Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman gücü.

RedBaron73

Öne çıkan mesajlar

evet alliance charlarını biliyoruz, biri 30 öbürü 11 filandı sanırım.. :-p

druidi gayet güzel durduruyorsun hamstring ile, cleanse 1 magic/1 poison/1 disease (disease zaten sadece pve, poison da nadiren oluyor, esas önemli olan magic effect kaldırması) kaldırıyor (mesela moonfire+frost shock effect varsa sadece birisi kalkıyor) sadece ki ben sürekli cleanse atsam bile druid'den esas önemli olan şeyi (entangling root mesela) kaldıramıyorum, rahat 10 tane filan debuff binmiş oluyor üstüste. rakipleri yavaşlatamayınca sürekli birileri vuruyor flag carriera ama earthbind'ın gücünü kendi gözüyle görmesi lazım insanın. kırılsa bile 6sn sürüyor etkisi ki kırmakla uğraşmayıp düz yürümeye devam etsen aynı sürede alıyorsun o mesafeyi, şamanlar acemiliklerinden earthbind spamlemiyor her tarafa herhalde..

dispel atan priest, hem horde'da hem alliance'da taş çatlasa bir tane priest oluyor, çoğu zaman da hiç olmuyor. ama horde takımının rahat çeyreği sürekli şaman, bazen yarısı şaman. bende blessing ve seal oluyor, adam hoop kaldırıyor ikisini birden. teker teker kaldırması lazım cleanse gibi..

ben çoğu zaman cleanse atamıyorum flag carriera çünkü 1sn çok kıymetli sadece bir dot kaldırmak için, heal basmak daha avantajlı oluyor. gerçi %95 birisi fear/scream/intimidating/earth shock/war stomp atıyor ama başka birşey yapamıyoruz. kovalayanların yoluna earthbind atabilsem bambaşka olurdu..

ekleme: ha mesela blessing of freedom ya da blessing of sacrifice carriera atmak için güzel birşey ama dursa, purge varken durmuyor ki. 5dk cooldown'lı blessing atıyorsun hoop purge. 40 yılda bir priest görüyorum ama her maçta birden fazla şaman var..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 01 Temmuz 2005 04:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Priest yok die aglama bari ya :=)
Ayrıca cooldownu olan şeyler spamlenmioyalar ne yazık ki
Üstüne bundan 2 mesaj önce bir paladinin söledigi süper bir laf var bilmem istersen bir oku :=)

Oyun sadece Warsong gluch deil :=P
Ah EDde öle olabilir o kısmı beni ilgilendirmiyor ne yazıkki :=)

Sulu göz Ninja Sam
LoL
Sosyal ağlarda paylaş

napalım bone'cum bende senin gibi etlinin etinden sütlünün sütünden tadıp tüyen char yok ki, ben de rogue olsam birileri popomu kurtarsa, heal atsa debuff kaldırsa sürekli bg'de. popo kurtarma işi bana kalıyor, haliyle dertler tasalar da bana kalıyor..

ekleme: szass sen über priestinle gelir kurtarırsın bizi, sizin warsong'da şaman gibi hem heal hem nuke hem melee yapabilen char dururken priest açan yiğitler vardır belki ama bizim hordelar o kadar yiğit değil maalesef. siz anormal serverınızda mobla boğuşurken iki rogue basınca birini öldürüp öbürüne mananız yetmiyor diye ağlıyorsunuz lakin oyunun esas pvp'si warsong gulch. bana kedi bayrağı götürürken earthbind atan şamanlar görünüyor, blizz de zaten moblarla boğuşanları arkadan vuranları teşvik etmek için koymadı honor systemi ve bg'leri sanıyorum..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 01 Temmuz 2005 04:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bone'cum delikanlıyı bozar harami naaş oynatmak, biz bu yola başkoyduk..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 01 Temmuz 2005 04:36 tarihinde demiş ki:
napalım bone'cum bende senin gibi etlinin etinden sütlünün sütünden tadıp tüyen char yok ki, ben de rogue olsam birileri popomu kurtarsa, heal atsa debuff kaldırsa sürekli bg'de. popo kurtarma işi bana kalıyor, haliyle dertler tasalar da bana kalıyor..

