Jump to content

b1vRiP

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.784
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

b1vRiP hakkında

 • Rütbe
  b1vRiP
 1. b1vRiP

  Star Wars: The Force Awakens (2015)

  luke imparatoru ve sith'i yok ettikten sonra, yeni cumhuriyetin kurulması için geçmişinden (1-2-3) ders çıkararak olaylara dahil olmaz ve inzivaya çekilir. yeni cumhuriyetin büyü güçleriyle değil sıradan insanlarla kurulması gerektiği gibi bir düşüncesi vardır. ancak bu da tutmaz çünkü ne olursa olsun karanlık taraf olacaktır. bu yüzden luke'un da geri gelmesi gerekmektedir. düştüğü dark side olsa olsa budur.
 2. b1vRiP

  Şirket icin websitesi

  hazır şeylerle -wordpress de dahil olmak üzere- yapılmış siteleri sonradan bize getiren müşterilerle çok eğleniyoruz. bence astarı yüzünden pahalıya geliyor sonrasında.
 3. b1vRiP

  gecelik otel istanbul

  burası tanıdık ve çok güzel. ayrıca yeni. http://atasehirotel.com/
 4. b1vRiP

  Sindarin

  ben de gelicem yakın bi zamanda.
 5. b1vRiP

  metallica nın bir fotosu vardı

  james ya. adam.
 6. b1vRiP

  Temel HTML Yardımı

  mümkün ve pratikte de öyle yapılıyor zaten. BO nedir bu arada?
 7. b1vRiP

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  çok çok iyi film. 9.2/10
 8. b1vRiP

  Faeria - TCG

  bu faeria'da "resource management and ground control" baya güzel geldi. var mıdır benzer bir şeyler?
 9. b1vRiP

  çok utanıyorum lan

  ben genelde böyle olunca hiç sesimi çıkarmıyorum, yatıyorum. gelip de "ee?" derse biri "keriz attach yapmamış diyorum" bunu yapın kendi işinizi de geciktirmeyin
 10. b1vRiP

  Indie rock

 11. getharvest.com kullanılıyor faturalandırma vb. işlemler için. fatura sayfası falan gayet güzel gözüküyor ama istenen şu ki: normal bir şekilde getharvest.com kullanılırken olduğu gibi gözüksün print edilirken bazı şeyler (logo, adres gibi şeyler) gözükmesin çünkü bizde faturanın bir adabı var ya neyse.. şuna baktım bir şey yoktu konuyla ilgili: http://www.getharvest.com/api/invoices hemen print css çakıp kurtarcaktım ama css'te değişiklik yapamıyormuşuz ne yazık ki: https://twitter.com/harvest/status/337191103734358017 aklımıza en son şu geldi. biz bu faturanın olduğu adresi bir yere kopyalayalım (authentication sorunu olabilir gerçi şimdi aklıma geldi) ve kendimiz ona bir css gömelim bir şekilde işi kolaylaştıralım çünkü kullanıcak kişi html css bilmeyecek, ama başka kolay yöntem de olabilir tabii.. bir şekilde javascript ile olsa çözüm leziz olur.
 12. b1vRiP

  Orjinal MMO Fikri

  bence uo'nun en büyük artısı savaşların yavaş ama ölümcül olmasaydı. sayıları atıyorum ama 8 saniyede heal oluyodun mesela, 3 saniyede büyü yapıyodun. damage'lar zaman zaman çok yüksek oluyodu zaman zaman az ama hızlı oluyodu vs. bu da stratejik öğeleri gerçekten önemli kılıyordu, hata affetmez oluyordu. he bütün bu dertleri niye çekiyodun? loot için. çoğu oyunda teoride ya da kağıt üzerinde böyledir ama pratikte olmuyor bence.
 13. b1vRiP

  Ultima : Forever

  eski fanları rahatsız edebilecek bazı şeylerin bokunu çıkartmazlarsa, gayet başarılı bence sevindim.
 14. b1vRiP

  SLASH _ 2 Şubat 2013

  Normal ayakta bileti olan var mı?
 15. b1vRiP

  Elektro Gitar 101

  ben evde kayıt yapmak istiyorum. öye çok aşmış profesyonel bir şey de istemiyorum şu ilk aşamada. ama tatminkar bir distortion ve clean tonu yeter benim için. bulduğum bazı şeyleri unutuyorum ve kaydedemediğim için dövünüp duruyorum. bir tane macbookum var windows kurulu, cort x-2'im ve zoom 505II 'm var. nasıl olacak bu iş olur mu? olmazsa ilk etapta en ucuza nasıl kotarırım bu işi? daha sonra ne edinip gelişirim? edineceğim şeylere neden ihtiyacım var?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...