Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeons And Dragons Online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

said:
Mighty_THoR, 02 Kasım 2005 15:51 tarihinde demiş ki:

bakın çok basit bir örnek var eqlive a hangisi olduğunu hatırlamıyorum bir tanrı koyudular soe nin iddiası bu boss 1-2 sene inmez di haftası dolmadan kesildi soe okadar kesilmiyeceğine inanmışki içinden loot bile çıkmadı

Yukardaki bilgi yanlış. Oyunun basından beri olan bir mob 3 farklı guildin birlesmesi ve 300 kisilik bir ekiple kesildi icinden dedigin gibi loot cıkmadı oldurulemez denıyordu ama 1-2 haftalık degıl 4-5 senelık bır mob.

PvP olmaması basarısız olmasını gostermez yada sırf pve olmasıda basarılıdır dedırtmez.

Basarılı olmus PvP oyun da gosteremezsınız ona bakarsanız. SWG de yok Shadowbane de vs vs vs...

WoW a baktıgınızda en cok konusulanlardan bırıside hıgh end instancelardır. Ben senı kestım sen benı kestın muhabbeti cok az. PvP nin bir zevk katabildiginede karsı degilim yanlıs anlasılmasın ama D&D de pvp yok diye kotu olacak bir oyun olmayabilir bunu zaman gosterecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesilen Mob : Kerafyrm (Sleeper)
http://eqbeastiary.allakhazam.com/search.shtml?id=6463

Zone : Sleepers Tomb
Continent : Velious
Geldigi Expansion : Scars of Velious
Realese date : 4 aralik 2000
http://www.gamespot.com/pc/rpg/everquestthescarsofvelious/index.html?q=scars%20of%20velious

Genede sen haklisin mightycim..[signature][hline]www.ALATURQUA.org
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
DDO stress test fileplanet paralı üyeleri için açıldı arkadaşlar, şu anda başladım dl e 2.8 gb gibi birşey yarın izlenimlerimi yazarım.[signature][hline]The one side moon is always dark.

[Bu mesaj dreagloth tarafından 16 Kasım 2005 13:36 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj dreagloth tarafından 16 Kasım 2005 13:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
DDO standart bir pve yada pvp based online oyun değil.Bu oyunda wow,eq,swg gibi bir dünya bekleyenler beklemesin.
Eğer masaüstün oynadınız zevk aldıysanız bugüne kadar, bu oyun sizin için.Bu oyun casual oyuncular için değil.
Kuralları,sistemi,DM'lik,etkinlik vs herşeyi çok farklı.Bu oyundan ya nefret edersiniz yada çok seversiniz(Oda ancak masaüstü bağımlısıysanız).[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında stres testten sonra scr ya da offical harici bilgi vermek yasak olduğu için birşey yazmıcaktım ama birkaç birşey söyliyeyim. Şöyleki ben quest yaparken masaüstü oynuyormuş gibi hissettim çokça, grafikler ve ilk başka yadırgadığım fakat hoşuma giden combat sistemide gayet hoş. Özellikle şehirler ve dünya çok güzel oturrulmuş lakin hala fr olsaymış daha olurmuş diyorum. Masaüstündeki gibi sınırsız karakter çeşitliliğine bir nevi ulaşabilecek olsada pvp olmadan bir sürekliliği olur mu onu asıl oyun çıkınca görücez çünkü daha eklenecek çok şey vardı.[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

ben istiyorum valla çıldırıcam meraktan[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...