ekleme: szass sen über priestinle gelir kurtarırsın bizi, sizin warsong'da şaman gibi hem heal hem nuke hem melee yapabilen char dururken priest açan yiğitler vardır belki ama bizim hordelar o kadar yiğit değil maalesef. siz anormal serverınızda mobla boğuşurken iki rogue basınca birini öldürüp öbürüne mananız yetmiyor diye ağlıyorsunuz lakin oyunun esas pvp'si warsong gulch. bana kedi bayrağı götürürken earthbind atan şamanlar görünüyor, blizz de zaten moblarla boğuşanları arkadan vuranları teşvik etmek için koymadı honor systemi ve bg'leri sanıyorum..

Ehehe Eee napalım sizin server diger serverlar gibi deilde hunter ve paladin agirlikli bir serversa abi :=)
bunda bizim sucumuz ne :P
Siz dengesiz serverda oynuyosunuz sonrada yok şu şöle bu böle agliyosunuz lol :=)
Git incelere serverları :=) , olabilecek en kötü server ED
Oyun dengeleri açısından :)

Ayrıca Oyun WG deil AVdir
Ödüllerinede bakarsan hangisinin teşvik edildigini görebilirsin :=P
Senin EDde giremiyo olman benim denge anlayışımı değiştirmiyor :=)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 01 Temmuz 2005 04:48 tarihinde demiş ki:
Ehehe Eee napalım sizin server diger serverlar gibi deilde hunter ve paladin agirlikli bir serversa abi :=)
bunda bizim sucumuz ne :P
Siz dengesiz serverda oynuyosunuz sonrada yok şu şöle bu böle agliyosunuz lol :=)
Git incelere serverları :=) , olabilecek en kötü server ED
Oyun dengeleri açısından :)

Ayrıca Oyun WG deil AVdir
Ödüllerinede bakarsan hangisinin teşvik edildigini görebilirsin :=P
Senin EDde giremiyo olman benim denge anlayışımı değiştirmiyor :=)

evet ödüllerine baktım, ice barbed spear'ı alan bir daha girmiyor. warsong gulch daha az zamanda daha çok cp kazandırıyor. tabii millet sendeki oyun bilgisine sahip olmadığından AV'ye girmiyor, o nedenle blizz forumlarında çeşit çeşit realm oyuncuları tarafından onlarca başlık açılmış değil "AV bomboş ne olacak bu iş" diye..

ekleme: smiley koymamışım, şöyle kaş göz yapalım, gönül alalım.. :-p

herhalde sen halen spear alamadın diye AV AV diyorsun hehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 01 Temmuz 2005 05:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi spear o :=P
hani çoğu classın kullanmadıgı spear mı :=)
40 kişiinin toplanması kesinlikle daha uzun süre alıyor bunun aksini söleyecek yoktur bencede :p ,
ama bu sizinki gibi kimsenin kapısana yanaşmadıgı bir yer manasına gelmiyor :)

Ayrıca istersen EDnin istatik bilgilerine bak :)
ve komiksin çok shaman var derken cidden çok komiksin işte size çok shaman bulunan EDnin rakamlarla class dagılımları

1,055 10% druid
1,756 17% hunter
1,278 13% mage
1,147 11% paladin
846 8% priest
1,268 12% rogue
360 4% SHAMAN
865 9% Warlock
1,627 16% Warior

Ah bu 10-60 arası birde 50-60 arası bakalım

190 9% druid
362 18% hunter
222 11% Mage
274 14% PALADIN
182 9% priest
295 15% rogue
72 4% SHAMAN
145 7% Warlock
294 14% Warior

Birde Edde neden AV yapılamadığına bakalım :=P
481 50-60 arası horde karşılık gelen ally sayısı
1555 50-60

