Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

bölüm 302

abi savcıdan tiksinemiyorum ben. adam bail organa abi, leia elinde büyüdü herifin :D
hepsi bi yana, ben diyorum ki, bir şey olur, rita ya vazgeçer ya da o bebeği düşürür abi. aile babası katil mi olur lan? bi de kamera bariz abandı gömlekteki kana, bişeyler olacak, iş miguele kadar gelicek, sonra adam diyecek ki taam yiğidim, benm hapse girerim, bari bunu yapayım.

Sosyal ağlarda paylaş

kübalı

İçimden bir ses diyor ki, o kızı ve debra'nın konuştuğu adamı öldüren, freebo değil şu kübalı. Dexter'a yakınlaşması ve onu çözmesi, bütün bu olaylara dikkati kesinlikle onda bişeyler olduğunu gösteriyor. Yüksek ihtimalle arka planda başka bişeyler çeviriyor ve polisin dikkatini başka bir yere atmak için onları açıkça rahat rahat öldürdü.

Sosyal ağlarda paylaş

rerö

Bence elemanları Miguel(savcı mı ne haltsa, Dexter a kanka ayağı çeken) değil de onun kardeşi Ramon(kel top sakallı olan) öldürdü. Yine de işin beyin kısmının Miguel olduğundan şüphelenmekle beraber, kızın Freebo yla alakasını çözmüş ve olayı saptırmak için öldürtmüş olabileceğini düşünmüyorum.

Bi de, Debra arkadaşımız şu muhbir herife abayı yakıyor gibi hafiften. Sürekli laf sokan içişlerindeki ablanın teklifini de ya kabul edecek, ya da etmiyo ayağına yatıp Quinn in bi bok yediğini bulup o vesileyle rozeti kapacak gibi. Göreceğiz bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...