Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

ne güzel ne muhteşem bi bölümdü yaw.

hakkaten sezon 5 geri döndü adeta. eski dostları tekrar görmek güzel oldu.

Hani gidişatı yapısı falan tam anlamıyla çok iyiydi. Bundan sonra böyle devam (tu)

Konuyu da çok güzel bağladılar eğer şu bölümde ortaya çıkacak şeyler ana hikayeyi şekillendirecekse.

Bi de şu melek olayını ayağa düşürmesinler daha epik olarak kalsın cass falan onlar, gerisi muhteşem.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

ne güzel ne muhteşem bi bölümdü yaw.

hakkaten sezon 5 geri döndü adeta. eski dostları tekrar görmek güzel oldu.

Hani gidişatı yapısı falan tam anlamıyla çok iyiydi. Bundan sonra böyle devam (tu)

Konuyu da çok güzel bağladılar eğer şu bölümde ortaya çıkacak şeyler ana hikayeyi şekillendirecekse.

Bi de şu melek olayını ayağa düşürmesinler daha epik olarak kalsın cass falan onlar, gerisi muhteşem.

Aynen katılıyorum.

Cass, Crowley den sonra o şakacı elemanı istiyorum ben bir de. Adam aşırı sempatikti ahah.

Sosyal ağlarda paylaş

çakırın ölümü hakkında

cehennemde zaman daha yavaş geçiyo malum, orayı ele geçirecek kadar çok zaman geçmiştir aradaki 1 senede orada, zaten crowley hariç tüm büyük playerlar gitti. Lucifer yok, azazeli kestiler, 4 horsemenden 3ü gitti, death zaten bunlarla uğraşacak adam değil, çocuk deamon gitti e güçlü ve bilindik bi crowley kaldı şimdilik piyasada, ele geçirmesi sürpriz değil yani.

Yanlız bu arada Samuel ve elemanlarına noldu belli değil, 2 bölümdür yoklar piyasada. bi telefon aldılar kayboldular.

Crowley yardım etti diye de öldürmemiş olabilirler, Sam'in içine bişi kaçtığı için de öldürmemiş olabilir, dikkat ettiyseniz deane kalsa ölecekken sam engelledi.

Yanlız konu bayağı bir dağılıyor gibi, sonra lost gibi toparlayamadan bırakmasınlar da, bir yanda melekler arası iç savaş ve artifactler, bir yanda hala kayıp olan tanrı, bir tarafta hala haber alamadığımız lucifer ve michael, öbür yanda sebepsiz geri gelen sam ve samuel, ayrıca sapıtmış canavarlar ve hatta bunlara ek cehennemde crowley krallığı, hatta üstüne samuelin kaçırdığı hatun cin ve gelen telefon falan. hepsini güzel bağlarlar umarım.

Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Ben 3. sezondayım.Bu hatunların hepsi gidiyor mu ya ? Niye izliyoruz abi diziyi o zaman :(.

rahat ol, daha ne hatunlar var, jo falan mesela :) sürekli bi hatun kıyımı var evet de, çok geçmeden bi şekilde dolduruyolar arayı yine başka bi tane bulup

http://www.sequentialtart.com/images/0207/tal_1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...