Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Hell

Dean cehennemden çıkmak için işkence yapmıştı ordaki ruhlara ve hatırladıkça kendini kötü hissediyodu,Sam ise ısrarla cehennemden nasıl çıktığını anlatmıyo,bi haltlar yemiş cehennemde ve hoşuna gitmiş büyük ihtimal,ruhu iyice sakatlandı bence,ondan bu tavırları

Sosyal ağlarda paylaş

bence sam yani tamamen luciferden kurtulmus bi sekilde
orda dean'inde monster olarak bi sure yasamasini istedi baya bi sezon trollendi ruyalarda demonlar tarafından kardesi tarafindan farkli bi gozle bakildi flm yani cure'de varmis ztn o gulumseme bence biraz oyle geldi ne hissettigimi anlar gibin* :<<<<<<<

Sosyal ağlarda paylaş

dean
same giydirilcekler giydirilmiş zaten de

dean tam artiz oldu. ne o 600 yıllık vampirin başını ayak altına alıp poz vermeler.

ayrıca yuvadaki bayılma ve sonrasındaki deani avlama gösterisi anlamsız geldi şimdilik. madem sevgili 600 yıllık vampir bey deanden önce uyanmış. atıverseydi kafese.

dean o "bayılma" ve "olaylar bizden daha büyük muhabbeti"ni anladı yakında çıkar ağzından baklası.

supernatural fizik motoru
6 sezondur ilk kez kafalar havada uçuştu? hayırdır?

ben mi yanlış hatırladım acaba.

Sosyal ağlarda paylaş

6x06

ya bence sam hala insan, daha dogrusu ele gecirilmis degil ama asagıda neler olduysa bizi insan yapan parcalarımız gitmis. duygular vs.

ya da tanrının dedigi gibi gercekten de insan degil. asagıda degisime ugradı filan. ama possesslendigini dusunmuyorum.

ayrıca haketti cidden.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...