Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman gücü.

RedBaron73

Öne çıkan mesajlar

Afk rogueları kesip ben rogue kesiyorum diyenlerin hastasıyım=) (Rogue oynamadım, rogueları hiç sevmem ama genede shaman 1 kere vuramadan yatırıolar.)
Ayrıca, shamana iyi kötü demek yarısı dolu bardağa iyi kötü demek gibi birşey. Shamanın güzelliği, herşeyden olan, vede nerde ne yapılması gerektiğinin bilindiği bir class olması.[signature][hline] Let me in, i'll bury the pain.

[Bu mesaj zlorwf tarafından 03 Temmuz 2005 12:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bundan sonra Sam ne Derde "HE" diyip geçicem :=)
Nasıl olsa anlamıcak.
Cleanse ne kadar güçlü bişi olduğunu bile anlamamış daha..
Mage bilmem kaç Armor veren auranın yarattıgı etkiyide anlamamış
Önce kendi yyarattığı farkı anlaması için BGde zaman tanıyın :=) , anca öğrenicek classını ondan sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

"druid: bayrağı kapıp gidiyor, vs vs vs zaten herkes biliyordur ctf'deki gücünü. ölmüyor ölmüyor denen paladinden daha çok ölmüyor, lakin şaman gibi nuke atamıyor. 2-3 druid görünce yolumu değiştirmiyorum ama şaman görünce kesin değiştiriyorum çünkü critsiz bile olsa 550 550 şokluyorlar. healing yapayım diyene kadar birinin şok cooldownı geçmiş oluyor. plate plate diye ağlanıyor ama şamanın paladine verebildiği dmg'yi paladin ona veremiyor. druid ise ölmüyor tamam ama öldüremiyor da, ancak carrier olacak heallenecek filan.. "

Bu paragraf senin ne kadar dengesiz bir class olduğunu gösterir. Ağladıgın nokta direkman 2-3 Shamanla karşı kartşıya gelince ölüyorum böhüüüü dür yaa
Oha diyorum Sam sana :=)
Bir zahmet dimi 2-3 vs 1de öl bişi yapamadan

Ama sen paladinsin tabi 2-3 vs 1de druidler seni öldüremiyor. Bu onların zayıflıgı deil senin gücün ama bunun bile farkında deilsin sen daha.

Hayatımda duydugum en komik ağlama oldu buda

"2-3 Shamana karşı ölüyorum. 2-3 Druid geldimi umrumda olmuyor. İmza Gİmped Paladin Sam"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 03 Temmuz 2005 11:17 tarihinde demiş ki:
öyle dediğin gibi şaman varsa acemidir. az değil çok acemidir hem de. purge gibi ice armor, power word: shield, blessing of kings, power word: fortitude, mark of the wild gibi efektif hp'yi yüzlerce birden indirebilen purge yanında cleanse hafif kalıyor biraz. purge herşeyi kaldırırken cleanse curse kaldıramıyor mesela. herkesde dot yok ama herkesde buff var nerdeyse, buff'lara bağlı yaşamı olan sınıflar var mage, priest gibi. ha kaldı ki ikişer ikişer kaldırıyor purge, cleanse birer birer, pve'de cleanse daha iyi ama purge pvp'de daha avantajlı..

yahu kardesim ben kimde ne buff var görebiliyor muyum?sadece buff li oldgunu bildigim class lari purge larim karsima cikarsa.yoksa herkese deli gibi purge mu tacam pvp nin ortasinda.buff li mi deil mi bilmeden. purge yerine göre karsilasirsam bi tana cakarim o kadar. amma abartiyorsun ya.cleanese curse kaldiramiyor demissin de bu onu etkisiz mi yapar.e yuh
sana deseler ki cleanese mi purge mü hangisini secerdin?acikca yaz suraya[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------

[Bu mesaj xrex tarafından 03 Temmuz 2005 15:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi sam ne acayip adamsın, bişi demiyim diyip geçiyodum her seferinde ama hergün üşenmeden buraya yazı yazıp duruyosun aynı konu hakkında abi. hayatını shamanı nerfletmek için harcarsında boş uğraşıyosun blizzard paticik forumlarında gezinmiyo, git biraz başka forumlarda takıl enerjin bitince gene gelirsin buralara :)

ayrıca mc de begenmedigin cleanse sayasinde nassıl kolay boss kestiginizi hatırlatırım, horde priestler sizin yaptıgınız isi yapıp shaman mt leri heallerken siz elinizi kolunuzu sallıya sallıya boss kesiyosunuz . . .[signature][hline]EU - Burning Legion
OmeN
Sosyal ağlarda paylaş

sam blizzardı beğenmez zaten .p geçen sefer de binanın hpsi o kurt süren heriflerden daha fazla diye 50 sayfa yazı yazmıştı .p

dediği doğru şeyler var, purge cidden çok hoş bir büyü, ama paladin değil de mage olsaydı bu kadar laf anlatmazdı. çünkü paladin sux.

