Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

final sıpoylırı

izlediğim en sönük finallerden biriydi heralde. dexter gittikçe duygusal bir herif olmaya başladı. ilk 3-4 bölümdeki dexter nerde? gerçi ikinci sezonda bile yoktu o ilk bölümlerdeki dexter. ama gittikçe dahada duygusallaşıyor

birde şimdi o kadar cinayet davası gördük. minnacık şeylerden buldular katili falan. dexter skinnerla dövüştü resmen. eli kesildi yukarıda kanı var falan? yani bulunması gerekmiyor mu? saç örneği parmak izi olur masada. ne bilim? ayrıca skinner kaza geçirdiğinde önünde dexter'ın arabasınında görünmesi gerekir sanki.

izlemeyen bakmasın.

abi nası saçmalamışsın, sanki skinner'la beraber konvoy yaparak gitti dexter kendini bağlatmaya. dexter'i pick-up'in arkasına atip getirmiştir adam yani.

Sosyal ağlarda paylaş

final

boşta kalan uçların toparlandığı bir final. biraz duygusal vıcıklanması yüksekti ama skinner ile dexter'in sahneleri yetti toparlamaya. hem ramon, hem debranın dedektifliği, hem düğün, hem skinner derken baya da sürükleyici sayılabilirdi bence.
4. sezona çözülmemiş konu kalmadı gibi.
rita'yı "herkesin sırları var" diye affetti, orası daha fazla karıştırılmaz.
miguel'in debra soruştırması çöpe gitti.
ramon sükunete erdi.
dex babasını affetti.
bi kan damladı gelinliğe ama o da düşme yarasından olur biter.
taze bir sezon başlayacak bence.

Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:
Vingthor said:

final sıpoylırı

izlediğim en sönük finallerden biriydi heralde. dexter gittikçe duygusal bir herif olmaya başladı. ilk 3-4 bölümdeki dexter nerde? gerçi ikinci sezonda bile yoktu o ilk bölümlerdeki dexter. ama gittikçe dahada duygusallaşıyor

birde şimdi o kadar cinayet davası gördük. minnacık şeylerden buldular katili falan. dexter skinnerla dövüştü resmen. eli kesildi yukarıda kanı var falan? yani bulunması gerekmiyor mu? saç örneği parmak izi olur masada. ne bilim? ayrıca skinner kaza geçirdiğinde önünde dexter'ın arabasınında görünmesi gerekir sanki.

izlemeyen bakmasın.

abi nası saçmalamışsın, sanki skinner'la beraber konvoy yaparak gitti dexter kendini bağlatmaya. dexter'i pick-up'in arkasına atip getirmiştir adam yani.

kanın 5 cm aşşadan sıçramasıyla katil falan buluyorlar. dexter boğuşurken illa saç teli düşürmüştür hadi onu geçtim masayı tutuyor ediyor. parmak izi var. kanı damlıyor. nesi saçmalık bunun?

Sosyal ağlarda paylaş

orası doğru da,skinner direk polis geldi intihar etti diye olay mahallini araştırmamış olabilirler.
ama hadi öyle oldu diyelim otopside boyun kırılmasından öldüğü ortaya çıkar mesela.
veya masa var,ipler var hatta masa kırılmış.bi boğuşma falan olduğu olay mahalline bakınca anlaşılabilir.
biraz geçiştirmişler o sahneyi gibi geldi bana.

Sosyal ağlarda paylaş

_ILuVaTaR_ said:

orası doğru da,skinner direk polis geldi intihar etti diye olay mahallini araştırmamış olabilirler.
ama hadi öyle oldu diyelim otopside boyun kırılmasından öldüğü ortaya çıkar mesela.
veya masa var,ipler var hatta masa kırılmış.bi boğuşma falan olduğu olay mahalline bakınca anlaşılabilir.
biraz geçiştirmişler o sahneyi gibi geldi bana.

cvp

ipleri almıştı kaçarken

Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

kanın 5 cm aşşadan sıçramasıyla katil falan buluyorlar. dexter boğuşurken illa saç teli düşürmüştür hadi onu geçtim masayı tutuyor ediyor. parmak izi var. kanı damlıyor. nesi saçmalık bunun?

cvp

dexter'in arabası diyorsun. ben ona saçmalamışsın dedim. dexter arabayla gelmedi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
MeSh said:
Vingthor said:

cvp

dexter'in arabası diyorsun. ben ona saçmalamışsın dedim. dexter arabayla gelmedi.

jgkdsjg

araba kazası oluyor ya herif dexterı takip ederken. trafik ışıklarının orda kamerayla resmini çekiyorlar herifin. onu diyorum. fabrikaya dexterın arabayla gelmediğini bilip anlayabiliyorum bende

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...