Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

hani kişisel ya bu bölüm herkes başlık açmasın die günlük açalım dedim yazsın herkes günlük olarak kullansın...

sabahın körü saat 8:45 ben iş yerinde to mega therion dinliyorum. kulaklığım bangır bangır ötüyor. msn de birisiyle konuşuyorum ist. dan arkadaşım adam kafa sallarken kafede kafasını ekrana vurmuş olaya bak yaa puahuahauhaua:)

offf bugün yine bir sürü iş var yaa... şimdilik yeter ben gider.[signature][hline]Türkiye' nin En Genç Şebnem Ferah Fan Sitesi

www.SebnemFerah.biz

Herşey Şebo İçin.....
Sosyal ağlarda paylaş

Neden aslinda belkide kimseye oturupda anlatamayacagin bir seyi tutup buraya yazacaksin herkes gormus olacak ama seni tanimayan herkes. Ben sahsen tum acilarimi buraya kusmak isterim hem kusmus olur ve rahatlarim hemde biraz olsun digerleri hakkimda yorum yapabilir.
Ayrica boyle bir durum sozkonusu ise hani sirlarim felan filan bu bolum gereksiz kalir.
Kişisel ? Sadece dogum gunu tebrikleri için mi var ? Yada biz saerosla cikioz için mi ?
Boylesi mantikli olacaktir....
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük , şu anda ayağım kaınıo :) sabah 5 e kadar nette olcam :D yarında 4 te uyanırım :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük bugün hiç iyi değil.Sevgilimden ayrıldım.Ama "insan elindekinin değerini kaybettikten sonra anlıyor" lafını şimdi öğreniyorum.Çok üzgünüm $ebek oldum gene affetmedi.Sor bi neden küstük

-neden?
-Son rondoyu ben yedim die

lol[signature][hline]Kendinin alabileceğin bir hakkın başkası tarafından sana verilmesine asla izin verme

[b]Mail | MSN Messenger | Icq uin | Pati Sözlük
Sosyal ağlarda paylaş

Bu topiği görünce aklıma bir şarkı geldi hemen..
bugün yine zor bir gün olacaksa
yine kaçacak delik arayacaksam
yüzüme gülüp de vurursan arkamdan
beni sayamyın ben yokum artık..
[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
I'm not fat!I'm big-boned..(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 02 Şubat 2005 21:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk bugun yine di$cideydim allahtan di$ci olayi bitti artik toplam 7 dolgu 2 kanal yaptirmis oldum =)$u an sahra'yi izliom $u mithat da ne yah$i adammis be!tabi arzum onan da muhte$em.
böle yani günlükçüm birazdan sütümü içip uyuyicam ama aslan sütümü =op[signature][hline]pati pati resim =op
sende yaz yaz yaz =oP
I am the best fcuk the rest =)
Sosyal ağlarda paylaş

SEvgili günlük...

Bu gün aşırı derece gereksiz post kasasım var. VE buna ilk seni alet etmek istiyorum...[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sevgili günlük, çarşamba günü kıbrısa geri dönmek zorundayım.malum okul açılacak yakında.ders kaydı falan yapmak lazım.gitmedne önce burda yapmam gereken şeylerin hepsini son güne bıraktığım için yarın baya bi zor geçicek.hep böyle yapıyorum zaten.bundan sonra bi daha son güne bırakmıcam hiç bişeyi demiyorum çünkü biliyorumki yine bırakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

sevigisiz günlük , kahpe günlük hep bana kelek hep bana acı getiriyorsun.bana niye böyle yapıyorsun? herkese talih bize kör salih mi ? günlük. bi tutturamıyoruz lotoyu acaba diyorum oynamıyorum diye mi tutmuyor? sonra düşününce çıkıcak olsa kapımın önündede bulurum diyorum. günlük biliyorum içindeki rakamlarda gizli ama bana bi işaret göster bişey fısılda bişeyler yap. offf tutmuyor tutmuuyoooooor . allah belanı versin günlük[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

slm günlük;
bugün her günkü gibi bi gündü ama 6 ders boştu bu bayaa güzel oldu.sahada eski sevgilimle maç yaptım her zamanki gibi beni yendi:( ama haksızlık o benden daha güçlü ve üçlük atabiliyo pfffffff yarın comenius toplantısı var pano için yazı götürülcek.bense hiçbişi yazmadım:([signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlğük;Bugün yine iwrenç geçti.Nefret ediorum offf off...Ağlamak istiorum ya ağlamak istiorum :([signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili gunluk bugun bi kiz gordum ilk basta gozgoze geldik ufak bi gulumseme sonra cekingenligim tuttu kafamı onume egdim sinifa gittim okulda makina muh. de okuyanlar olarak sap ve abaza olarak adlandirilmamız ve biriyle tanistirilmamız sirasinda makinaci bunlar die sogutulmamız yuzunden yine boyle bisey geleceginden korkmustum ama...

Statik dersinde evet o derste yanima geldi hocaninda sacma sacma seylerden bahsetmesi sonucu dersten sıkılmamızla birbirimize donup konusmaya basladik... Adi Ebruymus... Cok seker sıcakkanlı biri... Hemen alınma senin kadar degil...

Ne yapacagimi bilemiyorum gunluk sap geldik sap gideriz dedik karsimiza bi guzel cikti... Onu gorunce kıpkırmızı oldugumu hissediyorum... Simdi bile elim titremeye basladi...

Ama bi sorun var o 2. sinifta :( yas olarak tutsada ust sınıfta ve arkadaslarimla konusmalarımda sap olmaktan mutluyum ne derdim var ne baska bisey die hava yapmıstım... :( Uffff

Hersey bi yana ben EPRUyu SEVIYOM galiba gunluk !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...