Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeons And Dragons Online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

said:
dreagloth, 08 Ağustos 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
Bu oyunu d&d nin kitabından çıkmış bir oyun olarak görmezseniz daha iyi olur yani çıktığında mutlu olursunuz. :D

neden böyle bir şey dedinki adamlar oyunun temel yapısını 3rd edition üstüne yapıyorlarmış.[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle söyliyim yanlış yazdım sanırım, ben onu arkadaşın yazdığı barbar/monk için yazmıştım biraz anlatım bozukluğu olmuş şöyleki; multiclass tam olarak bildiğimiz gibi değil mesela 3 ya da 4 class multi yapılabiliyor ve hala bunun üzerien düşünüyorlar artı oyunda bazı class larda yok tabiki.Bunlarıda beta dan çıkardım . :D[signature][hline]Hate naki yume motomeru shirube naki mirai de.
Sosyal ağlarda paylaş

monk yok bu oyundai birde sanırım druid yoktu, karakter ölümleri için bi güzellik yapılacak diyolardı, MAX level şu anda 20 diyolar, alpha phase davtiye ilk beta testerlara yollandı.
Oyun D&D 3.5 kullanacak, başka da okuyup aktabileceğim birşey yok, monk yok ama ileride belli olazmış ne yapacakları, epic level olayını da yapacaklar bişiler, zaten millet level 20 oldumu godsın artık gerisimi var level 20 orda burdaki 20 dğilki hepinizin bildiği gibi. ve ben faerun da geçene kadar böyle bir oyun bekleyeceğim...

yazdıklarım oyuun forumlarından alıntıdır, yapan firmanın developarlarının söyledikleri...[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU
LvL 60 time -> 12 days 06 hours 38 minutes Play time
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 19 Ağustos 2005 09:29 tarihinde demiş ki:
Max. level 10. Sistemin pnp dnd ile alakası gittikce azalıyor. Mini-feat eklediler oyuna. Her level arasında 4 tane küçük level var. Magic sisemi rezalet zaten. Sorcerarlar direk işe yaramaz.

nasi ya bukadar umutlandim güzel pve cikicak diye bu da mi yalan oldu simdi !?[signature][hline]Darqainu-35 UD Priest on Bladefist with Alaturqua
Darqainu-41 UD Warrior on Burning Legion with Working As Intended
StormHunter- ?? Orc Hunter on Haumarush with ??
Sosyal ağlarda paylaş

nwn 2 kesinlikle daha iyi olacak bundan onu söyleyebilirim.üstelik aylık diye bir kavram olmadığı için.(WoW dan daha büyük ve dolu serverları vardı ilk oyunun)[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Fflar strikes back
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...