Ehehe blizzde zaten WG dengesi olsun pvp dengesi olsun bu serverı baz almalı :=P
dimi ? :=) , oyun mekaniklerinin bile farklı çalışacağı kadar dengesiz bir server ED
Sosyal ağlarda paylaş

eh valla o istatistik sitelerine ne kadar itibar edilebileceği de ayrı bir konu, profil arattırsan bizim 45 charlı guildden 5-6 tane filan çıkıyor.. :)

sen 51 olunca gelir kendin bakarsın şaman var mıymış yok muymuş, priest varsa şayet kaç taneymiş BG ile uğraşan. birebir doğru bile olsa o istatistikler sunucuda BG ile uğraşan kişilerin oranını yansıtacak diye bir kaide yok, /who ile aratsan MC'de warsong gulch'dan fazla priest çıkar..

ED şöyle ED böyle diyorsun da ben oyun mekaniklerini konuşup tartışıyorum, kendisi deneyim etmiş birisi buyursun anlatsın kendi düşüncelerini. "ED dengesiz" deyip kestirip atmak ancak başka argümanın olmadığı düşüncesi uyandırıyor bende.. :)

ha ayrıca "çoğu classın kullanmadığı" kısmındaki çoğu kısmı çok belli belirsiz kalmış, :-p arcanite reaper'ı yahut epic silahı olmayıp da polearm train edebilen her sınıf için lvl 51 olunca en az emeğe alınabilecek en iyi silah. ha ama onu alınca AV'de kullanmak yerine başka yerde kullanıyor insanlar, sen farketmemiş olsan gerek.. :-p

buyrun argümanınızı anlatın siz de, "whinelama sam" auto-reply'ı dışında birşey varsa dökün ortaya.. :) ha başka arkadaşlar "evet güçlüyüz fazlaca" demiş kabullenmiş, takdir ediyorum kendilerini. ben de horde olsam şaman oynarım, çok güçlü olduğunu da kabul ederim. kendimi niye acındırayım bir plate eksik sonuçta..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

yani szass diosunki

50-60 arasi alliancelarin yuzde 17.6si paladinken
50-60 hordelarin yuzde 15i shaman

aman tanrim gercekten buyuk fark huehueue

hele hele 10-60 arasina bakinca...

alliance'da paladin ortalamasi yuzde 14.4 horde'da shaman ortalamasi yuzde 16 :P[signature][hline]RKÜTMEYIN ULAN VAKVAKLARI!"
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh evet her WG da 3 tane shaman nerden buluosunuz sadece onu merak ettim hell :=)

O zaman priestlerinize söleyin MCden çıksınlar.
Eh senin priestin MCde geziyor diye oyun mekanigine laf sölemek komik kaçıyor :)

Dengesiz Medium Population bir PvE serverındanda PvP hakkında yorum yapmak ne kadar dogru bilemiyecegim :=)

Shamana güçsüz diyen yokki :=P
Paladinin ağlaması saçmalık ötesi lol
İnsan önce aynaya bakar sonra ağlar dimi ama :P
Ninja Sam :p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 30 Haziran 2005 15:23 tarihinde demiş ki:
said:
altaroftroy, 30 Haziran 2005 10:02 tarihinde demiş ki:
selemlar ben lvl 60 paladinim 1-1 de nezaman bi shamanla karsilassam kaciyolar . lutfen bunun aciklamsini yaparmisin _? dedigin gibi olabilir ama 1-1 karsilastigim mage druid rouge savasirken neden warior we shamanlar dovusmek yerine kacmayi tercih ediyolar ? wede bugune kadar yaptigim shaman pvp lerinde %80 hayatta kalan ben olmusumdur . Amylee lvl60 paladin silywaanass Amylee lvl 60 warrior kor gal

Ehehe çünkü kazanma olasılıgın minumum olan bir savaşa girmek pek akıl karı deildir :=)..
Ama Bunu anlamak istemeyenler var hala :=P
Sözüm meclisden dışarı bazı paladinler ;)

