Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük lan, bugün güzel geçti gibi. Dur bakalım. Stüdynun yalan olma ihtimali var ama olmayabilir yani. İşallah olmaz bide. Çünkü acaip canım istiyo stüdyoya girmek. Napim, stüdyoyla besleniyorum =P

Nese işte. Dün akşam eski günlük tarzı defterimi buldum. Oha lan dedim. Neler neler çıktı içinden valla. Ardından bütün dökümanları filan bir defterde toparladım. Hoş oldu. Bu haftasonu çok güzel olcak valla ya inanıyorum. Cumartesi kumpir yicem. Kafaya koydum. Da bu site niye açılmıyo ona sinir oldum. Dur bkaim ben şununla uğraşayım biraz =)

Öptüm hadi byes.
:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Güzin abla gibi oldum günlük insanların derdini dinlemekten kendi dertlerime ayırıcak zaman bulamıyorum.Dershanede boş boş ders kitaplarına bakıyorum saatlerce,eve geliyorum yine bakıyorum aynı şekilde ... Sorumluluklarımın farkında olmama rağmen onlar için birşey yapamıyorum.Emo olucam lan günlük korkuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, Pati bugün beni delirtti haberin olsun. Milyon kez denedim fakat girmemekte ısrarlı davrandı. Geberticektim valla. Sora bi ara açıldı. Hah dedim içimi döküvereyim günlüğe. Yazdım o kadar yazdım yazdım yazdım. Sora alt+s yapınca bir de ne göreyim. Ulaşamıomuşum. Ulaşıma kafam girsin dedim. Dellendim resmen ya. Ben de gittim WoWWiki'ye baktım Hıh.. =P

Nese günnük. Öle işte. Haftasonu bol bol yazarım artıkın sana =P Kaçtım ben hadi görüşürüz.

Byes...

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

mektubu yırttım günlük,vermedim,veremedim,yemedi,saçma geldi,uzattığımı düşündüm,sonucunun olmıyacağını düşündüm.
sence de öyle değil mi?
kanıt olsun diye istemiştim,gerekte yok aslında.

nasıl olsa ergenlik tribi.
geçer..

bu da gelir geçer diye inanmazsam nasıl yaşarım,nasıl yaşarım?
Sosyal ağlarda paylaş

saygılı günlük,

gün geçtikçe piçleşiyorum lan

harbi diyom ha.

hayat umrumda değil. ama "çok planlı bi umrunda değillik" bu.

oturuyorum günlükcüğüm, temel toplumsal ve içsel zorunluluklar ile sorumlulukları yerine getiriyorum. dersimi çalışıyorum, çamaşırlarımı düzenli yıkıyorum, ütü biriktirmiyorum, falan(:

sonra daha manevi meselelere gelirsek, onlarda acaip sallıyorum hayatı.

süper dengesiz davranıyorum çok hoşuma gidiyo.

mesela sadece "meraba meraba" tanıdığım bi adam gördüm diyelim. hiç selam falan vermiorm,
skimde diilsin imajı uyandırıyorum keratada. hehe.

yada bak reel bi örnek veriim sana günlük.
bi kız var günlük. adıda çiğdem burdan kendisine selam ederim. hihi. ama neyi farkettim biliomusun? ben bu çiğdemle çıkmak falan istemiom. moda olmuş aq herkes biriyle çıkıo.
benimkide o ayak "lan biz dal kalmayalım" gibisinden bişi.

bunu farkettim ya günlük, işte bu yüzden hiç umursamıyom çiğdemi. görüyom mozartta falan. enseye patlak göte şaplak (eöö.. mecazen tabi) muhabbet ediom. arada canım istio yawşıyom deli gibi. sonra hiç sallamıom bazen falan.

ohş acaip zevkli bişi piçlik. euheu çok sevdim.

demin ivy'ye de dedim, benim hiç sevgilim, karım vs. olmucak. bunu bilerek hareket edince çok zevkli oluo.

beklenti yoksa üzüntü de yok. mis.

bide bugün çişim geldi. onu da yaptım zaten.

işte böyle günlük

hade zıbar artık geç oldu ii geceler
Sosyal ağlarda paylaş

naber lan günlük?
bugün dersaneye bi kızı öpmek üzere gitmiştim, kararlıydım, nitekim kız bugün gelmedi dersaneye şansıma edeyim dedim. anladı mı nedir? yolda arabayı kaydırdım bi de ama soğuk kanlılıkla kontrolü tekrar elime aldım. bunalım yaşıyorum be günlük. kız arkadaş niteliğine ulaşabilen bi kaç kız var hangisini seçsem bilmiyorum. yoksa hepsini birden mi seçmeliyim acaba? öf günlük kaçtım ben hadi eyw.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugun çamaşır yıkadım pek zevkli değildi beklemek biraz sıkıcı ama o makinanın dönmesi çok garip böyle bir noktaya bakıp kalıyorsun o dönüyorda da dönüyor....
bugun halam aradı pek bir mutlu oldum dışarıdayken böle hissedilio herhalde ehe...
şimdi yine projeme dönmem gerekecek...yarın iyi bir sunum olması gerek.
hadi bana baş baş
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...