin peşine düşmesi iyi olmadı bence. her şeyi hesaplayan eden dexter böyle bir bilgiyi nasıl verdi ki bi şeyin peşine düştü mü bırakmama huyu küfretme huyu kadar belirgin kardeşine?

bir dahaki bölüm sezon finali mi olacak peki?

bi de arkadaşlar, yeni bölüm çıktığında spoylırınızın yeni bölüme dair olduğunu yazsanız keşke, ben bazen hala eski bölümler konuşuluyordur diye açıveriyorum spoylırı, fena oluyo sonra :/
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bölüm spoiler

Dexter muhtemelen cesedi skinner tarzı bir hale getirecek. Suçu da king in üzerine atacak. Buraya kadar sorun yok, ama deb konusu sorun. Çok kurcalayacak gibi, ama sonunda pek bişi çıkacağını sanmam. Sonuçta öğreneceği tek şey dexter' ın annesinin CI olması. Ha dexterın nasıl bulunduğunu öğrenir belki, gerisi de fasa fiso zaten o belgelerden bişi çıkmaz, soru soracağı kimse de yok dexter dışında. sezon finali nolacak onu merak etmiyor değilim, miguel öldü pek düşmanı kalmadı. Ha king saldırabilir miguel ile yapılan anlaşmadan ötürü, görücez.

Sosyal ağlarda paylaş

Etkili bir bölümdü, beni etkiledi en azından, son sahne, Deb'le konuşmaları. Miguelle olan diyalogları kısa kesilmiş olabilir, ama söyleyecek pek bir şeyi olmaması da normal, biz de Dexter kadar güvenmiştik ona, hayal kırıklığına uğrattın bizi Miguel. =

Masuka'nın kıl, Maria'yla Dexter'ın ''under table'' geyiği de baya güldürdü ayrıca.

Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
forgiver said:
ben masukayla ilgili spo okudum miguel onun yanında çerez

TEBRİKLER, spoiler tag kullanmadan paylaşmak istediğin başka birşey var mı?

çok aşırıtepkili davranıyorsunuz spoiler konusunda
her ne kadar benim msjı alıntıyla tekrar göz önüne koymanıza laf söylemek istesem de, bende aynısını yaptım o yüzden 1-1
ama yapmayabilirdim de, yalnız bişeyi açıklamak istedim şimdi

bu bölümün seyir zevkini azaltcak tek bir olay var o da masuka ile ilgili, benim mesajımı okuyan birinin tahmin etmesi de mümkün deil, zaten kolay bişey olsaydı hepimiz ters köşe olmazdık di mi

ironi*

sonra dexterin bir tek taksime gelip bağırmadığı miguel seni kesecem olayı için bana spoiler demeyin lütfen

*dexterla miguel güzel güzel takılırken ki bölümleri seyredenler hariç tabi

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...