Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

bugün ders çalıştım biliomusun.. şu an mutsuzum be günlük bak doğru düzgün yazamıyorum bile sana. sildim sildim baştan yazdım : (
herkese allah bi yetenek vermiş bana da çizme yeteneği vermiş, ama bunun sömürülür derece kullanılması iyi birşey değilmiş bunu anladım günlük. bide durup duuruken aklıma cennetteki huriler takıldı sorguladım kendi kendime sonra sustum. Yarın görüşücez günlük hiç merak etme sen

[ Mesaj 19 March 2007, Monday - 00:43 tarihinde, Angelotti tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük varya bir gece çalışmış olmama rağmen çok güzel geçti be statik sınavı=) Onun dışında mı? Mutlu güzel bir gün Bazıları osurup durup havayı kokutmaya çalışıyor ama cam açık kendi kokuları içinde boğuluyorlar Bende mis gibi bahar havasını içime çekiyorum oh mis..
Sosyal ağlarda paylaş

bugun ders ne kadar çabuk geçti günlük...yarına daha da yaklaşmış oldum böylece.havalar bayağ soğudu yine hatta kar yağıyor.demorah ile konuştum bugun:) çok iyi geldi onla konuşmak herşey iyi olucak dedim kendime tekrardan... özledim be günlük çok özledim.
tatil planları yapmaya başladım,sanırsam 2 hafta sora program neredeyse boş hazır buradayken başka ülkerede gitmek lazım değil mi..hadi bakalım
yeni bir haber günlük az önce okul mailimi kontrol ettim ve van hertzen brothers rock konseri varmış okul yarısını karşlıyorumuş aha süper bir haber bu 30 martta konserdeyizzz

[ Mesaj 19 March 2007, Monday - 18:16 tarihinde, Villians tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 19 March 2007, Monday - 18:16 tarihinde, Villians tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük; gün gündür o da bugündür ( dsfsdf o ne lan ) diyerekten pre-metket sendrom'a giriyorum bugün.
Hayatımda herşeyin değişeceği,kısa sürede insanları şaşırtacak bir süreç bu.
ne kadar süreceği,içeriği sadece bende saklı,sana yazarsam sır olmaz,çünkü iki kişinin çektiği tombala değildir günlük.
başarı dile lan bana?

Metket in pms day "1". (pre-metket sendrom)
Sosyal ağlarda paylaş

kendimi en sevdiği dizinin iki bölümünü izlememiş gibi hissediyordum
hemen açtım bilgisayarımı
geldim başına
2 sayfa geriye git
tamam işte kaldığımız yerden devam
ee sonra?

haha iyimiş cidden sanki bişey birilerinin gözüne sokulmak isteniyormuş gibi..
'baaak baaakkk izle bizi oku burdan' dermişcesine gibi di mi ama?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük
gizmecm nete girmiş, ay görememişim. halbüse ne güzel dedikodu yapardık senin bile boyunu uzatırdık, malum alınma ama güdüksün biraz.
neyse ya takva izlicem takılsana benlen?manen yalnızlık çekiyorum olum. kalabalıklar içinde yapayalnız amanın ne kadar da şairaneyim bu gece.
evet bütün şebekliğim üstümde.
neyse, filmi açayım ben yeaa, sabah erken kalkmam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bir saçmalayasım var bir bilseniz. Hakeza son yazdığım mesajlara bakma imkanınız olsa eskisi gibi görürsünüz. Aslında bu sadece bezginlikten ve dinlenicek soluklanıcak yeni bir sığınak arama arayışından öte heyecanlı geçen günlerin kontrolünün benim elimde olmaması ile de alakalı. Özetle yorgundm ve hala yoruluyorum. Kayıp gibi hissediyorum kafamı, beden ben de kafatası gitmiş gibi.

Örnek ister misin? Program öğrenmeye gittiğimiz yerin ben ve can dostuma iş teklif etmesi ve bu perşembeye bizi mülakata çağırmaları, parayı da konuşuruz demeleri.. Ben önceden bir kaç işte çalıştım ama büro işi değillerdi. Kaldı ki nüiversitede eğitimini aldığım meslekle alakaları hiç yoktu! Neler yapmamıştım ki, oyun yazarlığı, müzik yazarlığı, ORtadoğu ve Türkiye'den yazılar vs. Hepsini İngiliz ve pek çok internet dergisine yazıverdim, görsel falan yolladım ve karşılığını aldım. Ancak onlarda sadece gün ksıtlaması olur. ayın 8ine kadar yazını 10'a kadar görselini yollarsın.Sonra gerekirse düzeltme gerekirse yeniden yazmanı isterler ona göre işini yapar ve 15'ine kadar bir daha yollarsın.. böyle devam eder.

