Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizz mage e gıcık mı diye bir izlenim

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Poff. Yani arkadaşım her patchte her class bufflanacaksa bir anlamı var mı patch yapmanın?
Hunterların işkence çektiği kafayı duvarlara vurduğu bir WoW oynuyorduk. İnan bana charı satmayı denedim satamadım, charda MC+BWL+onyxiadan düşebilecek her item var neredeyse, bir tek epic quest bowu kaldı. Ben bu charı satmak istiyorum adam yok ben almayayım diyor. Gidip aynı paraya, yeşil-mavi itemlı bir mage almış şimdi.

Mage tanrı değil ama güçlü. Yahu açın pvp contest e bakın, neredeyse server 1.lerinin yarısından çoğu mage. BL serverı adına konuşursak hem allianceda hem horde da ilk rank 14 olan adamlar mage.

Ha raidlerde agro çekebiliyorlar, ama blizzardın feign death vermesini mi bekliyorsunuz ki mage e. İyi oynayan adam için bunlar sıkıntı değil.
Yani eğer mage in tekdüze olduğunu ve sıkıldığınızı söylüyorsanız, yeni mage questleri ya da itemları gelmesi için yakınabilirsiniz, fakat mage güçsüz bufflayın demek biraz insafsızca oluyor.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pirvan, 20 Ağustos 2005 12:47 tarihinde demiş ki:
Poff. Yani arkadaşım her patchte her class bufflanacaksa bir anlamı var mı patch yapmanın?
Hunterların işkence çektiği kafayı duvarlara vurduğu bir WoW oynuyorduk. İnan bana charı satmayı denedim satamadım, charda MC+BWL+onyxiadan düşebilecek her item var neredeyse, bir tek epic quest bowu kaldı. Ben bu charı satmak istiyorum adam yok ben almayayım diyor. Gidip aynı paraya, yeşil-mavi itemlı bir mage almış şimdi.

Mage tanrı değil ama güçlü. Yahu açın pvp contest e bakın, neredeyse server 1.lerinin yarısından çoğu mage. BL serverı adına konuşursak hem allianceda hem horde da ilk rank 14 olan adamlar mage.

Ha raidlerde agro çekebiliyorlar, ama blizzardın feign death vermesini mi bekliyorsunuz ki mage e. İyi oynayan adam için bunlar sıkıntı değil.
Yani eğer mage in tekdüze olduğunu ve sıkıldığınızı söylüyorsanız, yeni mage questleri ya da itemları gelmesi için yakınabilirsiniz, fakat mage güçsüz bufflayın demek biraz insafsızca oluyor.

iyi oynıyan bir hunter olarak böyle düşünmen acı gerçekten...
Ayrıca AV de benim olduğum yerde bi magein Arc Exp yapması nerdeyse imkansız...Silence pom+FB veya Pyro atarım zaten ordaki diğer akıllı warrior intercept eder mage yatar.
Seninde bi mage blizzard cast ettirdiğini sanmıorum. Petini yolluosundur kesin, ne dersin ?

[Bu mesaj cashar tarafından 20 Ağustos 2005 12:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

llvl 60 mage 50-55 arası 6 mob u kolaylıkla güle oynaya alır... 55+ 3 er 3 er cok rahat farmlarsın.. ben melee class a bu durumda cok acıyorum.. bakıyorum bı rogue yazık 1 mob kesmek için harcadıgı zamanda ben 6 mob kesiyorum o yüzden bu cok büyük bir nimet.. ama blizzard a gücendim insan bi icon eklerdi..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda

Guild - Pain Train

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozii_x, 20 Ağustos 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
llvl 60 mage 50-55 arası 6 mob u kolaylıkla güle oynaya alır... 55+ 3 er 3 er cok rahat farmlarsın.. ben melee class a bu durumda cok acıyorum.. bakıyorum bı rogue yazık 1 mob kesmek için harcadıgı zamanda ben 6 mob kesiyorum o yüzden bu cok büyük bir nimet.. ama blizzard a gücendim insan bi icon eklerdi..

Bi movie atsana çok merak ettim 55+ 3 mobu aynı anda nası kesiosun. Hem belki blizzard senin bu overpowerlığın yüzünden mageleri bufflamıodur ?
Gerçekten bi movie bir de link rica ediyim...
Bu arada rogue dan 1 saat içinde daha fazla mob kesemezsin. Yok böyle birşey. Olsaydı herhalde hani şu siteler var ya şu kadar paraya sizi şu lvla şu kadar zamanda getirirz diyenler. Onlar mageler priestler için daha uzun süre vermezlerdi :)
Sosyal ağlarda paylaş

neden alamasın ki 60 mage 3 tane 55+ mobu?
shatter vermiş frost mage olsun diyelim , frost nova , cone of cold , ice barrier , arcane explosion spami , aradan bi tanesine de arada fire blast çakar.

e tamam bitti işte.[signature][hline]valandil ownz j0o!
şarz değil şarj arkadaşım ya.
WoW - Kelvin /BL , Xrzug /TM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cashar, 20 Ağustos 2005 12:54 tarihinde demiş ki:
said:

Yani eğer mage in tekdüze olduğunu ve sıkıldığınızı söylüyorsanız, yeni mage questleri ya da itemları gelmesi için yakınabilirsiniz, fakat mage güçsüz bufflayın demek biraz insafsızca oluyor.

