Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizz mage e gıcık mı diye bir izlenim

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Thorium farmliyorum magele maden başında warrior gördüm bastim sheep i resist ikinciyi bastim sheepledim açtim mesafeyi arcane power le bastim fire ball a hemen pom frost bolt ressist intercept yapti nova bastim trinket coc bastim resist abi biçmeye basladi mana shield bastim koşuyorum harmsting kaldirdim trinketle neyse nova geldi tekrar bastim resist abi blink i bastigimi görüp verdi netomatic i altima sheep yapip kaçiyordumki Fallen hero ile göz göze geldik :p

Mevzu sudurki Sheep avantajı ile kazandigim menzil buyunun misslemesi sonucu içimide patlamiş oluyor üstüne harcadiğim mana cabasi
Yahu rogueler bile 5k hp yi görüyor artik pvp setleri silahlari meleleri çok daha efektif hale getirirken gne casterler icin olan pvp ödülleri andavallik sınırlarini zorluyor Tome ice/ shadow force ve warlord staff harici külliyen yetersiz şu an icin wo staff fena değil ama rod un yanına yaklaşmaz ne bileyim sıkıntı çektirmiyor gene oyununu oyunuyorsun ama tutupda adamin kafasinda ressist resist diye görünce insanin moreli bozuluyor.[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief
Sosyal ağlarda paylaş

Yok canım biten birşey yokda yani misal adam yapmis 200 üzeri resist o adam dmg in bi kismini yüzde ile abzor ediyor ki en dogal hakki eyw
ama söyle bir dangalaklik var 1 bile fire resitin olsa ortalama 10 fire büyüsünden en az 1-2 tanesinin dmg ini tamamiyle yariliyor sadece firede oluyor bu eyw olsun Spell misslemek gerçekden hertürlü caster ne olursa olsun zor duruma sokuyor sonucda herclassin belirli bir oyun düzeni her class a göre oyun tarzıvar ama nedir adam ediyor resist i maanen çököyürsun ama bu değildirki aman mageler bitti sadece çoğu zaman bizi çok zor durumda bırakiyor.[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief
Sosyal ağlarda paylaş

Priest alabilir özellikle düellod Ud shadow priestler show yapiyor frost değilsen
3-2-1 Silence (Direct cast/effect oldugu için Counter spell castedemiyorsun)
SWP
DP
MB (bu pozisyonda hayatın kaymiş oluyor zaten)
Vanpirik
MF

Şimdi cs yi mf ye harcarsan abi heal kasar geniş geniş sheep e basarsan abi görüp SWP i tazeler e ne oldu Muhtemelen almiş oldugun dmg ve hala sürmekde olan DP SWP seni yamultur bandaj kasamazsin çünki abiyi tutup tutup bandaja bassan bile abi basar trinkete sokar bi SWP daha basarsin küfrü birakirsin
Ha oldu bastin bandaji açılışını yaparsin abi kalkar kalkmaz shield SWP fear + mb/mf ee yamuldun ?
ha şu olur silenceyi yiyip dotlari almadan sheeplersin normal acilişini yapar patlatirsin yinede iyi oynadigini bildigim karşi factiondan shadow priest gelirse resto potiye basarim dmg almadan keserim :P[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Regalya, 02 Eylül 2005 08:53 tarihinde demiş ki:
sadece çoğu zaman bizi çok zor durumda bırakiyor.

evet... mesela senden 2-3 lvl düşük adama sheep yapıosun, ap açıp fireball atıyosun, hemen arkasından pom+pyro yaptığında; adamın aptal bi "dodge" hareketi ile pyronu resistlemesi ile ortada g*t gibi kalıyosun. aptal bu blizz aptal ! dikkat edin dodge yaparmış gibi kafayı fln eğiyo büyüyü resist ettiğinde. sen direnç gösterirken kafayı sağa sola mı kaçırırsın ! aptal bu blizz aptal ![signature][hline]Furytear LvL 58 Undead Mage | Burning Legion

[Bu mesaj Deacon tarafından 02 Eylül 2005 11:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mageler sheep pyro,fireball, lvl1 frost,fireball .... diye kesiyodu warriorları bi ara

warrior,paladin,rogueye karşı güçlüydük
bunu dengelemek için tüm herşeye karşı güçsüz yaptı bizi

ama biz
warrior,paladin,rogueye keserken

lock,priest,druid bizi kesiyodu bunu hiç düşünmediler
müşteri memnuniyeti

lock seduce cos shadow bolt kombosu ile herket bile ettirmiyo sana.
priest zaten dot , fear dmg fear dmg sonra bi ara biz koşarken çok uzaktayken hızlı heal falan atıp yiyodu.
Healsizda çok rahat alıyodu
druid ayı olup manamızı bitiriyiodu
lvl 1 frostbolt la biraz kaçıyoduk ama eninde sonunda bitiyodu
sonra avlıyodu

Ama blizz bunları unuttu
sadece 3 classa karşı güçlüyüz diye bizi baya bi nerfledi[signature][hline]Satılık char
Nick: Darktr
Class : Human Male Mage Lvl 60
Guild : Silver Dawn veya Disorder
Server: Burning Legion
http://forum.paticik.com/view.php?id=138071
MSN: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

3 class değil 4 classa karşı güçlüsünüz. Hunter da var.
Druid mesela mage,hunter,rogue,warrior'a karşı güçlü. Gördüğümüz gibi druid de 4 classa karşı güçlü. Yani ne istiyorsun ki bütün classlara karşı güçlü olmasını mı magein?.
Bu oyundaki sisteme göre o ondan güçlü,o ondan,o ondan. Kimse herkesten güçlü olamaz ne yazıkki.
[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 02 Eylül 2005 15:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de öyle bir durum yok ki. Ben öyle birşey göremiyorum en azından.
Ezilen mage görmedim şimdiye kadar

Bu oyunda hiçbirzaman taş kağıt makas dengesi değiştirilmiyor. Kim kimden güçlüyse doğru oynadığı takdirde onu yeniyor. Ha bazıları daha kolay yeniyor olabilir,shaman mesela.
Magede şuan bunun aksi birşey olduğunu sanmıyorum
[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 02 Eylül 2005 17:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...