Jump to content

muzcu

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.219
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

muzcu hakkında

 • Rütbe
  muzcu
 1. muzcu

  Mide Sorunsalı

  lan kovayı bilmeyen öle bi kerede yemesin. tamam ben hayvanım, bi oturuşta tek başına bi kovayı alıyorum. arkadaşla oturduk mu keyfimiz iyiyse 2 kova alıyoruz o ayrı da. öle kova bir yaşam tarzı. sen gidip canım sigara çekti diyip 2 tane villager'ın uzun purosunu arka arkaya içersen kayarsın. 2 tane la nolcak dersin, tükenirsin, overloaded olursun, firebatler ciğerlerde gezinir, talan eder. ondan sonracıma o kadar tavuk kanadını bi kerede yersen de midende kelebekleri değil, tarantulaların oklarını hissedersin. amazonlara gitmiştim ordan biliyorum. neyse "esprinin bokunu çıkarmak" bir yana, 30 tane kanadı yiyen bir yoldaşımız bile kova için öncelikle ağırdan almalı. langsam bitte falan. ayrıca kova'nın nam-ı diğer hot wings'in özel sosu en baba yiğidin bile yedikten sonra burnunun akmasına yol açar. nasıl geçer derseniz. öncelikli amaç büyük tuvaletin yolunu açmaktır. zira afedersin sıçtıktan sonra o ağrı kalmaz. ayrıca kova nasıl bir hikmetse, bi bozuk muzu yersin 3 gün tuvaleti rezil edersin. bana olmuyor o ayrı. al sen şimdi bi soda. iç sodayı. geçer o. kovadan bi sikim olmaz bünyeye. bi soda bilemedin iki soda içersin, kafandaki kepekler içinde saç diplerini bir yetmezse iki defa şampuanlarsın geçer gider. genel tavsiye: günde 1 soda iyi gelir. akşam 7 gibi için akşam yemeğinden sonra. (hepinizin ipe sapa gelmeyen zaman kavramına sahip olduğunuzu bildiğimden gece 12 gibi için 3-4 de yatarsınız) bi de meyve tüketmeye bakın ve koca ekmek döneri alıp 2 dk de bitirip ohoo sen hala bitirmedin mi demeyi bırakıp yavaş yavaş çiğneyerek yiyin. öle yapın ki bağırsaklar rahatlasın, uykunuzu alın, tuvalet fırçasını kullanmanıza hiç bir zaman gerek kalmayacak kadar temiz takılırsınız. kova hint: bunun tutorialını yazmam lazım ama aslında hayvanlık default gelir falan onlar ayrı da, kovayı hapır hupur yemeyin, tadını çıkararak yiyin, o bir zevk. şampanya da hafif serin ikram edilir.
 2. muzcu

  ışık hızını geçmek

  ufak bir hint vereyim, olayı daha anlaşılabilir kılmak için. bu sopa yerine dünyadan sirius'a kadar pendilumlar düşünelim. hani şu 5 tane bilya vardır, bir taraftakine vurursun diğer uçtaki hareket eder. orada biraz anlaşılıyor ki anında oynamıyor diğer taraftaki (bu benim gözlemim). ancak şunu gözden kaçırmayın, o bilyalar ne kadar mükemmel ve birbirine ne kadar bitişik, acaba ortamda ters yönde süregelen ufak da olsa bir salınım var mı falan. bunlar hep etki eden şeyler. sopa örneğinde de şunu söylemek lazım ki, cisim ne kadar büyük geniş olursa olsun kuvvet lineer doğrultuda en kısa çizgi ile gidicek. eğer atomlar başta da dediğim gibi izotop ise, tamamı dolu, dop dolu. nasıl diyim yani yoğunluğu mükemmel düzeyde olan bir sopa. atomlar olarak düşünürsek, heissenberg'in veya planck'ın dediği mi olucak elektron yörüngelerinde. ondan sonra empty space denen manyak yer olucak e ile çekirdek arasında. orası enerjiyi ışık hızından daha hızlı iletir mi. elektron'un da ışık hızını geçtiği düşünülmüyor değil. ayrıca şunu da düşünebiliriz: bu sopa'nın tamamı nötrondan oluşmuş veya proton-elektrondan oluşmuş. bunun iletimi sanki daha mükemmel olur. ps: beyler bu sorunun cevabını bulsam ben yazardım :) fikir muhim olan.
 3. muzcu

