Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük seviom lan ben onu.
galiba yani kesin heralde.
öf bilmiom.
çok tatlı ama yaağğğğ...
böhüü...
iide nası sölicemki?
her kızla kankaya bağlayan aklımı skim.
hadi çık işin içinden şimdi.
"aaaaa arktık biz haniğğ??" demezmi lan.
der tabi.
öf.
sigigid günlük. gözüm görmesin seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Eveeet. Günnük efendi stüdyo tarihi, setlist ve olaylar, kısacası her şey ayarlandı. Moonspell - an Erotic Alchemy ve Manowar - Hail and Kill veya Iron Maiden - Dance of Death diyoruz şimdilik. Erotic Alchemy kesin de günlük diğer parçayı kesinleştirmek lazım. Ne de olsa Cumartesi sabah evime gidicem, parçalara bakıcam (Söz ve bass olarak) akşamına da stüdyoya gircem. =) Neyse işte. Bugün biraz yorucuydu ama çok şanslıyım günlük ya bunu anladım. Ya çok şanslıyım ya da çok seviliyorum orası kesin yani =) Güzel güzel. Böyle devam etsin. Bu arada haftasonu Cumadan çıkarsam Cumartesi günü Ferit efendi benimle Ramen yemeye gelsin. Dövdürtmesin kendini =)

Neyse günlük ben kaçıyorum. Akşama okulda DotA partisi var =P (Bayada var ho)

Byes...
:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Bir yerlerde birisi ve birileri uzun uzun roleplay hakkında konuşmuş günlük. Uzun uzun yazmış epey. Fakat ortada bir sorun var. Millet hala bir yöneticiye katıldığını gösterme, onun yolunda ilerleme, kısacası en kaba tabiriyle ona yavşama çabası içerisinde. Tamamdır kabul ederim, adamın yazdıkları doğru. Gerçekten doğru -onayladım yani =P- fakat 2-3 post önce tamamen tersini söyleyen kişi neden tutup da 2-3 post sonra 180 derecelik bir açı ile dönmüş? Ayıptır, yazıktır, günahtır...

Bir de şu roleplay konusunda bazı kitlelere hala tam olarak anlatabilmiş değiliz maalesef. Rolepaly olayını ısrarla "savaşsız, kibar konuşmalı, kasarak davranmalı" bir olay zannediyor bazıları. Tamam kibar konuşursun ama neden, karakterine bağlı olarak. Ve ben rada kimsenin karakterinin o kadar kibar seviyede olduğunu filan zannetmiyorum. -Ne güzeldir benim büyü kullanıcısı şövalyem kibar şövalyem =)-

Herneyse günlük. Zaten bugün aşırı derecede sinirim bozuldu. Neymiş efendim, neden koşuya katılmamışım. Sanane? Oturdum, ders çalıştım. Oldu mu? Yok efendim milletten ben kendimi çoktan soyutlamışım zaten de, milletle içiçe olmak istediğimi, bu okulda okumak istediğimi ispat edecekmişim de, falanmış filanmış. Oldu canım benim. Görürsem söylerim. Hey Allahım ya. Sanane ulan. İstemiyorum öyle milletle bir araya gelip salak salak koşmayı. Spormuş. Yemişim sporunu. Bundan sonra her türlü olaya katılacakmışım. "Hı hı" dedim aynen. Katılacağımı filan zanneden varsa büyük gaflet ve delalet içerisindedir bilmiş olsun.

Şu hafta bi bitiverse hemencicik günlük ya. Sıkıldım artık hayattan filan. Kurtulmak istiyorum, imkan yok. Eh farklı bir yolla yapmaya çalışsam, bu olayı aileme nasıl açıklıcam orası ayrı bir dert. Ölme eşeğim ölme gibi bir durum kısacası. Bir de yakında gerçek anlamda katliama başlayabilirim, bunu da baştan söyleyeyim. Millet çok ters gitmeye başladı bana. Yapmaması, özellikle de bana karşı yapmaması gereken hareketlerde bulunuyorlar, fiziki sağlıkları açısından pek de iyi olmayacak o da ayrı mesele.

Haftasonu bi gelse de hemen evime gidip gitarıma kavuşsam böle. Stüdyo setlistine çalışsam. Erotic Alchemy, Dance of Death, Hail and Kill, falan filan çalışsam böyle. Ertesi gün de sabahtan sefkilimle buluşsam, gezsem tozsam, kumpir yesem, ramen yesem. Ne de güzel olur değil mi? Bitti mi? Elbette ki hayır. Bunlardan sonra gitsem İstanbul'a gelecek olan arkadaşımı karşılasam, stüdyoya girsek çalsak, çalsak kudursak -tamam kabul ediyorum son 3 kelime abardı =P-

Çok konuştum yine. Ama napim. Doluyum be günlük. ben kaçtım. Hadi byes.

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

naber dana özlemişim seni be :) bu öss zamanlarında iki kelime içini dökücek,saçmalıyacak yer arıyor insan.

Bu kadar hoşgeldin yeter gelelim iç dökme seansına; bu mat2 kitabını yazan insanları merak ediyorum hiçmi düşünmemişler ögrenci insanın halini nasıl sorulardır onlar çıldırmak üzereyim saatlerce çalışıyorum ama her dakika bir yerde eksik çıkıyo kafayı sıyırmak üzereyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...