Jump to content

Famy

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.778
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Famy hakkında

 • Rütbe
  Famy
 1. Famy

  Gunluk

  yorgunum gunluk..
 2. Famy

  Gunluk

  boşluk...
 3. Famy

  Mutlu yıllar utopia

  yaaa unutmusun utopııı kusura bakmaa..nice nice güzel yıllar dilerim.... eski sevimli patiiicciiikkk
 4. Famy

  Yeteeeer!

  niye boyle moral bozuosun bakiimmm...=)) seven insan için doktorluk aşktır arkadaşlar...seven insan için tüm zorluklara rağmen hastane dünyanın en güzel yeridir..istenilen değer verilmıyormuş efendim değmezmiş falan flan hikaye bunlar...sevmeyen insan tabiki yazmasın okumasın kasar,süründürür,öldürür ama hayatta kimsenin yaşayamayacağı mutlulukları yaşatır..oyuzden tıp dışlanır,tıpçı kıskanılır,baska meslek grubu var mı arkasından bukadar atılıp tutuluan =))) herkes her seyi yapcak diye bır kaide yok tabi kasmamalı insan kendini..sevmıyorsa seviyormuş gibi yapmamalı boyle bı durumda tabı yeteneğinin olduğu alana yonelmeli insanlar..
 5. Famy

  Doğum günü hediyesi

  hediye istenir mı ya??? içlerinden ne gelirse onu alsınlar..
 6. Famy

  TUS

  açıklandı sonunda..nasıl sonuclar????????
 7. Famy

  bir şey değişir her şey değişir

  donem kacsın ve hangi fakulte??? sevmiosan diyebilecek bir şey..hiç bir iş sevilmeden yapılmamalı bence hele insanlar hele o insanların sağlıkları işin içindeyse.. ama tıpı bitirip hastalar umrumda değil uğrasmak istemem dersin kaçış yolun var lab. yaz..biyokimya dır mikroptur...maaşları da fena değil ???
 8. Famy

  Artık bende Bir Babayım

  Allah analı babalı büyütsün..hayırlı evlat olsun inşallahh çok sevimli nazarlardan saklasın Allah..
 9. Famy

  ginaly'e ne oldu??

  noldu hakkaten ginaly ee?? takip edemedim son zamanlara nolduu??
 10. Famy

  alttaki beni nasıl tanırsın ?

  uzun zamandır patide...
 11. Famy

  Heyt be pazartesi okul açılıyore

  milletin okulu daha yeni açılıor yaa..ne güzell.
 12. Famy

  Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

  yukarıdaki yazına hitaben yazdım ben mesajımı. kanunda ne zaman indirim olup ne zaman olmayacağı belliyken sonuca göre yorum yapmak mantıksız diyorum, değindiğim nokta bu. ben anlatamıyorum heralde ya...ben kanunda yazılanlar uygulanmasın cocuğun cezası artsın diy bişey mi söyledim??? benim için bu cinayet vahset ve dehsettir ama ceza hukuğundan gram anlamam avukatlarla da mahkemeyle de işim olmadı hiç umarım da olmaz bilmem yani..tabi ki ne gerekiyorsa o yapılsın ama bu ailen,n ve cocuğun avukatlarıyla işbirliği içinde bi senryo yazdıkları apacık ortada...buna izin verilmesin olay gündemdekalsın ve arkabahce onbahce ne kadar bahçe varsa açığa cıksın...gözyumulmasındı demek istediğim... artık anlaşılmıştır umarım.. bu konu altında tartışma yapma gayem yok..eminim herkes o cocuk yada adam her ne haltsa onun cezasını almasını içtenlikle istiyordur..aksini düşüneni ben düşünemyorum zaten..
 13. Famy

  alttaki beni nasıl tanırsın ?

  capon zannımca
 14. Famy

  Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

  benim istediğim cezayı alsın mı diorum ben benim istediğimi alsa dedim ya idam edilmesi gerekir=)) kanunda ne yazıorsa onu yapıyorlar da cocuk kanunları bilir gibi tüm hikayeyi kanundaki indirimlere göre anlatılıyor..sen konuyla fazla ilgili değilsin anlaşılan..boyle bilip bilmeden atladığına göre...
 15. Famy

  Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

  bu olay inşaalh hiç düşmez gündemden bu cocuk da muebbete yakın en yakın cezayı alır (bana kalsa idam derim ama )) eğer tvda denildiği gibi indirimler yapılır da 6-7 yatar cıkarsa bu cocuk adalet de toplum önündeki sınavından basarısız cıkmış sayılır bence..bu olay adaletin de hukuğun da imtihanıdır..
×
×
 • Yeni Oluştur...