Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizz mage e gıcık mı diye bir izlenim

Wispy

Öne çıkan mesajlar

said:
cashar, 20 Ağustos 2005 13:57 tarihinde demiş ki:
said:
Penthesilea, 20 Ağustos 2005 13:55 tarihinde demiş ki:
said:
cashar, 20 Ağustos 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
said:
Penthesilea, 20 Ağustos 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
Bir de threat reduce gelirse artik gavur gibi hasar abanir ondan sonra fade yaparsiniz abi ne güzel olur di mi : )

Ben burda bi sorun göremiyorum ? roguelar hunterlar damage dealer olarak yapabiliolar magein eksiğini anlamadım ? bi de sen anlat ?

Anlatayim.
Hunter'in peti var ve aggroyu ona aktariyor. Zaten combat ici trap koyamadigindan kacmasinin tek yolu bu ve wing clip.
Rogue da ancak vanish ve (hasar yemezse) sprint ile kacabilir.
Mage eger karsisindaki humanoid ise poly atar ve yürüye yürüye gider zaten. Hum. degil ise de blink var, baska hicbir classta olmayan birsey bu bilmem farkinda misin.

Farmda mage'in aggroyu aktarabilecegi biseyi yok zaten, blink vs varken zaten gereksiz. Instance a gelince de, mage e böyle birsey vermek mage i terminatör yapar farkindaysaniz. Ayrica Warrior'i da gereksiz hale getirir mage e verilecek bir thread reduce bence, iyi warrior ve kötü warriorin farki kalmaz o zaman, aggro kacinca herkes fade yapar ne güzel.

oki o zaman hunter warlock rogue warriorları ne hale getirio ?
poly kadar kafanıza taş düşe :) artık npcler bile poly bozuo tüh ben size :) ah bi mage olsanız ah bi aylarca oynasanızda soora görsem ben sizi...

[Bu mesaj cashar tarafından 20 Ağustos 2005 13:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Bunlardan hangisi instant bir sekilde 10m ileriye teleport oluyor? Warrior denyo degilse almaz mi o aggroyu? Zaten thread reduce olsa bile warrior aggroyu kontrolüne almazsa ilk bikac dmg da tekrar geri döner mob[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 20 Ağustos 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
said:
_ILuVaTaR_, 20 Ağustos 2005 13:57 tarihinde demiş ki:
dörtmü?ciddimisin?işkence olur ya haha yap yap sonra 15 dakka sonra bitsin sular :)

Welcome to the real world :P

valla artık "pls can i have some water" derken biraz çekiniyorum, bir gün biri cinnet geçirecek diye :P[signature][hline]msn: [email protected]
Sivrisinek
Sivri
Sosyal ağlarda paylaş

Griz, cash
Abi beni delirtmeyin, biz ne yapalim priestler olarak, sizden su dileniyoruz be.
Dünyanin en igrenc durumu nedir bilir misiniz siz? Priestsinizdir ve farma gidiyorsunuzdur, tam gryphon a bindiginiz anda su yaptirmadiginizi farkedersiniz.
Daha da igrencini söyliyim mi, gittiginiz zone da bir tek 60 mage vardir ve crystal water istediginizde "I'm not water specced" diye bir cevap verir.

Mananizi kendi kendinize doldurabiliyorsunuz en azindan, biz ne yapalim, magelere yalvariyoruz[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 20 Ağustos 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
Abicim atarsın iceblocku agroyu başkası alır. Yok solo olay ise kendiniz demişiniz 3 tane 55+yı kesiyoruz diye 4.yü agrolamıcan :)

Abso, iceblock ööle "atılmıyor"
Bilinçli, iyi bir guildde, aggro aldığında (ki zaten bu hoş karşılanmıyor) olduğun yerde Iceblock atacaksan, VT'ni kapamanı öneririm :)

Bizde bir ara (tam olarak nasıl işlediğini bilmediklerinden) Onyxia'da Iceblock yasakladılar. Tabi bir sonraki seferde düzeldi..

[Bu mesaj Gangren tarafından 20 Ağustos 2005 14:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 20 Ağustos 2005 14:07 tarihinde demiş ki:
Bir de yüzsüzler var mesela..

"Can I have some water plix?"
*conjures sparkling water*
"No, no lvl 55 water plix!!1"
*ignores*

[Bu mesaj Gangren tarafından 20 Ağustos 2005 14:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sen de sparkling kullan o zaman be, 8k manayi crystalle zor dolduruyoruz : )[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten ben çok bir şey istemiyorum

Crit şanslarımızı eski haline çeksinler, resistleri ayarlasınlar, pve pvp resistleri farklı olsun. Olmazsa, Ben de ozaman son level polymorphta 50 sn ye tutmak istiyorum adamı pvp de niye çifte standart[signature][hline]Why are you so weak ? Because your hate is weak! / Uchiha Itachi.
Sosyal ağlarda paylaş

Olayı sidik yarışına dökmek istemiyorum

Bakıyoruz, poly de x saniye sheep li tutoyrsa mobu pvp de çok daha azı var, değil mi ? Demek ki pvp pve tamamen farklı dengelermiş

O zaman aynı durum resistlere de yansımalı, en dandik adamda bile var fire res artık, bu yüzden bir tree çöp mü olacak ???[signature][hline]Why are you so weak ? Because your hate is weak! / Uchiha Itachi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten su nerf/buff olaylariin takmayin kafaniza ben artik takmiyorum

Öyle ki, warrior ezigin allahiydi. Hunterimla oynarken 2 level yüksek warriorlari dalga gecerek öldürürdüm. Sonra öyle buffladilar ki alemin krali oldu. Su an da tekrar nerf e gectiler.