Hal böyle olunca, yani dasaaa bu büro mudur büru mudur her ne haltsa.. bu işe fransız kalınca çok bir korkuverdim birden.. Diğer yandan teklif nasıl mutlu etti anlatamam. Yani ben senelerdir bu iş koşturuyorum be okurhan! Okul falan hep bu an için. Ancak sevinöten çok yüzümü basan bir gülümseme sırıtma arası garip bir kasılma ve o anda suratımın nasıl olduğunu düşünürken olayın bana komik gelmesi kısa zaman aralığına damgasını vurdu. Bir taraftan da adamların anlattığını dinliyorum ve "wuhuuuuu!!! yiiiihaaa!!" dediğimi içimden anlamasınlar diye pokerci suratı maskemi arıyorum beynimin içinde. ve sonunda buldum taktım..

Neyse olayı atlattık sanırım.. İşe falan girmiyorum şimdilik. Ancak gururum okşandığıyla kaldı işte. Öte taraftan okulda yedinci senem be okurhun! Nasıl ağır geliyor derslere girmek ne sen sor ne ben söyleyim.. Dersleri pas geçersek bir sürü seminerde, procede dasaaa adına rastlamak olası. Bu hızla gidebilirsem dönem sonuna kadar 6-7 proce yayınlarız herhal. Tabi diplomayı almak esas amaç.. ama ben arada kendimi kaybediyorum ve okulu falan kapatıveriyorum.. Sanıyorum okulun 6.haftası bu hafta ve ben sadece son 2haftadır ve sadece bazı derslere girdim. yani hala girmediğim bi dolu ders var.. Devamsızlık patlayacak diye de bir korku var..

Diyeceksin şimdi.. baba neden gitmiyon.. Yorgunluk be okurcan! İnsanlar sömestrda dinlenirkene ben babamın kalçası kırıldığı için bin kahır içerisinde, stresten kendime palto yapmış ona sarılıp uyuyordum ve sinirilerim öyle böyle değil derece gerilmişti ki sinir tellerim üzerinde Wagner'den paganiniye orkestra koşturuordum. Babamı sorarsan şimdi iyi ancak tam olarak iyileşmesine daha çok var be güzelim..derim. Hasılı ben zihinsel dinlenemedim, kamp dönemi kötü geçti futbolcu lügatı ile konuşmak gerekirse.. Niye gerekti bilmiyorum fitbolcu lugatı..

Bu paragrafı bağlama ve artıkın sonuca bağlama paragrafı olarak kabul edersek okurkancığım, şöyle bir bitiriş hoş olur sanırım. Yılgınlıktan parçalara ayrılırken ruhunuz, lütfen bir tüp UHU yutunuz.. Belki o sizi bir arada tutamaz, ama ağzınızı burnunuzu yapıştırır.

(işte böyle kötü durumdayım be okurgül, dağalmışım toplanamıyorum.. neyse sizler yatın yatağınıza ben gideyim proje başına.. ya da ben de yatayım yahu.. sttrt)
Sosyal ağlarda paylaş

"Eğer 45-50 yaşınıza geldiğinizde çocuklarınıza, torunlarınıza anlatacak sıkı bir hikayeniz yoksa size acırım sadece. Şimdi dışarı çıkın ve heyecanlı bir şeyler yapın, olağanüstü bi şi yapın, yapılmamış olanı deneyin. Hayatınızda sadece bir kez olsun küçük korkularınızdan sıyırılın... nihayetinde anlatacak sıkı bir hikayeye sahip olacaksınız"

dasaaa (25) freelancer, 20,03,2006
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan bayağ kullanıyoruz sen kişiselleştirik buradayıda:P...yakında rutine bağlıcam merak etme sen
bu ara farkettimde günler çok çabuk geçiyor ve nisan dan sora bişey kalmıyor gibi bugun birden programa bakıyordum da gördüm hiç bişey kalmamış:) ehe güzel olcak güzel,mutlu olmalyız
Sosyal ağlarda paylaş

Komik adamım ben ya günlük...Harbi bak

Hoşlandığım kızı arkadan görünce deliler gibi sinirleniyorum. Önümdeki elemana derste bakınca saçma sapan manalar çıkarmaya çalışıyorum... Komiğim ya kızın daha haberi bile yok benim taktıklarıma bak...

Kafama da,aşkıma da,ruhuma da....
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...