Gimped Samcim şu paladinin dediklerine bir çare olsana :=P
hani Shaman Teh winn ya :=)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedBaron73, 28 Haziran 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
Tüm shaman acan arkadaşların zorlandığı veya kolay kazandığı PvP yada duel lerini okumak istiyorum.Genelde her allince karakterini kolay eziyorum.Siz shaman dostlar neler yapmaktasınız?

evet sevgili szass, başlığın açılış mesajını sen izah edersen ben de onu edeceğim.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

başlığı açan arkadaşın lvl'ı sana vahiy oldu herhalde lakin ben o kadar sevgili bir kul olmadığımdan bana vahyolmadı, istersen sen göster hangi mesajında söylemiş lvlını.. :-p

haa, kaldı ki tek kişi başlığı açan olsa, ilk sayfalara bakarsan 3000-5000 procluyorum diyen birkaç şaman arkadaş daha göreceksin, sen de onlardan birisin ya gerçi.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Ona rağmen sizden kaçıyorsa shamanlar buyur cevap ver Sam bey :=P

Bilmem kaç kere shamanla teke tek kapışma fırsatın oldu , Hatta oldu mu :=)

Eheh levelı soruldukdan sonra başlığı açan arkadaş ortalıkdan kaybolmuş :=P ve söleyebilirim ki 50- bir shaman ancak o lafları söleyebilir :=)

Kıvırmaya devam et , İşine gelmedi dimi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

lol kıvıran sensin, adamın lvl'ı belli değil, sen peygamber vahiyi inmiş gibi "ve söleyebilirim ki 50- bir shaman ancak o lafları söleyebilir" diyorsun. tabii sen 58 şamanınla benim 60 paladinden daha çok biliyorsun ama beyin okuma gücü de tanrı vergisi olsa gerek.. :-p

şamanla teketek karşılaşmayı konuşmuyoruz ki burada, duelle mareşal olduysan (olmuşsundur zaten senden daha azı beklenemez hehe) söyle bana ben de öyle yapayım.. :-) ha kaldı ki BG'deki teketek bütün karşılaşmalarımda (iki trafa da full hp/mana) şaman benden dayanıklı earhbind'ları atıp maçı uzatma konusunda, ille ki arkadaşları yetişiyor imdadına.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun sadece BG deil :=)
BG dedigin ise sadece WG deil...

AVde paladinlerin naptığı konusunda bir fikrin var mı ?
Evet benim 58 shamanım senin şuana kadar öldürdügünden fazla level 60 öldürdü :p
Senin şuana kadar yaptığından fazla pvp yaptı ehe
En az senin 10 katından fazlada ölmüştür , nede olsa paladin deil :=)

Totemlere laf sölerken , ayaklı totem auralarınızın neler oldugunuda sölesene :=P

Ne ispatlamaya çalıştıgını anlamadım ki ben :=)
Zaten mass pvpde shaman paladinden güçlü diyosan ,
sana daha fazla denecek birşey yok :=).
Olayı sadece earthbind toteme kadar indirgedin sonunda lol

1 vs 1den bahsediyosan lol rahatlıkla yendigin bir class konusunda nasıl yorum yaparsın :=)

PvE diyosan zaten paladinin üstünlügü tartışılmaz.

Zaten range stun yapabilen paladinler hiçbirşey değiştirmiyor WGde :=)

Yani bazen cidden paladin olarak neye agladigina anlam veremiyorum :)

Vahiy inmesine gerek yok ki , Adamın yazılarından bile anlaşılıyor ne olduğu :=)
Bunun yanında elimizde bir paladin var shamanları eziyorum diyen ve bunu dogrulayan bir shaman var :P
Buna karşı çıkmayan bir Sam var hala teh winn Shaman demeye devam edebilirsin :=)