  ışık hızını geçmek

  ışık hızı geçilebilir. ışınlanma falan resmi olarak vuku bulmuş bir deney olarak gözlemlendi (rainbow'dan bahsetmiyorum. avrupa'da tuna nehri üzerinden veri ışınlaması yapıldı. öle insan falan daha girilmiyor resmi olarak çünkü maddenin geri dönüşü konusunda daha gizler var) ayrıca şu an ışık hızı zaten geçildi ama yapay maddeler ile ve teorik olarak. ışık hızı geçilicek hocalar. ama bilindiği gibi böle bilim kurgu açısından bakmayın olaya :D aynı anda iki yerde olma olarak düşünün mesela olayı, bu da ışık hızından hızlı şekilde bir yere ulaşmış olmaktır. ayrıca herşey ulaşım değil ki, hız sadece ulaşım için kullanılmaz. mesela bir örnek vercem patlatın az kafaları, yeni fikirler gelsin. buradan vega ya da sirius'a kadar sonsuz uzunlukta bir sopa var diye düşünün. bu sopa mükemmel şekilde, pürüssüz ve bütün atomları izotop yani atom dizilimi falan da mükemmel, dümdüz ve iletimi kusursuz bir tahta sopa :D biz bunun ucunu dünyadan hafifçe ittirdik, aynı anda diğer ucu hareket eder mi. ederse bu ne demektir ;)
 4. muzcu

  Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

  gençler, 32 sayfa okunmaz :) bi ara biraz okudum da neyse. hoi2 ile ilgili soru, multisi hakkında soru felan varsa alabilrim ama asıl istediğim HOI2 OYNAYACAK YOK MU (kesin vardır, yukarlarda konuşmuşsunuz) varsa, hamachiye gerek yok, valkyrienet herkese acik. oyunun multiplayer menusunde gorebilirsiniz. versiyon/checksum gibi sorunları olanlar icin link verebilirim, cdye cekip getirebilirim. 2 doomsday, 1 hoi2, 1 de armageddon versionum var (GKCW). başka versionlar mevcut da armageddon yeterince fantastik olmuş, 1.3a ve 1.3b gibi almanca manyak oyunları yüklemeye gerek yok, onlara da baktim, senaryolar dehşet. oyunun şeyi sapıyo, bişiyi sapıyor işte. her neyse valkyrienet olmazsa hamachi ile local denerik vs. bekliyorum, arayın beni boyayın beni. [email protected] (kesin bakmayı unuturum buraya, çok isteyen varsa mail atablirse süper olur)
 5. muzcu

  Adolf Hitler bir bebek kadar masumdur.

  HOI !!!! HURRAY!. şimdi uykum geldi, hemen yarın başlayalım. tek başına dünyayı 3-4 defa tümden almak sıkıcı artık :D F12 event 1016 :P not: durun ol şifreyi geyiğine yazdım. furious da takılıyoruz nabıonuz :). not2: 4 kişi falan olsak en az ii olur. fransa, ingiltere, almanya, rusya vuhuuu. yalnız şöle bir kötü durum var. almanya ile 3-4 defa, türkiye ile 2 defa dünyayı aldım, almanya ile onun dışında 10 küsür defa oynadım ama başka devlet oynamadım. o nedenle almanyaya talibim. boşuna okumadık 3 cilt nazi imparatorluğunu hoi2 kardeşliği.
 6. muzcu

  Adolf Hitler bir bebek kadar masumdur.

  hitler masum bir bebek :) churchill bile alttan alttan faşodur. ne bebeği :) stalin de küçük bir kız çocuğu :D
 7. muzcu

  Adolf Hitler bir bebek kadar masumdur.

  führer befehlt, wir folgen! Ein volk, Ein reich, EİN FÜHRER! dedirtmeyin birader. ww2 olayına girmeyin kan çıkar :)
 8. muzcu

  Adolf Hitler bir bebek kadar masumdur.