Ayrıca AV de benim olduğum yerde bi magein Arc Exp yapması nerdeyse imkansız...Silence pom+FB veya Pyro atarım zaten ordaki diğer akıllı warrior intercept eder mage yatar.
Seninde bi mage blizzard cast ettirdiğini sanmıorum. Petini yolluosundur kesin, ne dersin ?

Bunu düşünen ben değilim ne yazık ki. Bir hunter olarak hiçbir zaman kimse gruba almak istemez sizi, pvpde canınız gidince kimse zahmet edip de heallemez. Bir adama vurursunuz adam sizi rootlar gelir 2 adım ötenizde bandaj atar kafayı oynatırsınız. Mage e petimi yollayamıyorum arkadaşım işin sinir bozucu yönü o ne yazık ki, pet olarak kuzu taşıyorum yanımda son birkaç aydır.
Senin olduğun server kore serverı sanıyorum adamlar o kadar pr0, bizim serverda 15 mage grup yaparlar gerisi random grupla 1 saatte avyi bitirir çıkarlar, 10dkda warsongu yıkar öyle çıkarlar hatta, aynı anda atlayıp blast wave+arcane exp spam ile 5 mage 30 kişiyi yatırıyor.
Yani el insaf diyim, 1.7 patchini beklemeye devam edeyim
(işin tezat yanı, official forumlara bakınız, best hunter başlığında ismim bolca söylenmiş ama 1.6dan bu yana 2 duel yaptım, 1inde yendim, 1inde yenildim. Fakat gerek warsongta gerek avde iyi oynadığımı düşünüyorum, faydalı olduğumu düşünüyorum, zaten genelde grubun lideri ben olurum fakat olay item farkı gibi geliyor bana, eskiden çektiğim azabı şu anda çekmiyrum o anlamda, bir mage i ağır burst damage altında bırakabiliyorum 1-2 critle, fakat, eskiden çektiğim azabı düşündükçe, mage e buff demenizi anlamak mümkün değil)[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pirvan, 20 Ağustos 2005 13:16 tarihinde demiş ki:
said:
said:

Bunu düşünen ben değilim ne yazık ki. Bir hunter olarak hiçbir zaman kimse gruba almak istemez sizi, pvpde canınız gidince kimse zahmet edip de heallemez. Bir adama vurursunuz adam sizi rootlar gelir 2 adım ötenizde bandaj atar kafayı oynatırsınız. Mage e petimi yollayamıyorum arkadaşım işin sinir bozucu yönü o ne yazık ki, pet olarak kuzu taşıyorum yanımda son birkaç aydır.
Senin olduğun server kore serverı sanıyorum adamlar o kadar pr0, bizim serverda 15 mage grup yaparlar gerisi random grupla 1 saatte avyi bitirir çıkarlar, 10dkda warsongu yıkar öyle çıkarlar hatta, aynı anda atlayıp blast wave+arcane exp spam ile 5 mage 30 kişiyi yatırıyor.
(işin tezat yanı, official forumlara bakınız, best hunter başlığında ismim bolca söylenmiş ama 1.6dan bu yana 2 duel yaptım, 1inde yendim, 1inde yenildim. Fakat gerek warsongta gerek avde iyi oynadığımı düşünüyorum, faydalı olduğumu düşünüyorum, zaten genelde grubun lideri ben olurum fakat olay item farkı gibi geliyor bana, eskiden çektiğim azabı şu anda çekmiyrum o anlamda, bir mage i ağır burst damage altında bırakabiliyorum 1-2 critle, fakat, eskiden çektiğim azabı düşündükçe, mage e buff demenizi anlamak mümkün değil)

O dediğin olayı IA ie birlikte bende yapıyorum :) zevkli oluo sizinle 45dk da av bitirmek gerçekten.
Fakat bu anlattıkların farklı senaryolar bunu sende çok iyi biliosun. Seninlede birçok AV ve warsongada girdim ki o yüzden yukardaki lafı sarfettim " iyi oynıyan bir hunter olarak bu lafı sarfetmen gerçekten acı" derken...
Magelerin class rolu AOE değil single targettı. Ve AOE 10 yardtan olmaz bu kadar salakça birşey olamaz....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozii_x, 20 Ağustos 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
llvl 60 mage 50-55 arası 6 mob u kolaylıkla güle oynaya alır... 55+ 3 er 3 er cok rahat farmlarsın.. ben melee class a bu durumda cok acıyorum.. bakıyorum bı rogue yazık 1 mob kesmek için harcadıgı zamanda ben 6 mob kesiyorum o yüzden bu cok büyük bir nimet.. ama blizzard a gücendim insan bi icon eklerdi..

