Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük çoook geç kalktım bugun ama hala zaman geçmedi...
pof bir yoğun hafta daha başlıcak sunumlar filan wtf....ben de ehe çicek böcek kelebek yakalayacağım sorada gülücem sorada yine aynı şeyi yapıcamm
canım çok müzik dinlemek istiyor....
ya duş filan aldım ama kendimi hiç yepyeni hissetmiyorum pisim hala pis çoook kötü hemde
Sosyal ağlarda paylaş

günlük naaber lan?

olm yeni arkadaş yaptım lan. adı Dremensis. bizim yurdun mutfağında duruyo. duruyo evet. çünkü sölemesi ayıp biraz ot bi arkadaş. googleda resimleri falan var. dremensis die aratınca çıkıyo.

çok ii anlaşıyoruz onunla. ben anlatıyorum o dinliyo. sonra yine ben anlatıom yine o dinlio.

o bişi demio.

ot ya, o bakımdan yani.

besliom ben onu. ekmek falan atıom saksısına, yemio ama şerefsiz.

ee senden naber lan günlük? neyse salla şimdi seni

canım sıkılıo lan günlük. her şey aynı yaw.
bi halt yaptıım yok. yatıom paso.
evimi özledim lan.

herkes yalancı lan.
insanlar acaip gaz. herkes hayatını yaşıo kendi çapında.
karpediyem olayı var ya. hah işte herkes onu yapıo.

o an gülüyo yüzüne,
o an seni düşüniyo sadece,
o an ciddiye alıyo seni.

sonra?

sonrası hiç..

hadi yaladım günlük, yemek yicem işim var.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük msni bıraktım
iyi yaptım di mi?
öp beni bakıyım
saol canım
ben de öpiyim
ohh mis gibi kokmuşsun
ayrıca bu saç kesimi de iyi gitti sana
makas aldım yanağından
sen de al
haha saol
ellerin de yumuşacıkmış hani
sabah gitmeden beni de uyandır
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bagriyorum ama sesimi duyuramiyorum...hic bisey yapamamak icimi daha da parcaliyor...sesiz yazilar yaziyorum oturuyorum düsünüyorum sonra derin nefes almaya calisiyorum
Icimden buradayim unutma demek geliyor ama sesim o kadar da yuksek cikamiyor...
aglamak cozum olur he gunluk nekadar giderim baska bir yol bulmaliyim mi gunluk surekli yazssam o da idare etmez mi be gunluk
Sosyal ağlarda paylaş

günlük naber lan?
eki eki iyiyim bende.
bugün basvuru falan yaptim oss sinavina (haha ne gicik oluomus oss sinavi dsffsd)
sonra da actim sting'imi dinliyorum oh mis..
bütün gün looptaydi hala dinliyorum,hep dinlicem cunku süfer bi sarki, vassel hatirlatti sagolsun coktandir dinlemiodum..

on and on the rain will fall,like tears from a star
like tears from a star...
on and on the rain will say;
how fragile we are..
how fragile we are..

oooof of :D

neyse hadi öptüm gidicigindan günlük eyi bak kendine..
Sosyal ağlarda paylaş

naber lan günlük
dün gece findöwz fista kurmustum bugün bütün gün onu güncelledim driverlarini yukledim tikir tikir çalisiyo. onun disinda soru çozdum. ha bi de within temp. dinledim. ha unutmadan butun gece de zeynep konusunda yarin ne yapacagimi anlamaya calistim. dur bakalim yarin nolcak.
neyse hadi eyw kendinde iyi bak gunluk.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük be eve geldim yağmur da uzun bir yolu yürüdüm güzel güzel şeyler düşündüm. yağmur yağarken
onu düşündüm günlük...
çaresizliğimi düşündüm günlük,napıcağımı bilemedim ben beklesssemi,bağırsammı,bakssam mı konuşssamı bilemedim ben....
hangi soruları soracağım onu bile bilemedim...
şarkı dinledim ben uzun uzun dinledim yağan yağmuru izledim sonra
yazamadığım için sana yazmak istedim çünkü beceremiyorum ben günlük gelmiyor işte kelimeler bir araya.. kızıyorum kızdım yazamadım diye..
bekliyorum günlük biliyorum beklemeliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yazabiliyorum sonunda güzel bir şey oldu hatta bikaç şey.hayata bağlanmak için daha mutlu olmak için sebeplerim oldu.çok şükür,mutluluktan ağladım bugün çokçok sevindim Allah'ım şukurler olsun...maşallah de lutfen günlül hattta tahtaya da vur lutfen devamı gelir umarım güzel şeylerin...
Sosyal ağlarda paylaş

şşt günlük naapıon olm gece gece burda?

lan bugün dremensisle oturdum yine, çok seviom lan bn onu.

