Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeons And Dragons Online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

D&D Bence en iyi MMO olacak çok farklı sistemleri var ve oyunu PnP de olduğunun aynısını yapmaya çalışıyorlar . D&D yaratık keserek exp. kazanılamayacak boylece sadece boş boş yaratık oldurerek exp. alamıcaz onun yerine expleri bitirediğimiz questlerden alacağız . Bir başka güzel yanı iste questleri bitirmenin farklı yolları olacağı . Ayrıca çok değişik bir combat sistemi geliştirdiklerini söylüyolar diğer oyunlardaki gibi sadece tıklayıp otomatik değil savaşı biz yonlendiriyoruz.
Mesela zindanda arkadaşlarınızdan biri bir ses duyoyr ama yalnızca o duyuyor çunku listeninig skilli yeteri kadar olan o var.D&D 'de uzun yolculuklar olmayacağını soylediler.
Sosyal ağlarda paylaş

[NEW] Will there be Player vs. Player (PvP) Combat? Not at release. Cooperative gameplay has always been the main focus of Dungeons & Dragons, and it is the main focus of DDO as wel

pvp olmassa 5 para etmez

olursa ne wow ne swg onunde durabilir.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj THARKAS tarafından 23 Ağustos 2005 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

there are currently no plans for PvP in DDO, either for launch or for any time after launch. This doesn't mean that we've decided that PvP will never, ever be a part of DDO, but it does mean that it's something that we're not considering at all right now, and that it's completely off the table for launch. This applies to all forms of PvP, including arena combat.

pvp olma ihtimali var
olursa ben ve en azindan 15 arkadasim bu isin icindeyiz.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

amma pvp yi seviyosunuz be görende oyunun ana temeli sanıcak pvp yapmak istiyosan git gunz oyna kardeşim pvp de çok güzel bişey sanki yüksek lvlli olan kazansın türünden bişey yane laf etmeyin onun için oyunu en kötüleştiren şey pvp dir çünkü

[Bu mesaj MysterySpectre tarafından 23 Ağustos 2005 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

forumlarda 84 sayfa pvp ile ilgili yorum var
okuyorum cok guzel fikirler atmislar ortaya pvp ile ilgili

bi kere pvp sadece istek uzerine gerceklesen bisey olacak
yani senden 5 level ustteki adam bam binip durup dururken kesmiyecek
sen kenidni hazir hissedinzce grubunu toplayip belirli alanlara gireceksin

bizde uodaki gibi olsun istemiyoruz sonuca rp yapan adamlar var sadece pvm isteyen adamlar var herkes onu bunu kesmek istemiyor.

ama bence pvp olmadan zevki kalmaz sonucta mmo oynamanin nedeni akilli adamlarla savasmak
bilgisayarla oynayacaksam nwn oyanrim morrowind oynarim
olmadi id oynarim.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ama unutma ki PvP yapğıcak başka işi kalmamış oyunlarda aranır. Sence süper bi party ortamı ile hazine aramak pvp den daha zevkli değilmi adamlar bunu yapıyor işte muhteşem bir ortam ve muhteşem bir party sistemi pvp nin üstünde bile durulmamalı bu D&D çünkü bunu unutmayın :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

zevkkli zevkli ama nereye kadar
1 aymi 3 aymi bilemedin 5 ay olsun

bir sure sorna bayacaz elbet pvp bunun ilaci

wowu bg cikmadi diye biraktim
swg yi gene pvp eksikligi yuzunden biraktim

halbuki baslarken umrumda deildi pvp
yapacak baska is kalmayinca monsterlardan sikilinca insan pvp ariyor.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

işte oda adamların elinde bir süre sonra pvp de sıkar :P eğer adam gibi ayarlarlarsa büyük questler büyük savaşlar bir çok grubun toplanıp savaşması filan gayet zevkl olur ha pvp karşıtı değilim ama D&D bu sonçta konseptinde pvp yok :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

ama oyunu 3.5 rd editiona göre yapıyorlar yani oyunla karıştırmadan olmazz masaüstü olsada burada da dm ler var :P oyunu hazırlıyorlar ve questleri forumlardan soruyorlar playerlara konsepti filan euhe :D[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

hem pvp hem rp olmuyor görüyoruz heryerde ben wowu sevmiyorum gank gibi geyikler oldugundan..ben canim sikildimi vurcam kendimi ormana aptal bi adamin gelip kafama vurmasini istemiyorum huzur ararken..bu oyunu da sirf bu yuzden ve masaüstündeki tecrübelerimden bekliyorum zaten..[signature][hline]Darqainu-35 UD Priest on Bladefist with Alaturqua
Darqainu-41 UD Warrior on Burning Legion with Working As Intended
StormHunter- ?? Orc Hunter on Haumarush with ??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 24 Ağustos 2005 08:27 tarihinde demiş ki:
said:
THARKAS, 23 Ağustos 2005 23:50 tarihinde demiş ki:
kaldiki ben frp yi de pvp icin oynayan biriyim

Bu nasıl bir cümledir ya ? PvP isteyenler gitsin uo oynasın çünkü hala en iyi pvp onda ve muhtemelen öyle kalacak.
WoW PvP sistemi ve ödüllendirilmesi cok basarili.[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?
Sosyal ağlarda paylaş

Oha bu grafikler cok can yakar yalniz, harika olmus. Ama grafikten cok basarili savas ve pvp sistemi olmali iste, bi ara beta basvurulari vardi, 1 yil kadar önce hatta, ben de yapmistim ama haber flan cikmadi sonra[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...