Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Ah, pardon spoiler tag sadece bütün bölümü anlatan mesajlar içindi, benim hatam :(

forgiver, göz önüne koymak nedir lol? Masuka'dan bahseden sensin. Senin mesajına cevap verirken başkasını mı alıntılasaydım? 1-1 falan eğlenmişsin halbuki ortada spoiler vermiş olman dışında bir olay yok. Masuka'nın şimdiye kadar Miguel'i çerez bırakacak veya aynı lige sokacak bir tane bile sahnesi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

önemli bir spo olduğunu düşünüyorsan @nickname de olabilirdi
veya üstteki mesajın gibi spoiler yaptığımı düşündüğün şeyi biraz daha açık yazmaya kasmazdın

"ben masukayla ilgili spo okudum miguel onun yanında çerez"

abi bu nasıl bir spoiler şimdi harbi merak ediyorum

meali: masuka ile ilgili bişey okudum ama miguel ile ilgili olan spoiler onun yanına bile yaklaşamaz
yani kim ne çıkartabilir ki bu mesajdan
Sosyal ağlarda paylaş

Ne uğraşıcağım nickini yazmakla lol. Ben birşeyi açık yazmadım, okuduğun spoilerla benim zevkimi kaçırıyorsun onu söyledim.

Dediğim gibi, Masuka'nın şimdiye kadar Miguel'i çerez bırakacak veya aynı lige sokacak bir tane bile sahnesi yok. Şimdi sayende Masuka'dan Miguellik birşey bekleyeceğim. Öyle birşey yoksa bile ben öyle algıladığım için spoiler çünkü senin ne spoiler okuduğunu bilmiyorum ve benim o mesajdan çıkardığım anlam bu. Sezonun başında

"Miguel ile ilgili spoiler okudum, X onun yanında çerez"

desem seninkine benzer bir örnek olurdu. Bu nedenle spoiler tagi kullanılmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

çok büyük spo

evilmaddox said:
ve son bir tahmin, Miguel i mefta etmeden önce kardeşini öldürenin kendisi olduğunu açıklayıp bi darbe daha vuracak Dex. Öcünü aldı diye pek bi yavşamaktaydı Miguel, "muc-cuk nası koydum yavrum benim" diye altın vuruşu koyacak Dex.

Bak ben demiş miyim, demişim. Yavrum Dex im haksız çıkarmadı beni, gözünün yağına iki yumurta kırdığım, cigerimin köşesi, bidenem. :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

ama yuh yani hakkaten oha. hayır ağır bir sıfat kullanacam sonra gene ban yicem. yapmayın abi şunu, bilmem kaç sayfalık topic SPOILER SPOILER her tarafta spoiler tagları, HİÇ mi kafan basmadı ? hayret bişi ya, ben izledm tüm bölümleri, izlemeyen adam okuduktan sonra içine ediceksin herşeyin. yok abi IQ nuz kaç nedir bilmiyorum hakaret etmicem ulan.defolun gidin forumtr ye
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat çok ağır spoiler!!!

Dexter standartlarına göre çok duygusal bir bölüm olmuş diyebilirim. Belki de Dex in evlenip aile babası olma olayına girişi sebebiyle böyle bi bölüm yaptılar. Yeni yeni duyguları keşfetmeye başladı sanırım Dex, bölümün sonunda "There are so much blanks to fill" demesi de buna gönderme diye tahmin ediyorum.

Ramon la olan muhabbet Dex teki bu duygusal değişimlere bir örnek bence, artık "koda uyarsa öldür, uymazsa uydur ya da üzerine gidip elimine et" katılığı yerine daha insancıl yaklaşacak bazı olaylara diye düşünüyorum.

George King olayı hiç beklemediğim kadar aceleye getirilmiş. Dex gene güzel laf sokarak götürdü konuşmayı ama kısa kalmış bence, o kadar süren gerilime biraz daha uzunca ve oturaklı bir atışma bekledim, olmamış ne yapalım olur bu kadar kusur.

Dexter bağlıyken babasıyla yaptığı konuşma da şahaneydi, özellikle çocuk sahibi olmaktan falan bahsederkenki sahnelerde onun gibi duygusuz bi adamın korkuyu nasıl yaşadığını çok güzel anlattı bence.

Rita nın bu ilk evlilik muhabbeti de 4. sezonda başlarına bi boklar açacak gibi duruyo, üzerinde duruluş şekli sakattı çünkü. Önce ağırlık verildi, sonra bi anda geçiştirilip unutuldu falan, Dex te "saygı duyuyorum" dedi geçti, ama ben şüpheliyim.

Ramon un ileride Dexter a biraz daha kanı kaynayabilir, en azından o karşılıklı çatışma yerini daha ılımlı bir diyaloğa bırakacaktır diye tahmin ediyorum.

Angel da hala dizinin en karizma adamı, 3 sezondur yıkılmaz bi şekilde devam ediyo herif. Ailecek hastasıyız.

Geçen seferki ayılığım için kusura bakmayın, çok ağır spoiler var bu sefer aman diyim izlemeden okumayın bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

final sıpoylırı

izlediğim en sönük finallerden biriydi heralde. dexter gittikçe duygusal bir herif olmaya başladı. ilk 3-4 bölümdeki dexter nerde? gerçi ikinci sezonda bile yoktu o ilk bölümlerdeki dexter. ama gittikçe dahada duygusallaşıyor

birde şimdi o kadar cinayet davası gördük. minnacık şeylerden buldular katili falan. dexter skinnerla dövüştü resmen. eli kesildi yukarıda kanı var falan? yani bulunması gerekmiyor mu? saç örneği parmak izi olur masada. ne bilim? ayrıca skinner kaza geçirdiğinde önünde dexter'ın arabasınında görünmesi gerekir sanki.

Sosyal ağlarda paylaş

Final

Skinner'la aralarında geçen konuşma tatmin ediciydi aslına bakılırsa, ama kavga ettikleri sahne bir anda oldu bitti, nereloloyor diye ekrana bakarken Dexter çoktan elemanı arabanın önüne atmayı düşünmüş, hatta atmıştı.

Dexter - Debra oldu artık, konuşmaları kısa sürse bile çok yerinde, yeterli ve samimi oluyor.

Bence güzel bölümdü, ama sönük bir finaldi sanki. Sezon boyunca her bölümü ayrı aşmış olduğundan da böyle gelmiş olabilir belki bana, bilemiyorum. Finalden daha fazlasını bekliyordum.

Itz a jungle out there.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...