Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Hikaye olarak yine güzel toparladılar bişi oturttular da şu alttakine ben de katılıyorum, zorlama gidiyor bu sezon:

Flameoffear said:

Crowley den kral mı olur arkadaş. Yok Luciferin kafese girmiş de Sam i çıkarmış. Ebesinin örekesi. Lan sen o kafese girip çıkacaksın da Lucifer yada Michael çıkamayacak öylemi. İyice çocuk masalına döndü olay.

Gerçi şu var:

Oz'un kurt adam olması ve Tara'nın ölümü hakkında

Kafesin olduğu bölge deamon kontrolünde galiba, kafesin dışından adam çekilebiliyor ama içerdeki adam çıkamıyor olabilir. Crowley de Lucifer karşıtıydı, haliyle kafeste kalması onun da işine geliyor, sırf sami çekip çıkartmıştır, geri kalanlar kalmıştır içeride. Herkes çıkabiliyor olsa kafes olmazdı zaten, sami de dışarıdan çıkartmışlardır.

Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Kafesten adam çekilebiliyor olsa 66 mühürü kıracağız diye niye debelensinler. Crowleyin yapabildiğini onun üstü bi sürü iblis de yapabilir. Onu geçtim Melekler Michaeli bi milyon kere çıkarırdı şimdiye kadar.

Saçma yani her halükarda.

çakırın ölümü

kafes için "heavily guarded" dedi cass bu bölüm, demek ki deamon kontrolünde, haliyle melekler gidip michael'i çekemiyor, deamonlar da lucy'i çekmek istemiyorlar (çünkü kral crowley istemiyor, baştan karşıydı lucy'e) mantıklı geldi o bakımdan.

Sosyal ağlarda paylaş

abi daha önce en sadık adamları vardu başta sarı gözlü fln. millet seallerı açmak için kendisini kurban etti. saçma bence yalan söylüyor. yok öyle cageden çekip alma ya o kadar basit mi bu iş. ha belki sam insan o yüzden alabildik rererö gibi saçmalayabilirler de olmadı bence bu şablon.

Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle çok basit bir açıklama da var tabi, kafesten sadece Sam'in bedenini çıkarmış olabilir Crowley. Sonuçta mühim olan ruhu ve de o kafes içinde duruyor tahminen. Kafes eger bir melegi tutmak için inşa edilmişse, bence bir insanın ruhunu tutması mantıklı ama belki de fiziksel objeleri, bir vücut gibi, tutmuyordur ne bileyim. Crowley bence çok net blöf yapıyor istersem ruhunu sana geri veririm diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Crowleyden önce Hellin başında Lilith vardı, o Luciferin kurtarılmasına sonuna kadar katılıyordu?

bence kafesten cekebilmis olmalarının tek sebebi insan olması Samin.

Birde hani "ben kurtardım" diye Crowley diyor. Crowleyin laflarına acıkcası inanmadan önce 2-3 kere düşünmek lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

Dean adamım

- Melek arama yapıyor
-Robot Sam olmasaydın sende anlardın
-5 Yaşındaymışım gibi anlat

Ahahaha şu adamın espiriler için sırf izlenir :D

Sam ve Samuel

Sam'in durumunu 7 bölüm sonra öğrendik rahatladık falan. Ama dizi iyice Kore dizisine döndü. Şimdide Samuel'in durumu merak konusu. Aynı kore dizilerindeki gibi bi adam öbürüne sorar öbürü "ya deşme yaramı" der 40 bölüm millet merak edder 40 bölüm sonra saçma sapan bişey çıkar. 6. sezon heralde bu şekilde oyalanıp bir şekilde bitirilecek. Ve ben iyice baymaya başladım. Dean silahı alır samuele döner "mesele nedir?", Samuel "anlatmaz". Anlatsan ölürmüsün be adam! Nedir bu kasıntı. Ama yinede sırf Dean'ın espirielri için izlenir her bölümü. Ama Sam ve Dean'ın karşılıklı bira içip güldükleri zamanları özledim. 5. sezondan beridir Sam'in dertleri bizide Dean'ıda yedi bitirdi. Bakalım nereye kadar b.kunu çıkarmaya devam edecekler bu durumun

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...