Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeons And Dragons Online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

@dreagloth

zaten bu kadar hızlı olmasalar oyunun omru kısa olur..milletin oyundan sıkılmaması icin her ay bisi cıkarmaları lazım..oynarsan oluyosun 5-10 lvl kasmak pek zor bisi degil..sadece sanslı olup iyi grup bulursan daha kolay gorevleri yapıyosun..daha oyunun cıkalı 2 hafta olmamısken ortalıkta max lvl lar dolanıyo..ben lvl 10 olacam kral olacam!! diye girince oyuna cok kolay bi sekilde istedigini veriyo oyun..
--
bu oyunun diger oyunlardan farklı olması icin max lvl olunca yeni char acmaktan baska olanaklar sunması lazım..daha herkes oo super oyun oo bole oo sole diye oynuyo oyunu her ay 13 euro vermeye baslayıncada bakalım bunları solemeye devam edecekler mi?

umarım ederler cunku gercekten guzel bi oyun..daha 1. ay o kadar yenilik gelebiliyosa ugrassalar daha neler gelir dusunemiyorum bile..umarım aldıkları paranın hakkını en iyi sekilde verirler..

yeni gelenler icin:

lvl 3 barbarian im :) /tell Unbreakable yaparak bana ulasabilirisiniz her turlu yardım ederim cunku oyunda quest yapmak ve baskalarına yardım etmekten baska yapılacak bisi yok :) bu kotu bisi degil tabiki hatta zevk alıyorum su an oynarken..
Sosyal ağlarda paylaş

issue number 3 rakamlı bisi sifresi gibidir kredi kartının..ama ben yazmaya calıstıgımda kabul etmedi bos bıraktım herseyi..sadece kredi kartı numarasını ve son kullanma tarihini(ki bu da bir sifredir) onu yazdım kabul etti..

sanal kart kullandıgımdan direk bana senin issue number in xx diye solediler..ama normal bi kart kullanıyosan kredi kartının arkasında + olarak yazar..ya da garantinin sanal kartını kullanıyosan gir siteye bak bilgilerinden..bildiklerim bu kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Your payment details have been declined and we are unable to proceed with this transaction. Please check your card details below, if you are sure they are correct and your payment is still declined, please try another card.

verdiği hata bu.

deli oldum resmen ya

edit:Webkart kullanıyorum bu arada.Eğer biraz daha kasarsam sinir krizi geçirip kutuyu cd'yi falan kıracağım

[ Mesaj 14 Mart 2006, Salı - 23:29 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sahsen patch konusunda size takılmıyorum, hızlı olmak bir yana, daha yavaş olamazdı. Oyun betadan release edildi zaten, report edilen o kadar bug çözümlenmeden oyun olduğu gibi piyasaya sürüldü (bkz. redwillow, tempest) ve max. level sınırı 10 olarak release edildi, aynen betadaki gibi, oyunda, gercekten oturup gunde 4-5 saat oynayan biri icin, yaklasik 1-1.5 hafta demektir. Boyle dusunurseniz oyuna acilen bir patch gerekiyordu, ki bu sadece yeni instancelar değil, level sınırının artmasını da iceriyodu. Şu an forumlar "level 10 simdi napicaz" threadleriyle dolmuş durumda. Şahsen level 8 paladin yaptım yaklasık 1 hafta oldu, sirf hizli gitmiyim diye 3 tane daha alt açtım, lvl 4 sorc, lvl 4 barb, lvl 4 rogue oldu. Bu gidişle patch e kadar 4 tane level 10 olucak. Bazıları yakında bir patch cikartılıp sınırın level 12 e çekilceğini söylüyor ama 2 level demek MAX 1 hafta demek. Boyle boyle sacma bir release yaptıklarını anlamadım, tahminimce maddi sorunlardan dolayı yaptılar, ya oyle release ediceklerdi, yada hic release edemiyceklerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

sacma sapan bug lara + olarak sole de bi olay var..oyun ole ram yiyo ki oynadıgım hic bi oyun bu kadar ram yemedi..bununla ilgili olarak tavern gibi cok kisinin oldugu yerlere girince bilgisayarın asırı ısınması ve buna baglı olarak kilitlenmesi.. dungeon da cok mob gelince bilgisayarın kilitlenmesi..bolge degistirirken kilitlenme..

bendeki sistem ole pek iyi degil ama aynı bende ki sorunun aynısı amd 64 3800+ 2 gb ram i x800 u olan adam da var mıs..yukardaki gibi bi bilgisayarla bole ortalama goruntuleri olan oyundan 5 tane acsan da kasmaması lazım..

duzeltilecek hotfix ler le falan denilmiste 1 hafta oldu en fazla 20-30 dk oynayabiliyorum sora bilgisayar kilitleniyo..ati ekran kartlarına gıcıgı var oyunun galba..

