Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

miguela (oha hatun adı oldu nıhah)

ben hala Dex in bu işle ilgilenirken avukat abla cinayeti üzerinden gideceğinde iddialıyım, zira Miguel e güzel bi ders vermesi için herşey mevcut. Herif code u o hatunu öldürerek bozdu, bir masumu öldürdü, saklamaya kalkarken öküz gibi iki avuç toprak atıp bırakmış üzerine, ritüel şeklinde değil de hayvan gibi evini basıp ağzını yüzünü kırıp sonra da delik deşik ederek kişisel atışmasına kurban etti falan..

Miguel garanti gg ya. Başka türlüsü çok zor.

ve son bir tahmin, Miguel i mefta etmeden önce kardeşini öldürenin kendisi olduğunu açıklayıp bi darbe daha vuracak Dex. Öcünü aldı diye pek bi yavşamaktaydı Miguel, "muc-cuk nası koydum yavrum benim" diye altın vuruşu koyacak Dex.

Sosyal ağlarda paylaş

Miguel - Dexter
Skinner'ın kim olduğunu Quinn ve Debra biliyor, onların vasıtasıyla da herkes öğrenecek.

Dexter'ın yapacağı şey mutlaka ilerki icraatlardan biri üzerinden olacaktır çünkü Ellen Wolf olayında kanıt yok. Bunu Dexter bizzat söyledi. Yani framing söz konusu olursa gömlek üzerinden veya yeni birşey üzerinden olmak zorunda. Doakes örneği vermişim ancak şimdi Miguel ve Dexter'ın ilişkisini düşününce Ice Truck Killer daha uygun duruyor.

Şu an beni merakta bırakan şey Miguel'in Dexter'ın dalgayı çaktığını bilmiyor oluşu. Dexter bunu hissettirmeyecektir ancak Miguel'in iş işten geçmeden bunu farkedeceğini düşünüyorum. İşte o zaman gerçek Miguel'i göreceğiz:

Sezonun bombası olarak Miguel'in Oscar'ı Dexter'ın öldürdüğünü çoktan biliyor olmasını bekliyorum. Dexter kardeşiyle (Brian - Ice Truck Killer) düştüğü duruma düşecektir.

Sosyal ağlarda paylaş

dexter bayadir trophy almiyor kendine...

spoş

miguelle cok fena bir rövans geliyor cidden..la guerta da kimi yakın görse kendisine ölüyor ehuehe once doakes gitti..simdi ellen...sonrada miguel gider..yazık kadına yahu.....dexter migueli temizler, tatli niyetine de skinner i yer....

survival of the fittest oldu resmen.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...