  düz insan gibi düşünmemen güzel ama ne yazık ki hitler seni de kandırmış. normaldir. hitler'in barış konuşması var (peace speech diye geçer). ve onu okurkan adamın aslında barış yanlısı olmadığını düşünerek oku. sonra bunu aynı şekilde kavgam ve siyasi vasiyetime de uygula. ancak şu yanlışa geri düşme "hitler yalancıdır". hitler yalancı deildir, en büyük propogandacı ve aptal güdücüdür. amerikan başkanına bile kandırabilir, yalan söylemez, acı gerçek yaratır diyeyim. hitler'in kandırmasına bütün dünya kandı. ingilizler savaştan 2 yıl önce ancak anlamaya başladılar. normaldir senin de hitler'in o "barışçı" o "birlikçi" konuşmalarına inanman. yanlış deil, adam "kasap" değildi ama gösterdiği kadar da saf deil merak etme. bilgimi küçümseme lütfen.
 9. muzcu

  Bilkent Fizik ve Çalışma Temposu

  yahu tuğrul, paticiğin depresif çocuğu oldun :) dur sana cevap yazıcam buradan da birazdan otobüsüm kalkıcak o nedenle otobüste internet düzgün çalışırsa girip yazıcam sana cevap :) ortadan cevaplar da süper :D oğlum, fizik okuyup da patiyi takip eden kaç kişi var; kaçının notu vb. öğüt verecek kadar yüksek. patiyi severiz candır, ama bunun muhattabı asistanlar, hocalar; söle bana sana hoca sölim, git konuş dimi. ayrıca öle plan program yalan biraz; ve senin cevap aramadığını da biliyorum aslında. aslında tüm insanoğlu gibi sen de farkında olmadan bu acıdan hoşlanıyorsun. hayır insan oğlu mazoşisttir demiyorum ama acı ile beslendiğimiz hem tarihi hem de ruh bilimsel bir gerçek. yara'nın kabuğunu koparmaktan daha da zevkli :D sun tzu veya pai mei var danışılacak mesela.
 10. muzcu

  Afk olup oyundan atilmamayı nasıl sağlarız?

  hehe abi direkt uo yöntemleri :D bu arada ghost mouseden çok daha akıllı programlar var, ghost mouse paso bozuluo, 10 tekrardan sonra felan kaymaya başlıo. mouse record felan gibi şeyler aratın, hem mouse hem klavye kaydedici programlar var, hatta kaç defa tekrar etmek istediğinizi ve aralıklarını felan da belirleyebiliosunuz mesela Workspace Macro 4.5 bu arada nabcan online play time mı kasıon ;) bu arada öle otomatik koşma felan fayda etmez, mesela şöyle çakallıklar yapabilirsiniz :) bilmiyorum hala o hata var mı oyunda ama. ölün, sonra ruh halinde denizde koşmaya başlayın, açıklara gelince fatigue olayı olucak. ama bilmiyorum ruhken de oluo mu ki olur yoksa gm islanda giderdi millet :) neyse işte öle bişi yapın ki, denizde ruhunuz tekrar gy'ye dönsün ve tekrar koşmaya başlasın çünkü otomatik koşma açıktır, fakat öle bi ayarlıcaksınız ki, gy den denize kadar hiç engel olmicak ve öldüğünüz zaman adam geri dönünce yüzü denize dönük olucak da felan yani zor işler hem release spirit olayından sonra otomatik koşma hala geçerli olucak mı o da muallak :) [ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 16:09 tarihinde, muzcu tarafından güncellenmiştir ]
 11. muzcu

  Amerika'lı bir çocuğun sözü

  paspa yardın bizi gece gece aynen benim de boşluğuma geldi nerdeyse yere düşücektim :D ya çocuğa siz uluşlar arası siyasetin nasıl işlediğini ve türkiyenin milli savunma politikasını söleyin yeter zaten :D elin amerikalısı hala eski kafa orayı nedne almıosunuz burayı neden alımosunuz :D oldu gözlerim doldu
 12. muzcu