İnsan cidden bazen ne dediğini bilmeli Sam
Kıvırmanın manası yok ki :=P

Oyunda en az shaman kadar güçlü bir classı oynayıpda shamanlar çok güçlü böhüüü demenin manası yok :=)

Ayrıca earthbindin yavaşlatmasından çok daha etkili frostnova vardır bilmiyosan sizin oralarda kullanan yoksa :=)

o zaman 3 Mage dehşet değiştiriyor olayı wow uber mageler :)))

Ahh aynı etkiyi yapabilecek priestin feari war
ama istatistiklerdede gördügün gibi

Senin oynadıgın serverda Ally diyince akla hunter ve paladin geldigi için , gerçekten düzgün bir grupla WG bile yaptığına inanmamaya başladım :=)

evet 4 paladin 2 hunter olsa 10 kişilik grubunuzda aglamaniz doaldır :)
ama dengeli bir grubunuz olsa , ortamın agladigin kadar olmadıgını sende fark edersin :=P

Birde biz PvEde 10 kişilik raidlerde en çok healleyen 3 kişi ve üstüne en çok damage absorb eden 2. kişi çıkamıyoruz :=)
ne o kadar damage absorb etme şansımız nede o kadar heal etme şansımız var :=P

Bundan sonra ağlamaya devam edebilirsin eheh yeter.
Bence sende boşa ağladığının farkına vardın ama , bu kadar yazı üstüne kabul edemiyorsun :=))

Oyuda ağlıyacak son classlardan birini oynayıp ağlamana hala çok gülüyorum :P...
Sosyal ağlarda paylaş

ehe paladini sevdim ben rogue gibi yok point biriktirecem bilmemne yapacam diye complex combolara girmiyosun:) sadece dolanıyon adamın etrafında o vuruyo:P arada seal lere falan bakmak yeterli:)

dün ben lvl 31 pala ve 33 hunter bi quest yaptık lvl 35 elite bi named ve yanında da lvl 30+ 3 adet add vardı kestik hepsini.
paladin rulz:P

bide dün gece lvl 60 warrior ile lvl 60 paladinin duelini izledim en son ben yatmaya giderken hala dövüşüyolardı:P ehe yok tabi o kadrar da sürmedi ama pala kazandı warrior palayı yarıya indiriyo adam bi heal atıyo kendine full hp:) en sonunda warrior patladı fucking palas bilmem ne diye yardırdı:)
[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
Sardokar-Human-Paladin
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

[Bu mesaj Soth tarafından 01 Temmuz 2005 11:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 2 palanın savaşını izlerken ilk kez gözlerim kapanıp uykuya dalmıştım. Birbirlerine zar zor damage veiroylarlar birde heal atmaları cidden dueli bayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uzatmıştı.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

sam khadgars rage in forumlarina falan bi gir de nasil kazaniyorsunuz 3/0 bütün maclarinizi falan diye bi sor.random horde lari 10 unda saman olsa 3/0 yeniyorlar.olay shaman da deil skill de arkadasim.bosuna agliyorsun gercekten[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

baslıgı açan redbaron lvl 60 shaman dı yanılmıyosam, ama genede bu başlıgı hiç tasvip etmedim bende çünkü hazırda bekliyen biçok arkadaş var butür şeyleri :)
[signature][hline]EU - Burning Legion
OmeN

[Bu mesaj OmeN tarafından 01 Temmuz 2005 13:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

szass zaten 58 şamanınla yeterli BG tecrüben olamayacağını tahmin ediyordum ama zerre kadar fikrin yokmuş, ikna oldum şu son yazdıklarınla.. :)

sen "şu kadara hk aldım pvp sunucusunda lifetime" demiştin, ben bir günde o kadar hk almıştım. istersen gene oyun içinde yazarız hk, cp, ranklerimiz nelerdir. ya da buraya yazarız herkes görsün sallamalarını.. :-p

