Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeons And Dragons Online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Öle gezerken gördüm. Yani daha önceden çıkacağını biliyordum ama şimdi SS lerle görünce öhyşşş dedim ve ağzımın suyu akmaya başladı.

Valla yazıya başlamadan önce şunu söyleyim oyun 11/15/05 tarihinde çıkıcak denilmiş.

Sonra bir kaç tane SS koyayım ağzınızın suyu aksın nihohoho çok kötüyüm ;

[spo1=O süper Screen Shot lar :P]

[/spo]

Ya ne anlatayım bilmiyorum. Oyun Dungeons And Dragons işte ^^ Yapımcılar her normal oyunda olduğu gibi gene bir karakter seçip geliştirme olayına girmiş. Tabii oaly D&D olunca partyler kaçınılmaz oluyor. Partylerle girebileceğiniz Questler, savaşlar her şey mümkün. Sonra kolay bi savaş sistemi geliştirmişler. Karakterler combo ve türevi şeyleri yaparken zorlanmadan yapabilcekler. Karmaşık oyun yapısı yokmuş. Bir çok silah, eşya ve tabii ki kaçınılmaz zindanlar ^^ . Valla bende fazla bilgi bulamadım hakkında ehehee bu kadar işte :P

D&D Online ın sitesi[signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

ilk zamanlarinda uye olmustum ben, foruma uc bes post da atmistim, sonra unuttum kaldi beta falan baslamadi mi?
yoksa havamizi mi aldik?

/edit;
Beta signups will be announced sometime in the near future. Keep watching this site for more details.

hala biraktigim gibi, ehe
zor cikar bu oyun.

ama en azindan blizzard'in yaptigi gibi "soon" demiyorlar. :)[signature][hline]Saeros, 14 Temmuz 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
harbi, almanlar danimarkalılar filan bi başlıyolar, ih möhte şiş köfte diye, "english please" demekten dil kalmıyo.

[Bu mesaj thanatos tarafından 29 Temmuz 2005 02:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

elfleri beyenmedim =p. öyle elf olmaz daha yakışıklı/güzel olmalı böyle bi havaları olmalı ne bilim. elf lan bu boru diil =)
not: abartıyo olabilirim. elf hastası bi insan olduğum için yetmiyo eheh. öf bea wood elf olmak vardı.
[signature][hline]Fevaxium level 53 nightelf rogue of Wicked Priests

[Bu mesaj tunca tarafından 29 Temmuz 2005 03:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 29 Temmuz 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
Ne gadar grafig o gadar lag.Bu oyunu nasıl oynicaz yaa.Ayrıntılara bak ohaaa.

affedersiniz ben mi yanlis anladim yoksa nekadar birisi laglarin grafikle alakasinin oldugunu soluyor hemen cevap verelim

Hic bir oyunun grafigi lagla alakadar deildir grafik lag yapmaz.. tabi makineniz iyi deilse..
Sosyal ağlarda paylaş

Fikrimi geri alıyorum.Oyunun D&D adını taşıması ve pvp olmaması tamam bi yere kadar normal.(editledim pvpnin olmamasının büyük eksik olduğunu düşünüyordum)

BeIlow 1 sonraki mesajında haklı.

*kahin diilim*

[Bu mesaj KahnX tarafından 29 Temmuz 2005 13:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun cok süper olucak düşünemiyorum bile.Uzun zorlu yolculuklar.. Sonra Oyunda büyük ihtimal karakter ölümü olucak eger d&d ye tam uyucaklarsa.Düşünsenize ne biçim yusuf olursunuz Dungeona girerken ölüm olduğu zaman.
Birde oyun gercek d&d dünyalarındaki gibi olursa yani oyuncuların hepsi rp yaparsa süper olur.İnşallah bekledigimize değecek.
Bende başvuru yapmışdım beta için bakalım ne olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

raider 3rd editiona göre yapıyorlardı veya baka bir şeye göre ve ölüm olayını bilmiyorum ama emin olduğum tek bir şey var, yetkililer çok ilgili ve iyimserler bu oyuna bir artı katıyor. FOrumlarda takıldımda biraz oyunculara sorular sorup, o şekilde yapıyorlar. İyi bir DM nasıl olur filan konuları vardı dinleyip orda bilgi alıyorlar ^^[signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

forgotten realms de yapılmadığı için bütün fr fanlarını üzdüğü gibi benide üzdü.bu sebeptendirki multi olarak nwn2 de çoşulacak gelecek sene yazında.
eberronda yapılıyor oyun bildiğim kadarıyla.
ki yine birçok fr fanının en büyük dileği yine benim gibi bu oyunun dnd konseptinin mmo ya uygulanabilirliğini ölçmek için yapılıyor olması.ki bu da yakın gelecekte faerun düzlüklerinde at koşturmak demek .dört gözle bekliyoruz.[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Fflar strikes back
Sosyal ağlarda paylaş

Zombilerden kaçan abi hakkaten koşuyor yani :D

Ben Bard olacam eğer gelirde sınıfları adam gibi yaparlarsa :D[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...