  "Your login interface files are corrup. Please Reinstall the game" :/

  abi ben böle sorunlar için addonn dosyamın orjinal halini bi yerde saklıyorum, bişi oldumu şuankini silip onu koyuyorum sonra addonları tekrar kuruyorum. zaten wowun 4,5 gblik mi ne kısmını data dosyası kaplıo. bi de patchler var tabi. yani ben şöle yapıyorum data hariç işte interface olsun patchler olsun felan yedekliyorum. bilmiyorum herkesde öle mi ama, ben wowu şubat 2005 de yükledim benim desktopa, haziranda bi kaç hardware yükseltmesi yaptım, sonra ağustosda laptop alınca lan'dan laptopa attım wowu, aralık ayında laptop'a format attım ama atmadan önce bütün hdd yi 5 dvdye yükledim ve wow'u 3 parça halinde yedekledim :D sonra aynı dosyaları tekrar geri koydum aynı şekilde. yani 1 yıl 40 gündür felan oyun yüklü bende, ne sildim, ne tekrar yükledim ne bişi yaptım, herşey ilk günkü gibi duruo. addonları bile sadece 3 (1'ini yeni bi addonlar denemek için, 2'sini de lanet blizz'in patchleri yüzünden) defa tekrardan kurdum :) maşallah diyim, nazar deymesin. ya bunu da şey için annattım, böle herkes hemen bozuluo gibi görüo wow'u, ama kullanıldı mı 400 gün bile gidio :P (bu arada wow'u bozulmuş arkadaşlar üstüne alınmasın "bu adam bize laf çarpıtıo" diye) hadi iyi oyunlar.
 13. muzcu

  Level atlamak istememe...

  olur öle şeyler, yorma kafanı, bg markları ile lvl atlamaya çalış geçer :D
 14. muzcu

  1.11 mage review (ilk bilgiler / official)

  ya şimdi ciddiye aldığımdan değil ama 3 sheep olayı gelse neden para verip bile almıyoruz? ne yani 3 sheep bi kazanç değil mi? mayıs ayında mı ne nerflendi sheep büyüsü, ondan önce kafana göre istediğin kadar sheepliyodun. hoş, hiç denemedim kaç taneyi aynı anda sheep yapabiliom diye. ama hatırlarım yani redridgedeki kale (ismini de hatırlayamadım şimdi, üstünden 10 ay geçti) ye giderdik hep (malum orası o lvlde çok ziyaret edilmiştir, ilk grup deneyimleri orda olur çoğunlukla :), ilk lfg/lfm görülürdü) 4 orc dalardı 2 sini sheeplerdim, sallamak gibi olmasın 3. yü sheeplediğimi hatırlamıom ama o da mümkündü diye hatırlıyorum. şimdi gelse o kadar sheep 100 altın bile veririm. wsgde aynı anda 3 elemanı sheeplediğimi düşünemiyorum nihaha. valla razıyım ben sheepherd olmaya :D
 15. muzcu

  1.11 mage review (ilk bilgiler / official)

  bende yeni geldim, bakim dedim o uzun yazıyı gördüm, okumadan yorumlara bi bakim dedim önce. ap nerf deyince bi durgunluk geldi bana, pyroda 31'de denince kafa atıcaktım ki duvara fake dediniz rahatladım :D aslında okusam bile belki fake olduğunu annamazdım, tabi eğer sam'ın son yolladığındaki gibi saçma bişi olmasaydı. yoksa blizzden beklenir ap nerf ve pyro'yu 31 e atmak :D oy oy nolcak acaba ya. bu arada arcane büyülerinin mi arcane missle'ların mı ne resistlenmesini düşüren talent var zaten şuan. yani ona gerek yok da. sanmıyorum fire ve frost auro geleceğini. şu mana shiledi biraz daha adam ederler inşallah, bi de wand ile %20 mi ne daha fazla dmg talenti var, onu da bi kaldırsınlar da adam gibi bişi kosunlar ya. ama arcane concentration süper bişi :D hele bir de scorch veya am kullanıosak. ya evo ve aoe gelcek, instant killi de nerf lemek için trinketleri aynı anda kullanmamanı sağlayan bi cool down sistem getircekler olcak bitcek. off ama şöle resistler azalsa, bi dotumuz olsa, blink'in cd azalsa veya range'i uzasa felan :D yanımıza bi water elemental. bide roundhouse kick olsa tamamdır ya. la bi dakka aklıma geldi şu invisibility olayı noldu ;) bilmiyorum onun hayalini kurmaya başlasam mı :) şöle uodaki gibi bi alanı kapsayacak görünmezlik kalkanı felan yapabilsek bomba olur ya. aklıma sc deki protoslardaki bi unit geldi, hani etrafındaki uniteleri görünmez yapıodu ama kendi görünüodu. oy oy ne hayal ya :( bu arada mage'e heal bekleyen bazı zihniyetler var :) onnarı da allaha emanet ediyorum hehe [ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 16:06 tarihinde, muzcu tarafından güncellenmiştir ]

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...