Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizz mage e gıcık mı diye bir izlenim

Wispy

Öne çıkan mesajlar

bi oylama yaptırsak mageler ve desekki arc exp talentini kaldıralım ve yerine FireB ve FrostB castinglerini 1 sn düşüren talent getirelim desen herkez ister. Çünkü milletin anlamadığı mageler 10 yardtan AOE takılmak istemio. Ben range magic damage dealerim ulan 10 yard ne demek ? mal blizzard!!!
Reign of fire > blizzard
Arc exp 10 yard
Blaswave 10 yard
Fstrike 3sn cast
bu AOE değildir bunu anlamıosunuz ama anlatsakta değişmiyor...
blink in içinde threat reduce yok bi kere bu kadar salakça birşey var mı ?
Evoc threat arttıro bu bugdır ama bilen azdır bence
Sen ne dersin elonia anlatmasak mı bunlar anlamıyacak :)

[Bu mesaj cashar tarafından 20 Ağustos 2005 13:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 20 Ağustos 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
Bir de threat reduce gelirse artik gavur gibi hasar abanir ondan sonra fade yaparsiniz abi ne güzel olur di mi : )

Ben burda bi sorun göremiyorum ? roguelar hunterlar damage dealer olarak yapabiliolar magein eksiğini anlamadım ? bi de sen anlat ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 20 Ağustos 2005 13:49 tarihinde demiş ki:
İceblock gayet guzel agroclear yani agroyu digerlerinin almasını saglıyor mage 1hp ile olsa bile.

Iceblock, aggroclear değildir. Iceblock içinde kaldığın 10 saniye boyunca, birisi senden aggroyu alamazsa, çıktığında mob sana geri döner.[signature][hline]Elonia of Infernal Affairs
There will be no dawn for the Alliance..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cashar, 20 Ağustos 2005 13:51 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 20 Ağustos 2005 13:49 tarihinde demiş ki:
İceblock gayet guzel agroclear yani agroyu digerlerinin almasını saglıyor mage 1hp ile olsa bile.

Ice block frost magete var fire da yok ... daha yanıt istermisiniz ?

O benim sorunum değil :)[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cashar, 20 Ağustos 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
said:
Bir de threat reduce gelirse artik gavur gibi hasar abanir ondan sonra fade yaparsiniz abi ne güzel olur di mi : )

Ben burda bi sorun göremiyorum ? roguelar hunterlar damage dealer olarak yapabiliolar magein eksiğini anlamadım ? bi de sen anlat ?

Anlatayim.
Hunter'in peti var ve aggroyu ona aktariyor. Zaten combat ici trap koyamadigindan kacmasinin tek yolu bu ve wing clip.
Rogue da ancak vanish ve (hasar yemezse) sprint ile kacabilir.
Mage eger karsisindaki humanoid ise poly atar ve yürüye yürüye gider zaten. Hum. degil ise de blink var, baska hicbir classta olmayan birsey bu bilmem farkinda misin.

Farmda mage'in aggroyu aktarabilecegi biseyi yok zaten, blink vs varken zaten gereksiz. Instance a gelince de, mage e böyle birsey vermek mage i terminatör yapar farkindaysaniz. Ayrica Warrior'i da gereksiz hale getirir mage e verilecek bir thread reduce bence, iyi warrior ve kötü warriorin farki kalmaz o zaman, aggro kacinca herkes fade yapar ne güzel.[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ILuVaTaR_, 20 Ağustos 2005 13:53 tarihinde demiş ki:
end game demişsinde sen fire build olarak bi end game instance'amı gidiyosun?eger end game instance yapmıyosanda cogu mob immune olmuyo immobilize effectlere.yada ona olsa bile slowing effectlere olmaz.

Endgame de fire olarakta gidebilirsin burda çok büyük bi sorun yok zaten...Evet frost daha iyi ama fireda kıvırır. Arc missiles ve arc subt talentiyle iyi damage sağlıyabilirisin çok düşük resistle. Bu konuda mage forumunda bi amcam resimlerini atmış. Bu arada frost mage mc yapabilir fire yapamaz ? niye ? sebep ? mantıklı bir sebep lütfen... MC evet bi sorun ama bu sorunu yaratanlara sor bir classın bir talent treesini sen endgame de nasıl hiçe sayarsın diye...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 20 Ağustos 2005 13:55 tarihinde demiş ki:
said:
cashar, 20 Ağustos 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
said:

Anlatayim.
Hunter'in peti var ve aggroyu ona aktariyor. Zaten combat ici trap koyamadigindan kacmasinin tek yolu bu ve wing clip.
Rogue da ancak vanish ve (hasar yemezse) sprint ile kacabilir.
Mage eger karsisindaki humanoid ise poly atar ve yürüye yürüye gider zaten. Hum. degil ise de blink var, baska hicbir classta olmayan birsey bu bilmem farkinda misin.

Farmda mage'in aggroyu aktarabilecegi biseyi yok zaten, blink vs varken zaten gereksiz. Instance a gelince de, mage e böyle birsey vermek mage i terminatör yapar farkindaysaniz. Ayrica Warrior'i da gereksiz hale getirir mage e verilecek bir thread reduce bence, iyi warrior ve kötü warriorin farki kalmaz o zaman, aggro kacinca herkes fade yapar ne güzel.

oki o zaman hunter warlock rogue warriorları ne hale getirio ?
poly kadar kafanıza taş düşe :) artık npcler bile poly bozuo tüh ben size :) ah bi mage olsanız ah bi aylarca oynasanızda soora görsem ben sizi...

[Bu mesaj cashar tarafından 20 Ağustos 2005 13:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...