Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeons And Dragons Online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

biri bi annatsın yaw son durum nedir oyun nası falan filan?[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darqainu, 30 Eylül 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
hersey pvp diil..pvp olursa gelmem diyen de var sizin kadar..
for example: ben..

tabi öyleside var
ama bi firma oyuna yatırım yapıyorsa ömrünüde düşünmesi gerekir
hoş d&d ye masaüstü frp adamları dalıcaktır kesin bi zorluk çekmiyebilir :) ama sürekli dungeonları falan tazelemesi boss yaratıkları editlemesi vs gerekicek.
en önemliside akıcı bi senaryo olmalı

yoksa cok basit bi senaryoya ve haritaya sahip olan ultima senelerdir pvpsi sayesinde oynanıyor.[signature][hline]DeviantArt gallery

[Bu mesaj Daesu tarafından 30 Eylül 2005 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda pvp olmamasının yanında sanki masaüstü oynanıyormuş tadı verilmeye çalışılacak, bunun için 100 kişilik çok fazla server, sürekli aktif DM ler, dinamik ve sürekli gelişen quest yapısı artı çok zevkli ve muhtemelen kompleks(iyi anlamda) bir rpg sistemi olacak.[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

everquest 1 in çok da fazla rakibi yoktu ama bu oyun için bu geçerli değil ...
pvp ve pve serverlar olabilirmiş bence pvp siz büyük kayıp olur ,pve sinin mükemmel olması quest party dengelerinin çok iyi olması lazım ...
pvp genelde oyun dinemikleri yetmediği zaman başlar ,yaratık kesmek quest yapmak lvl xp artık sizi tatmin etmiyorsa pvp başlar ufaktan ,eğer pvp yok diyorsan mükemmel bir pve olgusu yaratman lazım ...
tabi pvp yapmak zaten ana sebebiniz değilse ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiçbiryerde göremedim pvp olabilir dediklerini, onun yerine işimiz "şimdilik" pvp ile değil diyorlardı. Pvp nin bir mmo ya büyük ömür katabilme ihtimali olmasının yanında o oyunu tamamen bitirebilirde, güzel bir quest ve pve sistemi yerleştirirlerse pvp ye gerek kalmaz diye düşünüyorum, artı eq in rakibi olmadığı gerçeğine katılıyorum ki eq2 deki yetersizlikleri yüzünden wow a verdiler neredeyse tüm oyuncularını.[signature][hline]The one side moon is always dark.

[Bu mesaj dreagloth tarafından 01 Ekim 2005 00:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Oyunda pvp olmaması çok doğal ki bence zaten ad&d ye ters bir durum.Oyun tamamen bir masa üstü campaing'i 3d ortama aktarıyor.Gerçekten çok keyifli hikayeler mevcut.Karakter oluşturması vs çok ince detaylı bana biraz shadowbane'in 2-3 gömlek üstü gibi geldi.Sayısız varyasyon var karakter yaratımında.Statlardan tutun, seçtiğiniz spell,feat ve skiller, kaşınızdan burnunuza kadar herşey oldukça kapsamlı.
Açıkcası grupla adventure'lara çıkmak, aynı masaüstü tadını verdi bana.
NDA olmasa daha ayrıntılı bilgi verebilirdim ancak ne yazıkki yasak.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bkz eq2 yapına milyonlarca dolar harcandı piyasadaki en pahalı mmo soe piyasada bulabildiği bütün adamları topladı senlerce çalıştırıdı iddia edilen eq2 nin önümüzdeki 10 senenin pve oyunu olacağı oyun deneyiminin benzersiz olacağıydı ne oldu 1. ayda acclar kapatılmaya başlandı

aslında mmo larda pve pvp diye bir ayrım yok pve ,pvp ye giden yoldur okadar tarihte başarılı olmuş sadece 1 pve oyunu var oda eq live oda çıktığında başka oyun yoktu eq live dan beri başarılı 1 adet pve bazlı mmo yok olmayacakta

nedeni çok basit hiç bir oyun oyuncunun gücü karşısında duramaz eğer bir oyunda birşey varsa mutlaka oyuncular tarafından başarılır bir mob koyduysanız nekadar kesilmez desenizde elbet kesilir bir zone koyduysanız nekadar geçilmez desenizde geçilir ve bir noktadan sonra bunlar çok seri yapılır okadar seri yapılır ki oyuncuları doyurmak için oyuna hergün yeni birşeyler eklemeniz gerekir

bakın çok basit bir örnek var eqlive a hangisi olduğunu hatırlamıyorum bir tanrı koyudular soe nin iddiası bu boss 1-2 sene inmez di haftası dolmadan kesildi soe okadar kesilmiyeceğine inanmışki içinden loot bile çıkmadı

insanlar aynı mobu binlerce kez kesmekten artık zevk almıyorlar bin mob kesmek yerine 1 adamı keserken aldığı adrenalini tercih ediyor insanlar. zengin pve bazlı bir pvp oyunu yapmak mümkündür ama gerçekten tutanacak bir pve oyunu şuan için mümkün değil çünkü hergün yeni birşey ekleyecek onu bulacak yazacak çizecek kodlayacak ve bunları fizik kurallarına aykırı yapacak bir ekip kurmak mümkün değil

bu nedenler ışığında yapılacak en iyi pve oyunun bence ömrü en fazla 6 aydır sonrası çöküş[signature][hline]Legions of Ebonlore
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...