cidden diyorum bir shaman aç, oyna, dediklerinin değişeceğini söylersin. bizim bütün guild de paladini fazla güçlü buluyolar (eet doğru. çünkü zamanında tm-ss savaşı varken 10 paladin beraber gelip consecrate atıp shield çekip kaçıyolardı, damage almadan bütün hordeyi öldürüyolardı, herkes de inanılmaz sinir oluyodu paladinlere). ben de öyle düşünürdüm, taa ki paladin alt açana kadar.

kağıt üstünde bissürü şey yazılıp çizilebiliyo da oynamaya başlayınca farklı olduğunu anlıyosun.

ayrıca harbiden 48 sayfa yazı yazacak gücü nerden buluyosun anlamıyorum .p[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.

Sosyal ağlarda paylaş

2-3 paladin bir şamanla karşı karşıya gelince öldüremezler şamanı, şaman kaçar. 2-3 şaman bir paladinle karşılaşırsa paladin kaçamaz, ölür. ben ak demişim sen kara anlamışsın, tebrik ederim szass.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"2-3 druid görünce yolumu değiştirmiyorum ama şaman görünce kesin değiştiriyorum çünkü critsiz bile olsa 550 550 şokluyorlar. healing yapayım diyene kadar birinin şok cooldownı geçmiş oluyor."

Senin cümlen Sam :=)
Benmi yanlış anlamışım[signature][hline]2-3 Shaman geldimi ölüyorum. Büyü Yaptırmıyolar. Ama 2-3 Druid geldimi rahatım korkmuyorum.Nerf Shaman Pls B@b
İmza :Gimped Paladin Sam

[Bu mesaj Szasstam tarafından 03 Temmuz 2005 16:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 03 Temmuz 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
said:
"2-3 druid görünce yolumu değiştirmiyorum ama şaman görünce kesin değiştiriyorum çünkü critsiz bile olsa 550 550 şokluyorlar. healing yapayım diyene kadar birinin şok cooldownı geçmiş oluyor."

Senin cümlen Sam :=)
Benmi yanlış anlamışım

yolumu değiştirmiyorum çünkü druidlere vakit kaybettiriyorum, öldüremiyorlar çabuk, takımıma faydam dokunuyor. yoksa onları öldürebileceğimden değil. ama şamanların üçü birden nukelüyor, heallenirken interrupt nuke atıyorlar mana harcayamadan ölüyorum, takımıma faydam dokunmuyor..

sen nasıl anlamak istiyorsan öyle anladığın için artık ne desen şaşmıyorum.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 03 Temmuz 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
2-3 paladin bir şamanla karşı karşıya gelince öldüremezler şamanı, şaman kaçar. 2-3 şaman bir paladinle karşılaşırsa paladin kaçamaz, ölür. ben ak demişim sen kara anlamışsın, tebrik ederim szass.. :-p

evet 3 paladin de stun ini ayni anda kullanacak kadar salaksa ve stundan cikmadan öldüremezlerse shaman kacar.3 shaman sana dalinca öldürsün artik izin verde.yani ne istiorsun 3 kisi sana dalacak öldüremicek...[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
Sosyal ağlarda paylaş

yani 3 kişinin içine girip ölmemen normal olan ölemi Sam
LOL
Hala overpowerimn ben 3 Druid gelsede ben ölmüyorum diosun LOL
adım atmadan 3 vs 1de ölmen gerekirken :=)