oda beni seviomu acaba?

bide dahi anlamındaki de ayrı yazılıyo, unutma.

hee sarkastik evet, farkettim.

günlük bugün ilginçti lan. çiğdemleydim yine. seviom abi hoş kız vallahi billahi.ama çık desen çıkmam öyle de bi piçlik hasıl oldu bünyemde.
çok zevk almaya başladım lan bu işten günlük.

geçen gün bi integral sorusunu çözüp, scannerda taratıp maille attım ona. altına da imzamı atıp "sni çok seviorm ttlm" şeklinde bi not düştüm. işin buraya kadar olan kısmı şirin yavşamalar. ama sonrasına gel sen,

ç: aa şeyyy.. not.. negzel.. ehi ehi
ben: euheu hoşunamı gitti
ç: eveet
b: iyi de ben onu çoğu kişiye sölerim öle, kişisel alma
ç: zınk-1
b: ama tabi sana karşı daha farklı düşünüp yazdım
ç: ehiehih
b: daha çok bir ayıya yazarmış gibi nıhohoho
ç: zınk-2 amaa amaaağğ..
b: hehe üzülme lan şaka yaptım severim bn seni (:
ç: ehiehie
b: piçim biliorum. bundan sonra böyle. yerse.

nası ama muhabbet? tam adiyim lan. tam dayaklığım vallaha.

olsun olm banane lan. yemişim kız milletini, hakeden çıkana kadar hiçbirine değer vermek yok. ohş.

hatun milleti de en az erkekler kadar aç lan.
cidden bak.
naz yapıo keratalar.
birazcık durunca hepsi gelio. nıhoho hala piç felsefe(:

ee napalım.

bizde böyle kardeş, yerse.

ee günlük böle işte. hayatı gittikçe sallamamaya başladım. ama daha önce de dediydim sana, manevi kısmını sallamıorum, maddi kısım tam gaz devam (:

lan senin de başını ağrıttım hadi öpüom lan kojaman gözlerinden.

ha bide ben evimi özledim lan. harbi diom bak. biliom oraya gidince hiç arkadaşım yok ama olsun annemi, babamı, üçlü koltuğu, uzaktan kumandayı, balkon olayını falan fişman hepsini lan. 6 nisanda gidecem ta. çok var yaw.

bak laf lafı açıo sövecen bana ama bide bu hafta bissürü ders var lan.

perşembe sosyoloji sınavı var, cuma business plan ödevi vermem lazım, çarşambaya yine business ödevi var, ctesi calculus sınavı, bu arada türkçeden sunum var onu yapmam lazım.

türkçede kitap sunumu yapacam, can dündarın uzaklar adlı kitabı.

ulan can dündarı severim, iyidir hoştur ama çok uzatıyo lafı be kardeşim. yani bi betimleme 40 saattemi yapılır arkadaş, gerizekalımıyım ben çok afedersin?
bu adam kitap yazmasın ya, gitsin belgesel yapsın. mis gibi ohş.

kitap zaten çok gereksiz bişi lan. internet denen bişi varken kitap okumaya ne gerek var yahu. ekşi bile sayfalarca kitaba bedel bence. mesela ekonomi dersine ekşiden çalışıom ben tanımlara falan. acaip zevkli.

ülkemi seviom lan. valla ne bilim içimden geldi yazdım bak bunu da (:

seni de seviyom ayı kıskanma hemen. hehe.

msn çok ilginç bi olay lan. böle millet kişisel ileti yazıyo ya, hani ruh halleri falan. çok komik lan. adam içinde yaşıyo düşünüyo bişileri, sonra ezik ya, başkası da görsün diye yazıyo oraya. sonra içinden geçiriyo "lan acaba bakan, dikkat eden oldumu iletime, uuw toplum içinde yer edindimmi abooov" diye.

nerdenmi biliom?
olm bende yapıom arada bir. ben insan diilmiyim lan bende eziğim sonuçta.

insan hem ezik hem de çok bencil yaw. nie böle lan. kedi falan olsaydık acaba yine böle ezik ve bencil bi hayatımız olurmuydu?

auhua harbi çok gülüom lan insana. türüm die demiorum 10 numara salaktır ha (: ulan adamın biri çıkmış, "len ben seviştiğim kadını başkasına yedirmem" demiş hoop aile ortaya çıkmış. biri evinin önündeki toprağı çevirmiş "sügerim lan bura benim gayrı" demiş hoop özel mülkiyet. ne komik lan (:

ben asıl paranın ortaya çıkışını merak ediom. acaba ilk alışveriş nası olmuştur

-ya kazım abi şimdi sen bana elma verince ben sana buğday vermiyomuydum?
-heee...
-hah işte şimdi sen ban elmayı verecen bende sana bu anlamsız madeni şeyleri vercem
-bi sigtir git lan...

