Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük dün çok pis içip evde deliler günü şarkı söyleyip ağladım,sonra dayım uyanmış falan,sabah bi ton yalan söylemek zorunda kaldım,rezillik..

dün ne kadar güzelse bugün de o kadar kötüydü.
arkadan eşşekler gibi athena-yorulmak olmaz çalıo ama ben yoruldum günlük.
sevmekten,çabalamaktan,hep platonik kalmaktan falan yoruldum baya.
sevmicem diyorum gene sevmekten,onu düşünmekten kendimi alamıyorum.
sokiyim metkete.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlükcüm, dün süper bi gündü =) Daha doğrusu haftasonu tamamen mükemmeldi de =) Öyle işte. Haftaya o kadar mükemmel olamayacak maalesef fakat onan sonraki hafta tekrar öyle olacak =) Çok sefiom işte =P

Neyse günlük. Dün 1 ramen yedim okula gidince sora yatarken de 1 tane halley yedim =) Sora bugü halleyleri bitirdim işte. =D Ayh, takip ettiğim 4 forum varken sayısı 3'e düştü -atılmışım da- sevindim açıkçası. Bi de anlayamadığım bir şey var günlük, public bir ortamdan kişisel, tamamen kişisel bir sebep yüzünden birisini atmak nasıl bir saygısızlık ve terbiyesizlik ibaresidir o da ayrı bir muamma tabi. Neyse, koydu mu? Kesinlikle hayır =P Ben sevdiklerim ve beni sevenlerle birlikteyim, o bana yeter.

Bu akşam hikaye yazıcam, questlerin nasıl ilerleyeceğini kafamda tasarlıcam. Sora, bu hafta içinde scriptlerde ufak düzenlemelere gidicem. Öyle işte günlük. Seni ve O'nu çok seviyorum. Kocaman öptüm. Byes.

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk kafayi yicem buralarda ugrastigim seye bak.
Yaz icin Boston'da ev bulmam lazim, yurtlari sadece grad ogrencilerine falan veriyorlarmis. E Harvard'da baya bi Amerikan zengini oldugundan da ev kiralari astronomik sanirim, adam gibi olmayan evde de ben kalmak istemem.
Sozun ozu, Boston'da Harvard'a yakin evi olan ve bana oda verecek pati ariyorum : )
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük lan, dün geceden beridir boğazımda bişi var. Öksürtüp duruyo arada bir. Sinir oldum valla =) Öyle işte. Bide dün gece telefonda konuşurken -saat 02:00a tekabül ediyor- bi ara uyuyakalıp "meyveleri kesekağıdına koydun" dedim. Onu hatırlıyorum. Ama başka neler söyledim hatırlamıyorum ve ilgili kişiden cevap bekliyorum. Merak ettim lan =P

Önümüzdeki ilk stüdyoda Epica - Cry for the Moon çalmaya karar verdik =) Güzel oldu. Büyük ihtimalle Manowar - Hail and Kill de çalırız =)

Öyle işte günlük. Neyse ben biraz gezineyim. Görüşürüz. Öptüm canıms. Byes.

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar degerli gunluk... [ Evet klavye ayarlarim bozuldu ]

Iki gundur sabahin korunde kalkiyorum fakat ders olmuyor. Bu durumdan cok $ikayetciyim gunlukcugum.
Haftaici evde ya$ayan birey sayisi bir haftaligina azaliyor =)
PC ba$inda sabahlama devrini ba$latiyorum.
1 hafta boyunca asosyal olmaya karar kildim. Ondan sonraki hafta antrenmanlara ba$liyorum. Gunler bayagi yorucu gececek.

A$k me$k i$leri $imdilik askida.
Gecmi$ten kalan kirintilari toplamakla me$gulum. Vakti gelen herkese yolunu vermek en mantiklisi.

See U.
Sosyal ağlarda paylaş

kronik yorgunluk başlangıcı olması konusunda endişelenmekteyim tr de ikinci öğr. öğrencisi olupta rahat alıştıktan sora erken kalkmalar bünyeme nasıl yansır bilmiyorum
eh bu soğukta bünye de kalmıyor ya hayatım da - dereceler söz konusu günlük bir ara bunun ayrıntısını yazarım sanırım ilham perilerim geri geldi bidaha gitmez iseler çok memnun olucam
bide yaşam ilginç günlük yaf çok hemde...
ehe görüşürz
Sosyal ağlarda paylaş

gün güzeldide günlüküm kötü bitti sonu hatta acılı desek daha doğru olur
sabah 8de misler gibi kalktım ve direk dota başına geçtim (normalde okul olsa 9dan önce kalkmam=) ) üstüste ezdikten sonra adamları birisi kaçtı benim proje yetiştirmem gerekiyo diye sonra bende hatırladım sahi benimde bir proje vardı Baktım çıkmak için bir saatim var Girdim bi oyuna daha öldükçe projeye abanıyorum Nese gittim okula benim bu 5dkkalık projeyi hoca bayağı bi beğendi mutlu oldum^^
ders çıkışı bilgi ünivdeki arkiteraya gittik O sözde çok güzel kahve makinaları paramızı yuttu hayırsız çıktı Vurduk makinaya ama vermedi üstüne sıcak çukulatada vermedi Konferansa girerken kulaklığın yanında hediye 512lik flash disk verdilerde mutlu olduk unuttuk kahveyi çukulatayı
Çıkıncada taksimde sürttük sürtündük Tam yurda varıcam dedim gün bitti, kendimi yere doğru yaklaşırken buldum yurda varınca farkettim bi güzel yarmışım dizimi Hafif bir mutlulukla acının sızıntıları içinde günümün son sözü şu olucak 'Nasılda girdi ama fenere'
Sosyal ağlarda paylaş

Offf. Nasıl bi gündü lan günlük. Bi bok yapmadım ama aşırı yoruldum. Sabahtan ilk iki dersimiz İngilizce idi. Frankenstein izledik -kaç milyon oldu hatırlamıyorum-. Sonra Matematik dersi başladı -daha doğrusu işkence-. Adam bir başladı yazdırmaya anlamadım zaten nasıl böle tipimin yamulduğunu. Sora gittik yemek yedik. Yemekten sonra gittik öğlesonrasıderslerine. Fizik Laboratuar dersi vardı. İlk dersine girdim, ikincide sıkılıp çıktım. sonra gittim biraz uzandım. Bi arkadaş beni yorabileceğini veya dövebileceğini zannetti ki çok hırslıydı. Sonunda -milyonlarca kez "bi yerine bişi olcak şimdi" uyarılarımın sonuçsuz kalması sebebiyle- boğazını çocuğun suratı morarana kadar sıktım. Anca o zaman pes etti. =P Sapıkmıyım lan ben. Ya ölseydi çocukcaız. Ama ölmez =P

Öyle işte. Sora canım çıktı evime gelebilmek için. İşte sonunda evimdeyim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...