Lütfen blizz Sam 3 shaman kendine dalınca ölüyormuş
Rica ediyor bakın lol

[Bu mesaj Szasstam tarafından 03 Temmuz 2005 17:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tamam sam belki tek basına kendini savunamıyo ama shaman dengeli bi class demeyin kendinizi kandırmayın yahu..simdi horde olarak her hangi bi alliance tan her herhangi bi class i gorunce ne yapacagım belli ama alliance olsam shaman gorunce kacardım..priest icin soluyorum..mana li class sınıfına soksan mana burn atmaya calıssan 5 sn cooldown li shock spell i yersin kafana adam yanında zaten arada vuruyo ne yapacaksın?bunun stormstrike i var windfury si var flury si var vargoglu var yani..her class yanında rogue olsa bile bisiler yapabiliyo ama shaman yanına gelince direk gg..uzun suredir teke tek paladin le karsılasmıyodum bugun hillsbrad de olesine gezerken onume 60 paladin cıktı mana burn yanıma geldi scream bi daha mana burn 3 kere mana burn attım adam kendini 1 kere healliyebildi shield acamadan oldurdum adamı paladinle shaman ı aynı gormek(bliz bole goruyo ama neyse) kendinizi kandırmaktır her class ın her class a yapabilecegi birsey var ama napıyosun sen shock crit vurur ardından windfury gelir sora guildchat e ahaha 5 sn de mage indirdim 3hu3hu diye msj yazarsın bunlara kılım ben..

bi de su purge olayına acıklık getireyim..kardesim gormuyosun adamdaki buff i da 1-2 kere atsan yeter de artar zaten mage combat in ortasında tekrar 500 kusur manali ice armor unu atmaz ya da priest 1.5 k manali pw:f atmaz..noluyo sonunda shaman indiriyo alliance ları hic sevmem(player olarak degil dusunce olarak) ama onlara karsıda bole bariz ustun olmak oyunu bozuyo..hem buff ini kaldıracan hem buyusunu bozacan ohh ne guzel :)

yani hic bi yere varmaz bu topic herkes yazdıgıyla kalır o yuzden doru bisiler yazalımda dogru yolda ilerlesin shamansan shamanlıgını bil gucunu kabul et su sole bu bole ben gucsuzum falan diyip ne kendini nede bizi kandırma guzel guzel gittigi kadar oyna..burda bi shaman gelse tamam ben gucluyum herkesi keserim desede bisi degismeyecek ama yinede dogruları konusmak tartısmak bize daha yarar saglayacaktır..
Sosyal ağlarda paylaş

adam birde interfreys falanda kullanmıyor[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheFury, 04 Temmuz 2005 01:42 tarihinde demiş ki:
Class vs Class bir adamın baska bırını yenmesıylemı kıyaslanıcak? Bende Druidleri yeniyorum ne olucak şimdi? Shaman mı daha güçlü heh

e başka neyle kıyaslanacak abi? benim bildiğim bir iki tane konsept karşılaştırılırken ampirik veriler kullanılır burda da söz konusu bir mmorpgdaki sınıf olduğuna göre iki classın birbirine göre göreli duruşunu onları oynatan adamların birbirine mücadelesiyle çözeceğiz :)

neyse benim bir şeyi karşılaştırdığım yok zaten 15 sayfa whine ı görünce dayanamadım, al kardeşim yenen var diye video gönderdim

yoksa öyle bi niyetim yok yani bu forumdaki herkes kral herkes x classını y kere yenmiş (y>100) anca serverının en uber mc lootlularına bir kaç kere kaybetmiş (a oranında a<%50) vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

hadi bakalım bende şimdi warlocklar overpowered diye çıkarım ortaya ashenvalede iki kişi dolaşırken ben shaman yanımda warlock var adamlar direk bana saldırdı beni kestiler ben release spirit yapmadan izledim arkadaşım 3 tane aynı level allyi kesti ahh hade nerf warlock işte bunun için söyledim sam ben birini kestiğimde ikincide mana bitiyor diye al sana iki kişide değil üç kişiyi kesen class
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce başka bir başlık altındada söyledim.Ben şahsen itemleri iyi ve pvp yi bilen ınsanları baz alarak konuşuyorum.Bir horde üç alliance kesiyosa bu horde'un iyi oynamasından çok üç alliance'in kotu oynamasından kaynaklanır.En über class bile 2 rakibi aynı anda alamaz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ILuVaTaR_, 04 Temmuz 2005 13:12 tarihinde demiş ki:
o purge dediginiz olay priestten 70 stamina + 942 damage absorb azaltıyo yanlız nerdeyse hpnin yarısı oluyo ve hala dengeli diyosunuz.

o zaman rank1 shield ile rank 1 forti at 30+50 kaldirsin.:D
priestte yapiyor aynisini hem kendinden hem karsi dan kaldiriyor.2 magic.bu da 2 kat dengesiz o zaman[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk

[Bu mesaj xrex tarafından 04 Temmuz 2005 13:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...