ayaklı totem aura şöyle herkesi yavaşlatsa kıyaslayabilirsin ama sadece partideki 5 kişiye aura veriyor, şamanın totemi gibi bütün rakip raiddeki 10 kişiyi birden etkileyen bir debuff değil. grup pvp hakkında zerre kadar fikrin yok işte daha bunları kıyaslamandan belli.. :-)

ranged stun dediğini atmadan önce aklıevvel warriorun biri chargelamış oluyor, güya 6sn olan stun 3sn'ye düşüyor blizzin dimishing olayı sağolsun. kaç kere stun attım bayrak taşıyana, ya 1sn sürüyor ya immune yazıyor. totem gibi spamleyebilsem şikayet etmezdim ama 1dk cooldown, totemleri arka arkaya atınca süreleri kısalıp kimse immune olmuyor, etkisi aynı..

"adamın yazılarından anlaşılıyor ne olduğu" demişsin, ikna oldum ki sen hasan mezarcı gibi mesih filansın herhalde.. :lol:

başlığın başından beri kaç tane şaman "herkesi eziyorum pvp'de, 4000-5000 procluyorum" dedi sen halen bunları görmemiş gibi yazıyorsun, bir de kıvırdığımı söylüyorsun. oldu..

mageler BG'deki en güçlü karakter dmg verebilme açısından ama onlar kalkan ve mail giymiyor. şamanların kendilerini halen magelerle kıyaslaması zaten sizin ne derece kopmuş olduğunuzu gösteriyor diğer sınıflardan. şaman yazıyor, "iki adam geliyor birini kesiyorum ama manam bitiyor" e ulan iki kişiyle birden dövüşüp birini öldürebilen kaç karakter sınıfı var oyunda? paladin paladin diyorsun dene paladinle bakalım oluyor mu..

hunterları küçük görüyorsun ama mana drain kullanmayı bilen akıllı hunter nuke atan casterlara ve healerlara karşı en iyi çare. belli oluyor BG tecrüben bir kere daha burada..

en sonda yazdıklarına bakıp "baya saçmalamışım, hadi lafı pve'ye getireyim belki yırtarım" demişsin ama işe yaramamış.. :)

sonuca gelince, aynı tierde ekipmana sahip şaman yalnız paladinden değil çok sayıda sınıftan çok daha etkili bg'de şu an. takımına faydası açısından (bütün olay bu zaten adam öldürmek değil) daha kuvvetli sınıf belki druid ve mageler olabilir..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Earthbindın ve Groundingin cooldownu 15 saniye. Spamlenemiyor. Etkisi 6 saniye değil 4 saniye gözüküyor. Ayrıca moonfire rank 1 veya wandla vurulduğunda etkisi direk kalkıyor. Yani 4 saniyenin bitmesini beklemiyor.
/target Earthbind totem gibi minik bir makroyla KoS olarak çat diye alabilirsin. Sam kusra bakma ama minnacık totemim tüm yaptığım maçlarda en fazla 1 saniye yaşadı. İlk defa bu kadar sorun yapan bir kişiyle karşılaşıyorum. Frost Shock dediğin şey Cleanse le alınabiliyor.Ayrıca 8-4-2-immune oluyor.

Bir paladin base e girer bayrağı alır. Arkasında düşmanlarla alt kapıdan çıkıp yaşamaya çalışıp onları oyalar. O sırada 1 rogue 1 druid atlarlar bomboş baseden bayrağı alırlar. Ama hordeda paladin gibi uzun yaşayabilcek karakter yok. Yani baktın ölüyorsun divine shield aç pickup gruplardaki adamlar sana saldırmaya devam etcekler. Al sana 30 saniye daha bi oyalama şansı. Bizde shaman stun yiyene kadar iyi :P Yani 1 druid 1 pala bayrak druidde ise. Bunlar dans ede ede giderler basee. Pala öldürmek resmen zaman kaybı wGde. Yapılabilcek en iyi şey ya bi roguela stunlocka alcaksın ya da holy light gördün mü earth shockla onu kavgadan uzak tutcan.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Magrin lvl60 Tauren Shaman(Skullcrusher)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...