Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeons And Dragons Online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Valla wizard zor oluyoruz warior miss cekio fln diyorsunuz da bu oyun wow diilki zaten tek basına kasilmasin die yapmislar eger quest yapmayi sevmiyor belli bir grubunuz yoksa öl kalk öl kalk dan baska bisi yapamassaniz solo bi oyun diil yane thiefte olcak clrericte wariorda wizardda.....

@Way dediklerinde haklisin wizard diye atlamayin bi tarafini sıkıp 3 oldunuz diyelim ama orda biter cleric olmadan wizardla nereye kadar sahsen ben wizard accam ama belli periyodlarla oynicamiz belli bi teamimiz var cleric 2warior thief seklinde :).........

[ Mesaj 11 Mart 2006, Cumartesi - 23:29 tarihinde, Peach_Riza tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Betasını oynamış biri olarak ve belki alacak biri olarak birşeyler söyleyim. Oyun bir kere bir süreden sonra eksinlikle sıkar çünkü sürekli quest yap quest yap nereye kadar, araya bir craft, pvp ya da en azından açık alan koymazlarsa pek uzun soluklu olmaz oyun. Birde lvl alımı çok zor olduğu için çok uzun süreli şekilde aynı lvl da oynamak ve artık kendi skill/spell lerinizden sıkılmak zorunda kalıyorsunuz, ee nerde bunun yeni birşeyler deneme heyecanı. Ayrıca soloda oynanabilmeliydi bence, tamam asıl karlı, zevkli, yapılması gereken quest ler takım bazlı olsun ama kesinlikle ileri lvl larda özellikle solo lar lazımdı. Bunlar dışında oynanabilirlik, grafik, d&d havası, spell/skill/feat bolluğu açılarından oyun güzel.....
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok önyargılısınız yahu ben nerdeyse tüm mmoları oynadım gayet de oynanıo..oturup hardcore oynamayıp((her oyunda gereksiz bişi bence)) günde 2-3 saat oturup eğlenebilceğiniz bi oyun..ayrıca aynı levelda çok sıkılıosunuz falan diosunuz da her level'da 5 rank war ve her rankte yeni enchantment alıosunuz..oyun bence gayet güzel wow kadar basit değil diye millete kötü gelmiştir ((release'den itibaren wow oynadım biliorum nası bişi)) ama sonuçta ddo bu..oyunun da sıkabilceğini sanmıorum wow 1,5 yıl gittiyse dungeons and dragons hayli hayli gider çok da şey eklenir..siz bilirsiniz gene ben herkes ddo oynasın demiyorum kesinlikle istemem zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

mmo konusunda kendimi tecrübeli gördüğüm için konuşuyorum zaten boş değil söylediklerim ve tekrar ediyorum kısa soluklu bir oyun şimdilik. Her rank te alınan enc. lerinde bir heyecanı yok bence ama yine söylüyorum oyun zevkli de bir yere kadar gider muhtemelen...

[ Mesaj 12 Mart 2006, Pazar - 15:54 tarihinde, dreagloth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bakalım zaman göstericek :) eq2'yi de serverlar 2gün kapalı kaldı diye millet bırakmıştı şimdi aaa pvp server açılcak die tekrar doluşuolar..herşey deişio nasılsa zamanla görüces nasıl oyun olur ama benim de ilk izlenimlerim hoş..en azından karakterimin rakibin suratına mal mal bakarken parry yapabilio olması hoş deildi şimdi resmen ben kontrol ediorum kombatı balance skill'i veriosun sağa sola yuvarlanıosun parry yapıosun kalkanla herifin ağzına patlatıosun falan hoş şeyler bunlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

ranger wizard fighter uclusundeki fighter olarak yorumlarımı yazıyım bende..oyun cok monoton ama bu acıgını oyuncuları ile kapatıyo..sanki herkes chat yapmak baska insanlar la eglenmek icin girmis oyuna :) bi party kuruyosun aynı quest i 3-5 defa yapıyosun ama konusunca zamanın nası gectigini fark etmiyosun..

goruntuler ss deki gibi ama ole bi ram yiyoki O_0 dedirtecek cinsten bu oyundan cok daha goruntulu oyunlar daha az ram kullanıyo..

karakter detay ları bence cok kotu..fighter oluyosun alıyosun eline two handed sword oyun boyunca elinde ne biliyim baska oyunlardaki gibi sırtına asarsın vs yok iste kocaman sword u elinde tasıyon oyun boyunca..
bunun dısınca cloak alıyosun cloak gorunmuyo arkanda..
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliteli oyun pwp alani yok pwp ruh hastasi tipler yok ne guzel + herseyi hoş oyunda baymio zaten lvl atlamak gecmek icin questleri yapiosaniz almayin oyunu bide solo olmamasi super wowda koskoca yaratiklari tek kesion sacma orasida o zaman yane karistirma oyunlari bu ciddi mesela wow pokemon gibi bunun goruntulere gore yane bununda bi alicisi var bence wowdan daha elit bi kitle oynicak en azindan 13 14 yasında bebeler girip oynayamicak cunku duzgun grup sistemi var....tam istedigim gibi keske dersler fln sorun olmasada cok oynayabilsem.....
Sosyal ağlarda paylaş

ilgilenenler için 3 screenshot daha koyuyorum...

bu ilk resimde biraz serinliyorum dungeon arası :)
[spo][/spo]

ikinci de ağaçla poz veriyorum :P
[spo][/spo]

üçüncüde de bi dungeonun ikinci parçasını tamamladık poz veriyoruz soldaki ranger benim :D gene türk bi arkadaş (oda arkadaşım) fotografı çekiyor burda :)
[spo][/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

Pardon sendit konusunda bana offical forumlarda soyleneni ilettim, eger yanlissa kusura bakmayın. Bu arada bende ebayden ingiltere de bir dagiticiya ulastım, oyun cikmadan 3 gun once boxlar eline gecmis, rica ettim oyun cikmadan 2 gun once yolladı, oyun ciktiktan bir kac saat sonra elimdeydi. Aureon'da oynuyorum sans eseri :). İsim Cherubim, level 8 paladin. Ayrıca Spellhowler level 4 sorc, alt islevi goruyor simdilik. Eğer grup yapmak istiyen olursa veya yardıma ihtiyacı olan, elimden geldiğince yardımcı olmaya calişirim. msn den ulaşmak isteyenler için [email protected] (yanliz msn de oturup chat yapmıyorum, yanıt almanız uzun surebilir) Oyunda gorusuruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...