Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman gücü.

RedBaron73

Öne çıkan mesajlar

paladin ve rogue.. direk ilaç şaman için

bir kere spell casterlara earth shock çakılır
meele gelenlere frost shock çakılır

pala shield+heartstoen atar
rogue stunlar rogue keserken bakarsın öylece[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedBaron73, 28 Haziran 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
Tüm shaman acan arkadaşların zorlandığı veya kolay kazandığı PvP yada duel lerini okumak istiyorum.Genelde her allince karakterini kolay eziyorum.Siz shaman dostlar neler yapmaktasınız?

Sen asmıssın olayı.Ezme oyle milleti yazıktır gunahtır :)[signature][hline]CrystaL LvL 60 Tauren Shaman Burning legion
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

6 level üstüm mage(Duel)
4 level üstüm rogue(Duel)
3 level üstüm rogue
2 level üstüm warrior
2 level üstüm paladin
bunları yaptım rahatça kimseyi ezerim filan demiyorum sadece adamına göre oynuyorum ayrıca bir kerede 9 level yüksek mage'i şansla yenmiştim purge+windfury+2H :D ama 10 kere yapsak 10 kere o yener :D
Sosyal ağlarda paylaş

Enh. / Res. giden bir shaman olarak...Su an %23,5 critim var 4250 hp 3550 mana (27 crit 4.5 k hp 3750 mana olacak). Rogue için; normalde 2H kullandıgımı varsayarak, stuna gırdıgım an stun trınketı kullanır, war stomp, hemen 1H + shıeld, earthbind totem, flameshock kombinasyonu ıle rogue'u tanımam su ana kadar yaptıgım hiç bir dueli kaybetmedim.Çünkü fiziksel olarak imkansız. Lightning Shıeld 650 dmg Earth Shock 520 dmg duz hesap kafadan 1150-1200 dmg ıle baslıyorum ki bir rogue un 3.3k hp si olsa 2000 kaldı eh bir shock biraz wf rogue over :) Tabiki ns kullandıgım ııcn kendımı 1300+ healımı atıyorum ıhtıyacım oluyo yanı bir roguen benı oldurmesı ıcın yaklasık olarak 5.5 k hp mı goturecek kadar vurması lazımki 5.2 k AC ye yavas vursunlar.. Paladine gelince purgelip heallerine shock, divine shield içinde kendımi bandajlıyorum bir problem cıkmıyo onlarda basit.yanlız dikkat edilecek nokta pala akıllıysa stuna sokup healı basıyo en sonda stun trınketı varsa ısın cok daha kolaylasır stundan cıkıp healı bozdumu hıc sansı yok.Saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

Thefury şu dediklerini kaç saniyede yapıyosun merak ettim :) Shaman daha ne olduğunu anlamadan 5 combo pointi yemiş oluyo zaten kafasına. Yani o dediklerini yapana kadar hakkın rahmetine kavuşturamadıysa rogue arkadaş yazık olur garibime :) Bence shamana stuna hiç gerek yok. Tek kullanım amacım healini engellemek, tabi bundan önce kick var. hangisi müsait olursa artık. Yüzyüze karşılaştıkmı shamanın tartışmasız ezişi başlıyor tabi. En güzeli blind + sprint + /bye :D
Sosyal ağlarda paylaş

Trinketin, 1H+shıeld'in, earthbind totemin, flame shock'un, war stomp'un hepsinin bindi var ve elimin altında bekliyolar hehe inan bana stompla 2 sn stuna soktugum zaman benim için yterli..Burning Legion nickim "Thefury".Amacım atışmak degil ama aynı serverdaysak seve seve duel yaparımki eksiklerimizi yanlışlarımız görürüz.Ama iddalıyım ve söylediklerimin kesinlikle arkasındayım..
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen ben ele / res denedim ama beni baydı ve genelde pvp yi kaybediyordum ama şu an ki talentslarımdan çok mutluyum herşeyden önce karakterımden zevk alıyorum.Melee girişmek, crit vurmak zevkli bazen mana kullanmadan kazandıgım dueller oluyor..Birde elemetanl talentslarına bakıcak olursak o kadar talents ı harcamaya deyicek bir özellik göremiyorum.Shockların dmg ini yuzde 5 arttırmak veya mana costunu yuzde 10 azaltmak chara ne kadar sey katar? Bana biraz boşuna geliyo ama bu senin zevkın ve kafandaki shaman karakterine baglı..Nasıl mutluysan öyle kal.Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

abi kralım mode on yapmayın.. ben if onunde 54 rouge 57 elf warior 53 hum paladin kestim.. lvl 48 mage ile.. şimdi ben kralmıyım ? herkezin pvp tecrubesi aynı değil.. bu shamanlar hiç counter speel fire + pom + pyro yiym inginite + itemlerdeki critleri tadıp 10 saniye içinde hiç ölmemişlerki.. böle large konusuyor.. zaten her horde kral ben anlamadımki :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarda dikkat edersen rogue ve paladin için konuşuldu ben mage için birşey söylemedim.Zaten sen söylemeseydin ben yazıcaktım en zorlandıgım class mage..Çok 60 mage yendim ama mage yenemedim..Bu arada 57 warrıor sana kesildiyse bu senın artılarından dolayı degıl onun eksılerınden dolayıdır.Senin lvl 48 deki armoruna 57 warrıor ne kadar dmg verir farkındamısın :) Ama kesin konuşmamak lazım ben senın gibi "şunu kafasına yememiş herhalde" tarzı konuşmadım dedıgın olayı yani "kral mode on" olayını sen yapmışsın..Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

the fury o manayla iyi bir druid i yenemeyecegini düsünüyorum.shamanda bence en önemli unsur her seyi dengelemek.herseyi ortalama dagitmak.o kadar agility vermenin yararindan cok zararini göreceksin.pve de tamamen kullanissiz onu gectim pvpde de iyi oyunculara karsi o mana ile cok zorlanirsin.[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen druidlerde zorlanmıyorum.Genelde yere çakıp moonfire atıyolar sonrada bear form alıp melee girişiyolar.En sondada stuna sokup normal formda kendılerıne heal atıyolar.Genelde ikinci bear formdan sonra stun atınca trınketı kullanıp healı bozuyorum.Zaten hela ıcın canının azalmasını bekledıgı ııcn panık oluyo sonrası kolay..Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...