Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Ohaha. Günlük. Bu hafta da bitti lan =P Heroes'a başladık. 17 bölümü birden bitirdik "Ee şimdi ne izlicez?" modunda takılıyoruz boş boş. Neyse artıkın. Haftaya artık script yazmaya başlıcaz okulda. Evde yazıodum gerçi de şimdi burdayken en azından boş zamanlarımda daha az canım sıkılıcak.

Ha bir de günlük. Gece bir rüya gördüm. ağlayarak uyandım hemen böle koştura koştura aşkımı aradım. Ölmemiş yaşıomuş =) Mutlu oldum böle =)

Nese günlük ben kaçtım yine. Byes...

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk yaklasik 2 saat sonra computer & network security midtermum var, gene bi halt bilmiyorum, gene yaticaz. spring break geldi, bi hafta bi rahatlayalim bakalim nolcek. bu donem boyle bi gariplik var, ders mers hak getire, oyle mal mal oturuyorum. allah sonumuzu hayir eyleye gunluk, bu okul bitmicek gibi.

lanet olsun federaller.

[ Mesaj 08 March 2007, Thursday - 23:47 tarihinde, aquila tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugün çok güzel geçti...Uluslararsı yemek dersin japon yemeklerini işledik bugün.ve pişirdikte adını en net hatırladığım sushi :) çiğ balık da yemiş olduk.onun dışında tavuklu bir yemek,aha pirinç tabiki,değişik soslar,aha wasabi diye birşey ginger,green tea ve sake:)
Sushi yi ben yaptım yani gruplara ayrılıp yapıyoruz sushi bizim gruba düştü of onu sarmak göründüğü kadar kolay değil hiç değil hele birde o çiğ balığı ince ince kesme kısmı yok mu öldürdü beni...ama eğlenceliydi..ramen pişirmedik ama hocadan tarifini istedim gönderdi:)..der 3.30 gibi bitti düşün sabah 8 de başlıyoruz...
sonra arkadaşlara coffe house diye bir yere gittik güzel sıcak çukolatası vardı hemde makine yapımı üstüne de krema ve kakoa hmmmm....en son da bilardo oynamaya gittik artık bilardoda öğrendim oynayabilcem....dolu bir gündü günler giderek daha faydalı oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk cok kotuyum be..
ne yapicaimi bilmiorum..
tek bi bildigim var sevgilisinin ugruna dostunu satanlardan hoslanmiyorum..hic hem de..
bir de ezik erkeklerden .. sevgilisi sus dedigi anda susan erkeklerden..

bittim gunluk..bittim en acik hali bu durumumun.
ayni okul.ayni dersanenin ayni sinifi.ve ayni yazlik mekan..30 sn lik yol farki. nasi geciricem bilmiorum orda gunlerimi gunluk..ooy oy.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...