Hunter, ezigin allahi durumuna gelmisti (benim birakmamin sebebi bu degil tabi, oynanisin zevksiz olmasiydi), simdi 1.7.0 ile god mode on gezicekler, özellikle AV gibi kalabalik yerlerde.

Takmayin yani bi nerf bi buff blizzard isini güzel yapiyor bence. Ama shamanla duygusal baglari var sanirim[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wispy, 20 Ağustos 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
Olayı sidik yarışına dökmek istemiyorum

Bakıyoruz, poly de x saniye sheep li tutoyrsa mobu pvp de çok daha azı var, değil mi ? Demek ki pvp pve tamamen farklı dengelermiş

O zaman aynı durum resistlere de yansımalı, en dandik adamda bile var fire res artık, bu yüzden bir tree çöp mü olacak ???
MC esyalariyla mi geziyor ki millet? Genelde farkli set düzüyor özellikle tanklar[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

Blizzi tanıyorsam PvPde sheep suresini uzatmak yerine dengeli olsun diye PvEdekini kısaltır heheh. Nedense bazı şeyleri çabuk kavrayamıyor Blizz. Bu arada sheep olayı PvPde de uzun olsa cidden mageler ölmez yani sheep yap full hp full mana geri savaş gene sheeple gene fullen. Bence o yuzden zamanı kısa.
Bu arada hunter god mod on olacak? Bu günleri demi gosterektin Blizz bizlereeee. 1.7 gelsede görsek neler eklemiş blizz amca, işlevselliği nedir.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cashar, 20 Ağustos 2005 13:32 tarihinde demiş ki:
said:
Jaan, 20 Ağustos 2005 13:28 tarihinde demiş ki:
mage de sinir olduğum özellik sheep. Kimse diminshing returns geyiği yapmasın. her combatta bana 5 defadan fazla sheep sokuyorlar ve sheep çok uzun sürüyor.

ikinci sorun magelerde değil blizzard ın honor sisteminde. Sadece dmg a göre puan verirse olacağı buydu. kill-death veya kill/death olsa bakalım mage ler birinci olabilir miydi?

heryerde görüyorum mageler birleşip aoe yapınca kurtulamıyorsun yok birine silecen yok birine hede felan tutmuyor bir bakıyosun healtin bitmiş.

İntihar saldırısı resmen...

Sheep healt regen yapar umarım biliosundur ? sen biraz drakedog izlemiş warlocktan dayak ye soora bakalım burda ne şekilde ağlarsın. biraz bilgi veriyim istersen. 1.5 sn cast
warlock sheepken de succubusa seduce cast ettirebilir. NO CD NO HEALT REGEN... bekleyin daha siz neler göreceksiniz :)
Burdaki yöneticiler noob diyince çok kızıo ama artık ben ne diyebilirim ki ? yani burada başka ne laf denebilir yaw :)

Şu her önüne gelene bilip bilmeden noob denmesine bayılıyorum. De abi istediğin de bana ister noob de ister newbie de. Sonuçta bu senin fikrin...

İknci olarak sheep de health regen ile mana regen in eşit olmadığını belirteyim(burada kimin noob olduğu ortaya çıkıyor). Health fulleniyor ama mana fullenmiyor. Ayrıca cooldownlar da geri gelmiyor. Ben her abiltymi kullnadıktan sonra mage sheep atıp benim olayımı bitirrse ben ne yapayım regeni. En son sheep den çıktığımda (muhtemelen 5+) bütün abiltylerim de cooldown, heltim ful manam 4 te 1 de olmakta. Gerisi mge için çok zor değil çünkü daha dmg koymak mage in işi. O health i çok rahat indirebilmekte.

sonuçta sheep önemli bir büyü ama combatta aynı elemena seksen defa sheep atarsanız delirir. Diminishing returns felan da YOK!!!

kill-death veya kill/death olsa mage ler gene birinci olamazlar. Bence hunterlar veya roguelar birinci olur. yada blizzard her class a ayrı sıra koymalı böylece dmg koyamayan klasslar diğerleri ile yarışmak zorunda kalmaz. Benip tutupta bir mage kadar dmg koymam imkansız. Hayatta kalmama da ödül yok. Sırf kendi klassımdakilerle yarışsam en azından daha adaletli olur.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

mage = cp farmlar, mob farmlar, mcde damage meterde roguelerle beraber en usttedir, summon water/food sayesinde levellemede ortalama ustudur.

av de hunterlarla beraber en fazla kill onlarin olur hep.
daha ne istiyonuz? :) yani nedir istediginiz anlamadim ben. roguelar gibi kendinizi bandajlama sorununuz da yok (en azindan onlar kadar ;p), gec arkaya ilk 5 dk wandla (o da autoshot ;p), sonra buyu at.

yok nerf filan demiyorum ole bisi demem zaten, kimsenin oyun zevkini bozmaya gerek yok, ama yani. ne istiyosunuz cidden merak ettim. caster itemleri? bak ona bisi demicem, mage arkads var adam oyundan sogudu caster itemi cok az lvl60dan sonra gelistiremiyorum karakteri diye, ama yani zaten iyi durumdasiniz gibi geliyor bana. bilmedigim seyler de vardir tabii.

nese ne istiyonuz ;p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...