Bu nedir? Şaka mı?[signature][hline]Elonia of Infernal Affairs
There will be no dawn for the Alliance..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pirvan, 20 Ağustos 2005 13:16 tarihinde demiş ki:
said:
said:

(işin tezat yanı, official forumlara bakınız, best hunter başlığında ismim bolca söylenmiş ama 1.6dan bu yana 2 duel yaptım, 1inde yendim, 1inde yenildim. Fakat gerek warsongta gerek avde iyi oynadığımı düşünüyorum, faydalı olduğumu düşünüyorum, zaten genelde grubun lideri ben olurum fakat olay item farkı gibi geliyor bana, eskiden çektiğim azabı şu anda çekmiyrum o anlamda, bir mage i ağır burst damage altında bırakabiliyorum 1-2 critle, fakat, eskiden çektiğim azabı düşündükçe, mage e buff demenizi anlamak mümkün değil)

iyi de şimdi mage e petini yollayabilsen mage de poly olmasa hunter vurmasa pet keser mage i.3-4k hp vuruş başına 100-150dmg veriyorlar.bir zahmet vurmasın o da.
root olayına gelince druid in imbalığıdır o.yoksa mage maks 8sn tutabilecekken bandaj atmaz kendine.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 20 Ağustos 2005 13:16 tarihinde demiş ki:
55+ yı 55 elite olarak düşünmüş heralde ondan alamaz demiş.

eliteler + yazılarak ifade edilio genelde yanlış düşündüğümü sanmıyorum :)
ayrıca zaten 55+ lafını 55 üstü diye farzedersek 5 tane alman lazım zaten 3 değil :) yani her nası düşünürsen düşün o cümle her şekilde ofsayt :P
Sosyal ağlarda paylaş

mage de sinir olduğum özellik sheep. Kimse diminshing returns geyiği yapmasın. her combatta bana 5 defadan fazla sheep sokuyorlar ve sheep çok uzun sürüyor.

ikinci sorun magelerde değil blizzard ın honor sisteminde. Sadece dmg a göre puan verirse olacağı buydu. kill-death veya kill/death olsa bakalım mage ler birinci olabilir miydi?

heryerde görüyorum mageler birleşip aoe yapınca kurtulamıyorsun yok birine silecen yok birine hede felan tutmuyor bir bakıyosun healtin bitmiş.

İntihar saldırısı resmen...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pirvan, 20 Ağustos 2005 13:16 tarihinde demiş ki:mage e buff demenizi anlamak mümkün değil

Mage'e buff kardeşim!!11oneeone1!

MC'de Damage Meter'da 1. olmak istiyoruz..
Onyxia'da Aggro temizlemek istiyoruz..
Bitmeyen mana istiyoruz..
Bir seferde 20 tane Crystal konjür istiyoruz..
Suyunu ekmeğini kendi yapan Afkyotr istiyoruz.. :D[signature][hline]Elonia of Infernal Affairs
There will be no dawn for the Alliance..
Sosyal ağlarda paylaş

Benim petim 1.3 ASli ve genelde damagei 50-70 arası oluyor critlerse 120 falan ama esas amacı damage degil cast inturrupt. Magelri 1vs1de sevmiyorum yani kısa bir dovüş oluyor, ölüyorsun çünkü pet kullanışsız oluyor poly atıyorlar pete senide freezeledimi pek şansın kalmıyor. Ha trape girerde veta scatter critlerse durum değişir ama magei traplemek şans işi.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 20 Ağustos 2005 13:28 tarihinde demiş ki:
mage de sinir olduğum özellik sheep. Kimse diminshing returns geyiği yapmasın. her combatta bana 5 defadan fazla sheep sokuyorlar ve sheep çok uzun sürüyor.

ikinci sorun magelerde değil blizzard ın honor sisteminde. Sadece dmg a göre puan verirse olacağı buydu. kill-death veya kill/death olsa bakalım mage ler birinci olabilir miydi?

heryerde görüyorum mageler birleşip aoe yapınca kurtulamıyorsun yok birine silecen yok birine hede felan tutmuyor bir bakıyosun healtin bitmiş.

İntihar saldırısı resmen...

Sheep healt regen yapar umarım biliosundur ? sen biraz drakedog izlemiş warlocktan dayak ye soora bakalım burda ne şekilde ağlarsın. biraz bilgi veriyim istersen. 1.5 sn cast
warlock sheepken de succubusa seduce cast ettirebilir. NO CD NO HEALT REGEN... bekleyin daha siz neler göreceksiniz :)
Burdaki yöneticiler noob diyince çok kızıo ama artık ben ne diyebilirim ki ? yani burada başka ne laf denebilir yaw :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hem PvP, hem PvE de cok basarili Mage.
Hem instance a lazim, hem de MC de kullandiklari talent build ile cok güzel pvp yapabiliyorlar.
Bu baska hicbir classta yok.[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...