Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman gücü.

RedBaron73

Öne çıkan mesajlar

evet cleanse düşmanımdan 430 hp'yi veya +155 attack power'ı kaldırıyor bir kere cast edince, haklısın szass.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Heheh matrak olmuş valla , birde ben benim kadar zarar veren shamana daha rastlamadım , zor geliyor yinede bi shamanın benim kadar zarar vermesi chocklar falan hoşda melee anlamında yeterince attack powerları yok adamların meleede çok saglam degiller yani ama kakan kullanabilmeleri gıcık bi olay oda ayrı paladinden fazla zırhla dolaşıyo adamlar sonuçta ....
Sosyal ağlarda paylaş

Bıraktıgımda 2. sayfadaydı yorumlar benim gitmemimi beklediniz :) Konu acayip dagılmış; Szasstam arkadaşım crit based bir shaman olunca epey bir crit vuruyosun önce bir onu belirteyim hehe, crit vurunca attack speedimiz %30 artıyor..%30 artan attack speed neyi tetikliyor windfury'yi tamam peki wf ile instant 3 vurustan crit vurma sansım ne %23.5 hmm crit vurunca ne oluyo %30 attack speed..Yani dedigin olay o kadar zor degil inan bana..SM Cath deki ölü undead pri ye 2h ile ust uste 8 crit vurdumki genelde 3 veya 4 kere us uste crit vurmuslugum cok vardır normaldir.Bence iyi bir paladin>all iyi bir shaman>paladin.Birde "şu ana kadar gimped roguelarla karşılaşmışsın" diyen arkadaşım konuyu açarsan sevinirim.Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 29 Haziran 2005 00:54 tarihinde demiş ki:
paladinwarrior lar bi sussun once .

kagit ustune iyisiniz hossunuz ama olayiniz crit vurabilme baliniza bagli .

[Bu mesaj huun tarafından 29 Haziran 2005 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]

hehe buda matrak tabi sonuçta şu an bende % 23 crit şansı var ve deliler ghibi critliyorum kafamdaki ekipmanı edindigimde ( ki epic falan degil cogu mavi epic olanlar da craft ) şansım % 30a kadar çıkacak yani şansla pek bi ilişkisi kalmıyor olayın yaklaşmayın ölürsünüz tarzında dolaşıyorum ortamda tek istisnam mageler oda oynamasını bilenler ; iyi bir mage hiç bir şekilde yaklaşmanıza izin vermiyor zaten direk alıyor aşağı .
Sosyal ağlarda paylaş

said:

hehe buda matrak tabi sonuçta şu an bende % 23 crit şansı var ve deliler ghibi critliyorum kafamdaki ekipmanı edindigimde ( ki epic falan degil cogu mavi epic olanlar da craft ) şansım % 30a kadar çıkacak yani şansla pek bi ilişkisi kalmıyor olayın yaklaşmayın ölürsünüz tarzında dolaşıyorum ortamda tek istisnam mageler oda oynamasını bilenler ; iyi bir mage hiç bir şekilde yaklaşmanıza izin vermiyor zaten direk alıyor aşağı .

sabahtaan berı bagırdıgım sey bu[signature][hline]h3xtermineytır
Sosyal ağlarda paylaş

sam paladin galiba :)
bu kadar ancak paladinler aglar cünki :)

su ana kadar insanlarin istedigi shamani yaziorum size
purge kalksin
windfruy kalksin
mail giyemesin shaman
shield kalksin
shocklar kalksin ya da 1 dk cooldown u olsun
ghost wolf kalksin,ne o öle cok sacma
earthbind 1 sn slow yapsin yada kalksin
shaman cok heal edior,400 heal etsin max
shaman critlemesin engellensin bir sekilde
daha var mi ?kesin vardir..
buyrun size cillop shaman
dövün bakalim :P[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 28 Haziran 2005 23:21 tarihinde demiş ki:
bir birbirimize girişince yeni bir karakter oluşacak protoss templarların birleşmesi misali:

SZASS'SAM!

Sabah sabah hiç güleceğim yoktu.

Bu arada bencede shaman'ın shield giymesi biraz acayip olmuş.Neyse ben 2h gidiyorum nede olsa :)

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 29 Haziran 2005 07:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Udinen, 29 Haziran 2005 06:43 tarihinde demiş ki:
Horde serverlarında istatisiki olarak %50 shaman var nerdeyse. Nerde bu devlet nerde bu millet !

%25 rogue %20 shaman.isabetli sallayalım.
ayrıca mesela ben daha çok destek şamanı olduğumdan 5400 mana 3800 hp var kalkanla.mage ler sorun olmuyor.ama warrior mortal+hamstring combosunu yapınca yere yatırıyor.melee moduna girincede flurry ve 15 crit şansı oluyor.çoğu sınıfı yeniyorum.mana olduğu sürece gerisi boş.sonuçta düzgün bir oyunla priest ve mage lerin manalarını bitiriyorum sonra dan dun melee.[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Storm , Earth and Fire heeed my call !!
Graul of BL
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedBaron73, 28 Haziran 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
Tüm shaman acan arkadaşların zorlandığı veya kolay kazandığı PvP yada duel lerini okumak istiyorum.Genelde her allince karakterini kolay eziyorum.Siz shaman dostlar neler yapmaktasınız?

Kralsın...

yukarıdaki 1. örnek

2. örnek ise bi gün yazmış oldugum bi yazıya istinaden(sanırım taurenlerle ilgili onlara bıcak sokmanın zevkli olduguna dair espri amaclı yazılmış) bu arkadaşımızın bana özelden mesaj atarak" hiç bi tauren karakteri kesemezsin sallama 4500 ar var gel beni keste görim" tarzında bana yazmış oldugu(kendisini tanıdıgımı sanmıyorum) bu 2. önegide dikkate alarak sizden bu şahsın fiziki ve beyinsel yaşını tahmin etmenizi istiyorum.[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

Olay çığırından çıkmış gene klasik Türk insanı modunda sidik yarışına dönmüş.

Şimdi bu kadar shaman karakter var oyunda forumdada okudum onu böle yenerim bunu şöyle yenerim o bunu yaparsa şunu yaparım gene yatırırım falan.Iyide benim düşüncem size karşı o zaman hiç pvp den anlayan birileri ile karşılaşmadığınız yada shamanın güçlü olduğunu kabul ettiğiniz gerçeği olacaktır.Eğer bir class diğer hepsini taktikler kullanıp yeniyor ve ben şunu rahat eziyorum buna 700 vuruyorum diyebiliyorsa o ırkta kesinlikle dengesizlik vardır ki yabancı World of Warcraft forumlarınıda takip ederseniz başka klaslar için diyelim 3 tane overpowered threadi varsa shaman için bu sayı 43 tür.
Şimdi eğer bu konuşmalar üzerine hala shaman bütün race ler ile aynı sadece ben iyi oynuyorum diyorsanız bir şey diyemiyeceğim.
Bu arada Sparkcaster adlı arkadaşımızın 3. sayfadaki "shaman şu an oyundaki ezilmiş classlardan biri"
şeklindeki reply i yüksek sesli bir kahkaha ve göz yaşlarım nedeni ile ofisteki tüm gözleri 5 sn ye bana çevirmiştir :D

Saygılar ve İyi Oyunlar[signature][hline]BattalGazi LvL 56 Warrior
Isikcan LvL 42 Arcane Mage

Realm: Burning Legion Guild: Disorder
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...