Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizz mage e gıcık mı diye bir izlenim

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Şimdi, mage forumlarına bakıyorum, en üstlerde topiclerden birinde blizzin magelere gizli nerf çaktığının(1.6 da) söylentileri dolaşıyor. Mageler crit olayının gözle görülür biçimde düştüğünü, resistlerin de komik bir şekilde yükseldiğini iddia ediyorlar. Ayrıca bakıyorum Mage quest rewardlarına, tek kelimeyle aptal saptal itemlar geliyor. AV nin de bundan farkının olmayacağı gibi şüphelerim var açıkçası.

Peki neden Blizzard magelerden nefret ediyor ?[signature][hline]Why are you so weak ? Because your hate is weak! / Uchiha Itachi.
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü bir mage yanında healer alırsa bütün dünyayı ele geçirebilir. hıhhahaha :P

Şaka bir yana sanırım ileride poly yapan bir trinket çıkarıp mage classını oyundan kaldıracaklar. Bu gidişle 2 ya da 3 patch sonra Mage'ler hiç bir ieş yaramayacak çünkü[signature][hline]TABU Kelime: Kırbaç
Anlatan: Adam dövmekte kullanılır. Ayrıca Sextede kullanılır.
Anlayan: MALA.... MUŞTA...
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü blizzciler para kazanmaktan çok kendilerine büyü yapan büyücülerden intikam alma peşindeler. Hırs gözlerini bürümüş. Pis insanlar. Halbuki oyunda nihai dengeyi sağlamak için classlara bi nerf bi buff yapmasalar Azeroth günlük gülistanlık olacak.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence de, biraz hunterların yükselişi gündem de. magelere bi tane bile yanilik gelmedi oyunun başından beri hep nerf. polyi teke indirdiler eş zamanda. druid poly yemez oldu felan. oyunun başında çok güçlüydü mageler ama kanaatımca herkes yükseld mageler aynı kaldı bu nedenle de baya eziliyoruz. önüne gelen instant heal sahibi oldu. valla şu polye bi nerf daha gelirse tümden bittik. bu arada o kadar millet kıçını yırtıyor ama ne pala da ne de şamanda bir deişiklik yok. noldu ya ilk başta en şikayetsiz magelerdi o yüzden bizi en sona mı ittiler :)
neyse blize biraz sitemli olduğumdan çok da adil olamayan yargılarda bulundum ama harbiden mageler gücünü baya yitirdi.[signature][hline]Europe - Frostwhisper; soulbounds guildi
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası halen magelerin gayet güçlü olduğunu düşünüyorum. Yani rogueları rahat alıyorlar, hunterlar çerez, paladinler kolay, warrior kolay, shaman ortada, warlock ortada, priest ortada, druid ortada. Helede çoklu ortamda baya tehlikeli oluyorlar yani ne tip bir buff gelebilir magelere bilmiyorum ama zaten güçlüler. PvP sıralamalarında genelde ilk 3te mageler kesin oluyor yani bence güçsüz değiller.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wispy, 20 Ağustos 2005 10:55 tarihinde demiş ki:
Şimdi, mage forumlarına bakıyorum, en üstlerde topiclerden birinde blizzin magelere gizli nerf çaktığının(1.6 da) söylentileri dolaşıyor. Mageler crit olayının gözle görülür biçimde düştüğünü, resistlerin de komik bir şekilde yükseldiğini iddia ediyorlar. Ayrıca bakıyorum Mage quest rewardlarına, tek kelimeyle aptal saptal itemlar geliyor. AV nin de bundan farkının olmayacağı gibi şüphelerim var açıkçası.

Peki neden Blizzard magelerden nefret ediyor ?

evet doğru frost büyülerinde yüksek resist şansı var saçbaş yolduruyor o derece.fire zaten adamdan değil 50fire resist yapan fireblasttan yarı dmg alıyor.
bir de birsürü konu var mage buglarıyla ilgili uzun süre önce açılmış fakat ona buna bakıyoruzdan başka birşey demiyor blizzard.
Sosyal ağlarda paylaş

1.7.0'de gelen mage değişikliklerini gördünüz mü?
Göremediniz tabi, çünkü yok. Yeni bir icon bile eklememişler /cry

Sonra yeni quest gelmiş.. LEVEL 50!!1!one1! Yürrü bea, ödül ise, %3 şansla 50 mana kazandırabilen bir trinket galiba.

Benim neredeyse 9k manam olduğunu düşündüğümüzde, e güzel tabi :P[signature][hline]Elonia of Infernal Affairs
There will be no dawn for the Alliance..
Sosyal ağlarda paylaş

Herkez mage olduğu için bu kadar göze batıyor. Yoksa mage grupta şunu eder bunu eder diyenler sadece nooblar ki buna dev lerde dahil...
Bi warlock çok daha ölümcüldür grupta ama ne warlocklar düzgün oynuo ne de sayıları yeterli. Drakedog u izleyip soora bi de grupta neler yapabilir bi düşünün...
Paladin ve hunter zaten yeteri kadar overpowered AV de...
Bi de şu anda bu oyunda pvp ile ilgili hiçbirşey yapılmıo ki. Hunterlar warlocklar warriorlar bunlar sadece pve için yapılan düzeltmeler. Şimdiye kadar pvp için herhalde sadece poly FN gibi olaylara diminishing getirildi bi de trinketlar çıktı.
PvP için bişey yapılacak olsa önce resistler caplenir,engineer nerflenir. Şu anda da eğer magele pvp yapacam diosanız sadece TOEP alıp 3.5k+ HP yapıp bi de engineer alın ister frost ister fire hiç farketmez herkezi alırsınız zaten...
Ama kaç kişi acaba hunterları magmadar harici gruba almak istiyor ? Magesiz grup kuruluomu acaba ? şu anda bu oyunda pve de sadece kişilerin talentleri adam edilio o kadar. Ve evet pvp ye görede gayet dengesiz şekilde oluo bu olay o da zaten blizzard ın MMO'dan ne kadar anlamadığının sadece bir göstergesi. Kısacası biz WC hastası olanların burda hayal kırıklığı yaşamasından başka birşeyde değil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 20 Ağustos 2005 12:28 tarihinde demiş ki:
blink frost nova coc + shatter = bol bol cp

pvpde iyi cp kazaniyosunuz, mc runlarda en iyi dpsye sahipsiniz, lvl 30-60 arasini sadece aoe ile geciyorsunuz, farmlamaniz rahat.

daha ne istiyonuz ;p

İşte mage hakkında fazla bilgiye sahip olmayan başka bir arkadaşımız :)[signature][hline]Elonia of Infernal Affairs
There will be no dawn for the Alliance..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ILuVaTaR_, 20 Ağustos 2005 12:33 tarihinde demiş ki:
bence resist olayını pvp ve pve için ayrı yapsınlar mesela playera karşı olan fire resist 50% azalsın falan 100 fire resist varsa 50 gibi kabul edilsin bi sınırı olsun falan.

Sonuçta pve de resist şart evet belki pvp de gerekebilir. Ama bi cloth userın eğer meleeler karşısında bir damage reduce şansı yoksa o zaman onunda bana resisti olamaz o kadar ( extradan) bu durumda 50 bile çok belki 25-30 civarı. Sonuçta adam pvp de 25-30 resistle oynar. PvE ne halt yerse yesin ragnayla onun arasinda ki bir olay o :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...