olm bak gece gece acaip şeyler aklıma gelmeye başladı:

şimdi hani diolar ya ölünce sonsuz yaşam olcak cennette diye,

ülen sonsuz olursa yaşamanın anlamı kalırmı ya? bana çok saçma geliyo sonsuz yaşam. ulan gün boyu insan oturup bal akan ırmak izlermi yaw.
hep iyilik olcakmış. kötülük hiç olmazsa iyiliğin iyilik olduunu nası farketcez?
(yeni başlayanlar için diyalektik. DIY101)
(tez-antitez-claudio lopez)

bıçak sokuyolarmış gibi ağrı ne lan? bunu diyenler daha önceden bıçaklanmış kişilermi oluyo hep?

lan çocukken renk olayını nası öğreniyoz acaba?

anne: bak oğlum bu kırmızııı buda yeşiiiil
çocuk: iyide kırmızı ne yeşil ne?
anne: yavrum renk bunlar kırmızıııı yeşiiiil
çocuk: lan anladık renk ne renk?
anne: öff yavrum bak işte bu renk olunca kırmızı diolar bu renk olunca da yeşil. neyini anlamıosun yaa?
çocuk: lan neyini anlıyım daha sen rengin ne olduunu bilmion de get süt yap bana...

olum günlük acaip rüyalar görüyom lan iki gündür.

iki gün önce bi mavi kutu bide siyah kutu gördüm. neyse rüya dedik geçtik.

dün gece de rüyamda aynı kutuları gördüm. sonra rüyamda dedimki lan oha ben geleceği görmeye başladım bak bu kutuları dün rüyamda görmüştüm bugün gerçekleri burdaaa (tabi rüyada olduumu farketmiyorum)
uyanınca anladım bunun yine rüya olduunu.

bakalım bu gece boku çıkıp bidaa görürsem o kutuları ali sami diycem artık. n tane rüyada n-1 tane "anaa gerçekmiş laa" efekti verebilirim haberin ola.

bak böle n falan da kullandım, bu yazıyı okuyanlara garizma yapıom kendi çapımda.

demin dedim ya msn, eziklik falan,
hah işte aynısı burda da geçerli. bak ben buraya niye yazıom sana?

üstelik gayet de şerefsiz bi günlüksün sen, umumisin bi kere, ama gene de yazıom.

niye?

insanlar okursa "vay be güzel yazmış" desinler diye.
diyince nolcak? bi bok olmucakki. burda önemli olan benim için, belki derler ihtimali. o yüzden yazıom.

ulan tüm iletişim olayı buna dayanmıyomu zaten?
insanın ezikliği yüzünden sürekli kendini ispatlama isteği,
ne gıcık bişi ya.

ama sonuçta herkeste aynı duygu var ya, o yüzden insanlar bunu problem olarak görmüyo. çounluk yaptığı için farketmio. ya da tersini yapan olmadığı için farkedilmiyo (DIY102)

oha lan

eşşek gibi yazmışım çok afedersin.

öf leş gibi uyurum şimdi ben.

dana gibi bi devrilirim yatağa ohş..

uyku çok ilginç dmi lan günlük? ulan 24 saatin 8i uykuda geçiyo. oha ya.

75 sene yaşasan, 25i uykuda. yuh.
uyurken bişiler yapmak lazım lan. boşa harcanan enerji.

o diilde ayı gibi bazala bağlasam kışın ne güzel olur lan.
bi vurcan kafayı yatcan üç ay. kemiksiz net. oy oy oyy...

kutup ayıları solakmış lan. nası bulmuşlar acaba solak olduunu?

ayıya vermişler kalemi oda sol elinemi almış direk? yada ayıyla maç mı yapmışlar tek kale?

lan tek kale olmasının ne önemi var sanki çift kale olsa ayak seçiminden münezzehmi olcak ayı?

bide how I met your motherdaki robine hastayım lan. elektirik gibi hatun maaşallah. ohşş

elektirik diince aklıma geldi erke dönergecine noldu lan?

bu arada edisona kafam girsin, adamım tesla.

ehuahu wireless elektirik olsa ya lan negzel olr (:

çarpa çarpa gider bizi heralde:)

öf boku çıktı muhabbetin günlük.

zaten amuagoyim hep ben konuşuom sen bişi demion ki.

malmısın çok afedersin? dremensis bile senden daha çok konuşuo. bide dinamik web sitesi komponenti olacan, ayıp yakıştıramadım valla.

kırıldım sana günlük.

gittim ben.

öperim sonra seni bi ara.

hatırlat tamammı lan? aferin adam ol.

ne demiştik?

bizde böyle kardeş, yerse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...