bunlara + olarak guzelim oyunu cok kotu halde cıkarmıslar..insanlar 1 haftada lvl 10 oluyo sora gelecek yeni dungeonları bekliyo..bole bi oyunu oynamaz millet..max seviyeye gelme zorlulugunu arttıracaksın millet max lvl olana kadar su an ki dungeon lara 32432 tane daha ekliyeceksin..oyunda hem lvl kasma kolay hemde lvl 10 olunca yapacak seyler sınırlı..birinden biri zorlasacak gelisecek ki devamlı oyuncuları olsun oyunun..15 yeni dungeon 1 tane de dragon boss koyucaklar mıs..lvl 10 olana kadar kesin bi guild iniz olur toplarsınız guild inizi 1-2 gunde bitirirsiniz butun questleri sora 1 ay daha mı bekleyecez?
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun daha dün elime geçti ama daha açamadım vizeler sebebiyle. Fakat offical forumlardan ve buradan okuduğum kadarıyla oyun uzun zamandır istediğim gibi bir MMORPG. Grindden uzak bir oyun uzun zamandır istediğim birşeydi, iyi olcak, ilaç gibi gelecek bünyeye.

Burada 1-2 sorum var oynayan arkadaşlara (aramayı denedim ama tam bi sonuç alamadım eğer daha önceden detaylı yanıtları verildiyse kusura bakmayın).

Oyundaki questler mantık olarak WoW gibi şunu kes kafasını getir tarzında mı yoksa WoW mantığına uygun şekilde NPC ler diyaloglar ve masaüstünde olduğu gibi sınırsız opsiyona sahip mi? Bir Bard ile ve ya bir Paladin ile pek çok questi sadece konuşarak ve ya bir kaç ufak quest yaparak halledebilir miyim?

Oyunun outdoor bölümler ve şehir içindeki tavernlerde yapılabilecek quest dışı aktiviteler var mı, varsa bunun yoğunluğu nedir?

Oyunun RPG kısmıyla ilgili, cidden RP oynayanlardan yorum alabilir miyim?

Çok saçma sorular sormuş olabilirim o yüzden kusra bakmayın. Gerçi yakında oyuna başladığımda herşeyi görücem zatende merak işte. Ya bu soruları forumlardan öğrenicem ya da okulu uzatıcam =^_^=

Şimdiden herkese teşekkürler. Oyunda görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok öyle konuşarak, bluff a , int. e vsvs ye göre yani masaüstü gibi oyun. Questler git dungeon a onu kes, bunu kes, dön npc ile konuş şeklinde. Hatta ilk quest giver lardan birinde baya denemiştim ben betada farklı cevap verirsem nolcak diye lakin hep aynı sonuç oluıordu, belki değişmiştir release ile...
Sosyal ağlarda paylaş

nasi yapcaklar abi o zaman 150 quest 443243 sekilde cevap verilsin 10 tane dvd seklinde olsun oyun sacma sapan konusmayin pcye nasi aktarabilirler istediginiz seyi hatta cevabi siz yazin npc ona gore bir yanit versin ne dersiniz, pff yorumlarinizi yazarken biraz dusunmeyi deneyenlerden olun.......
Sosyal ağlarda paylaş

peach! misin arkadaşım burda herkes bir oyunu nasıl istediğini dahası nasıl olması gerektiğini hele ki bu oyun d&d adı altında çıkmışsa söylemekte serbesttir çünkü oyunun çıkış parolası masaüstünü yaşatmaktır. Bu oyun bu şekilde quest sistemiyle nereye kadar masaüstünü yaşatabilir soru işareti artı masaüstü havasını dungeon içinde konuşan bir npc dm ile sağlayacaksa daha çok işleri var. Şimdiye kadar kimse d&d altında mmo yapamadı çünkü yürek ister bu kadar adamı memnun etmek ve bu oyundan memnun olanlarda emin ol d&d nin zerre kadar ruhundan anlamayan veya oynayacak oyun bulamayan boşluktaki tiplerdir. İlerde gelen patch, exp vs ile düzelirse birşeye benzeyebilir ama şu anki haliyle vasat bir oyun.

not: yeterince aklımızı kullanmışız heralde yazı yazarken...
Sosyal ağlarda paylaş

oyundan ne istediginiz de onemli bu oyun ben lvl 10 olacam kral olacam diye oynanmaz..bolge questlerinin hikayeleri gercekten hos..herseyi okuyup quest i yapınca gercekten zevkli bi hal alıyo..bi de gruptaki cogu kisi daha onceden dnd oynamıs tipler oldugu icin muhabet en ust seviyelerde oluyo..ilerki lvl larda dungeon taktikleri class ına gore yapan gerekenler vs olunca daha da zevkli bi hal alır diye dusunuyorum..misal wizard olarak her adama buyu sallamıyosun kendini koruman gerekiyo aggro almaman gerekiyo(2-3 vurusluk hp nin oldugunu hesaba katarsak)

eksilerine gelecek olursak yapacak seyler cok sınırlı lvl atlamak icin hikayesini cok sevdigin q i 3-5 defa yapınca bayıyo..ama bence su anki haliyle bile keyifle oynanır..

gunde 10 saatini bilgisayar basında oyun oynayarak gecirenlere gore bi oyun degil sonuc olarak.. gunde 2-3 saat oynuyorum cok keyif alıyorum oynarken..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...