Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeons And Dragons Online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar, sendit den siparis veriyosunuz ama sendit amerikan versiyonunu satıyor, bilmiyorum fark ettiniz mi. sahsen amerikan versiyonunu oynamayı dusunmuyorum, time zone inanılmaz sorun cikariyor. uk versiyonu icin www.ebay.co.uk oneririm, saticinin location inina bakin, avrupadan 3-4 gunde geliyor, isterseniz key i direk yollarlar
Sosyal ağlarda paylaş

oyun karısık geldi bana :p bilmiyorum da tam dungeon and dragons nası oynanır her seyi okuyorum questleri tekrar tekrar yaptım yavas yavas ısınmaya basladım..baya bi kisi oynuyo azcık lag var :) tavern lerde adım atılacak yer yok.. daha ole wauv dedirtecek bi quest yapmadım hep sunu al bunu yap en fazla 2 tane yaratık oldurdum :) patch uzun degil 30 dk da butun patch leri yaptım ac.cumu actım oyuna girdim..zaten oyun daha yeni cıktı ne patch i olacak ki :)

wizard actım bi tane zorlayacak gibi geldi kolay ogrenme acısından warrior tarzında bisi deniyecem birazdan :)
Sosyal ağlarda paylaş

beta ya girmedim..ama beta da ki ırk lar la aynı sanırım..human halfling dwarf warforged elf var..
bilgisayarımın kotulugunden mi bilemiyorum ama oyun zar zor calısıyo..wow da falan full detail oynarken bunda medium da oynuyorum hala oyun bazı yerlerde tıkanıyo hatta bazen restart atmak zorunda kalıyorum : /
Sosyal ağlarda paylaş

guildwars dışında mmorpg'lerin hepsi aylık ücrete tabii zaten.

diyecekseniz bir sürü beleş kore- çin oyunu var.biz onları tam olarak mmorpg'ye katmıyoruz :) yanı nasıl desem mmodur ama rpg değildir.çünkü o oyunlarda rol yapma yerine daha çok belirli şeyler üzerine durulur pvp vs. gibi.

neyse kısacası aylık parası olması gerek :)
Sosyal ağlarda paylaş

yeni baslayan arkadaslar icin:

aureon serverında wizard olarak basladım..ama cok zorlanıyorum wizard olarak dun hemen hemen her class ı denedim yine en hızlı wizard la ilerledim ama su dungeon nın ortasında spell point in bitince olmek zorunda kalman biraz hevesimi kırdı acıkcası..spell point olaylarından sıkılıp fighter actıgımdada hep miss cekti..2vs1 daldıklarında hitpoint deli gibi gidiyo..wizard ın en sevdigim ozelligi ilk attack buyusu yani burning hands azcık aoe gibi..2 tanesini kolayca oldurebiliyosun ama bu seferde dungeon biraz uzunsa olmek zorunda kalıyosun..yaratık oldurunce xp alamadıgın gercegini de olaya katarsak : / oluyosunuz gercekten..ilk quest lerde aynı yerde(son boss gibi bisi) 3 defa olunce sinirden kapamak zorunda kaldım oyunu..
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben elf wizard düşünüyordum hevesimi kırdın :)

classlara baktım yani ne olacağıma karar veremedim şahsen.barbarian olabilirim ama sanmıyorum gene en iyisi wizard gibi düşünüyorum bende orada okuduklarımdan.

ayrıca bu sp için potion vs. yok mu ? yani öyle ortada kalınmaması gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

ya genel olarak herkesin şiparişi eline geçsin böyle bir 10 kişi falan olalım başka bir servera geçelim.

Tek serverda oynayalım hepimiz.Bir süre böyle öğrenme vs. olarak dağınık gezmek belki en iyisi.

Ben toplu olacaksak tekrar kasmaya razıyım.

Birde Guild vs. kurma var değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

oynayan biri olarak cevap veriyim hemen :)

aureon server ı kaliteli diger server lar cok cokuyo lag vs olayları en iyi durumda olan server..

bu arada oyun grup oyunu ben tek kasacam sole yapacam bole olacak diye oynanmaz oyun..quest bu tek kisilik quest demedigi surece(tek kisilik quest de zor :p) hep grup toplayıp quest i yapıyosunuz..

oyuna yeni baslayanlara tavsiyem melee bir sınıf acmaları ya da healer tarzında bisi acmaları..benim gibi ben wizard olacam!! diye baslarsanız cok fena patlıyosunuz..

max lvl in 10 olması sizi kuskulandırmasın xp almak baya zor ve aradaki xp farkları gozle gorulur sekilde fazla..toplam da 3 saat falan oynamısımdır oyunu daha lvl 1 in 4 te 3 ü ne gelebildim..

sehir yeterinde buyuk lvl aralıgınıza gore baska bolgelere gecmek istiyosanız o bolgenin main quest ini yapıyosunuz guard lar gecmenize izin veriyo vs vs..

xp alma azcık bayık demin cleric adamla aynı quest i 5 kere yaptık :)tabi guild ortamı olursa arkadaslık vs hic baymadan yapılabilir 5-10 kere :)

@darkrider

merak etme su an baslayan biri senin oyunun geldiginde max lvl 3 olur bu da senin zararına degil yararına olur bence yardım vs olarak..ki su an oynayan biri olarak yavas yavas kasmayı dusunuyorum..sen geldiginde yeni lvl 2 olmus olurum heralde :)

[ Mesaj 10 Mart 2006, Cuma - 00:47 tarihinde, Way tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bizim siparişimiz verildi yarın kısmetse cdkeylerimiz elimizde ((en geç yarın bu gece de gelebilir)) yarın o serverda başlıcas msn'imi yukarda verdim 2 arkadaşız şuanda mmo tecrübemiz de var dnd de war o yüzden can da sıkmayız pek :D guild falan gibi oluşumlara da açığım tabiki sonuçta grup oyunu ve türklerle grup olurum her türlü :)

buarada şuanda 1 tane fazla cdkey bulmuş durumdayım isteyen gene msnden falan ulaşşsın aranızı yapayım 20pound'a satıyor çocuk..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...