Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük. Sezer efendinin hiç derdi yok sanki de tutup etraftakilerin sorunlarını dert ediyor. Bi de dediği lafa bak "Milletin sorunu çözülsün, millet mutlu olsun benim için yeter. Benim sorunlarım zaten halledilemez." Aferin Sez'e diyoruz burdan hep beraber.

O ikisi benim sinirimi bozmasın. Haftasonu bi gelsin, bi elime geçiriyim o ikisinden birisini bak ne yapıyorum. Lan salak salak şeyler yapıp adamın asabını bozmayın. Ortada bir şey olduğu yok. Yoktan yere kendinize sorun arıyosunuz. Başka bişi deil. Ama yoook. Bu böyle olmıcak. Akşam ikisiyle de bi konuşiim da akılları başlarına gelsin bi şunların. İkisi de elime geçince patlatana kadar pizza yediricem Pizza Hut'ta. Akıllı olun.

Hanımefendi de hiç ben hastayım diye dert etmesin yine. Benim sinirimi bozmasın. İyileştim işte be. İlaç filan aramadımda, almadımda. Öyle kendiliğimden iyileştim. Dayt. Hele bi 2 hafta sonrası bi gelsin asıl o zaman göstericem ben sana. Unuttum zannetme.

Günlükçüm, böle işte be. Sorun üstüne sorun. Dün gece bi de South Park'ın WoW'lu bölümünü izledim. Bak yine canım çekti. Ha bu arada WoW'u biraz azaltıcaz artık. Elan Realms bizi bekler. Hikaye kaldığı yerden devam etsin...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sly'in otoritesine darbe yapiyor ve giriyorum.

günlük bütün gün iki velet gibi bakistik durduk.
ya bu arada neden I harfi yerine 1 ç1k1yo? she harfi yerine de _ ç1k1yo? neyse i den devam. nerde kalmistim. hah zeyneple bugun paso birbirimizin bakmadigi anlarda birbirimizi kestik paso. ama olan bisi yok konusmuyoruz su an icin. bilmiyoruz nolcak. yanina gitsem fena bi firca yicem ama gitmezsem daha kotu olacak galiba. napmak lazim bilyorum künlük. kündük. künde? amaaaan oyle.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk sabahın 8ınde gorevlıyım yarın tıp bayramı guya nasıl bayramsa işkence gibi olcak bana ama bakalım güzel olur umarım.sınaw sonucum ıı geldı mutluyum.onu gördüm mutluyum.fazla bı beklentım yok artık mutluyum.yarın guzel seylerin olmasını dılıyorum güzel günler yaşansın yarın akşam da dısardayız bakalım eğlencelı olur inşallah...gorusuruz günlük inşallah mutlu bir yazı yazarım yarın sana...gulucukler içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Offf günlük yine 8 saat uyudum. Zorladım kendimi arada uyandım ama uyudum..Helal olsun mu desem yine çok uyudum mu desem bilemiyorum.

Bugün napıcam tam bilmiyorum ama para bulsam iyi olur çünkü dışarı çıkıcağım kesin evet. Evet.. Para bulmalıyım.. Hadi görüşürüz Günlük
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun günlük. Ne diyeyim artık. Hayır yani gereksiz yere bir insan neden mesaj çeker ki onu anlamış değilim hala. O mesaj orada gelmeseydi. 1 dakika sonra gelseydi, ne bileyim iç gelmeseydi daha güzel olurdu. Neyse nefretimi ettim, başımı duvara da vurdum. Açıkçası aklım başıma geldi yani. Bilemiyorum bundan sonra telefonu götürürmüyüm bir daha okula veyahut götürsem bile bu kadar sık ararmıyım kendilerini, yakalanmamı sağlayan kişiyi yani, bilemiyorum. Dün gece saat 4 civarı uykuya dalabildim. Boş boş oturdum öyle. Bir şey düşündüğümden filan değil. Bildiğin anlamda boş boş. En sonunda uyudum. Uyanınca bir an rüya olduğunu düşündüm o yakalanmamın filan. Ama değildi. Gece o sinirle bilekliği çıkarmıştım kolumdan. Çok sinirliydim ama gercekten. Ne yapacağımı filan hiç bilmiyordum. Çatıcak kimse de yoktu. Yakalandıktan sonra bile yarım saat telefon aradım milletten. Fakat ya millet uyuyordu ya da vermiyordu telefonunu. En sonunda buldum birisini lakin elimde olan turkcell hattımda kontör olmadığını farkettim. Çocukta da kontör olmadığı için mesaj çekemedim hanımefendiye.

Gerçi şu an diyorum. Allah'tan bulamamışım, Allah'tan ulaşamamışım O'na. Çünkü eğer ulaşsaydım gerçekten çok kalbi kırılacaktı. Bundan eminim. Büyük ihtimalle bağırırdım ona. Ondan sonra da kendi kendimi yemeye başlardım. Yazının başında bile sinirliydim hatta. Fakat şimdi...

Fakat şimdi günlük. Bilekliğim bileğimde. Abartısız dakika başı öpüyorum hatta bilekliği. Onun bir suçu yoktu biliyorum. Nereden bilecekki mesaj çekerse telefonda olan titreşim ile telefonun yatağa çarpması sonucu oluşan hayvani sesi. Ve o sesin, tam da beni göndermek üzere olan adamın dikkatini çekmesi sonucu "Ver o telefonu bana" dedirteceğini.

Oldu işte. Oluverdi. Onun yüzünden filan değil. Onu suçlamıyorum. Hatta... Onu hala ama hala çok seviyorum. Hala aşkım o benim. Seviyorum seni kız. Merak etme =)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sabahın 6sına kadar arkadaşla sabahlayıp muhabbetin dibine vurduk bira eşliginde saatin kaç oldugunu farkettigimizde saat 8.30da baslayacak olan ders e girmek adeta bir hayal olmuştu diyebilirim. Yapacak bişi yoktu vurduk kafayı uyuduk be günlük. Yine bi gece vardiyası için zemin hazırladık işte
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük bazen sana böyle aşıklar mesaj atıyolar filan okuyorum ben bunları. kendi aşkımdan utanıyorum günlük. lan diyorum bunların ki aşksa benimki ne lan diyorum bunlar insansa ben de mi insanım yani diyorum. çok acaip oluyorum lan günlük. günlük sana böyle günlük dediğime bakma. bi günlük değilsin olm sen
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...