Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman gücü.

RedBaron73

Öne çıkan mesajlar

LOL full agilty giydigin o setle dedigin olayın
wf procları dahil bir olsalık hesabını yaparmısın :=)

yani 3 kere üst üste wf proclaması
crit chancesınıda 6 tane gelcek demişsin hadi senin için %25 alalım ki herhalde max buna ulasırsın

(1/5*1/5*1/5)*(1/4*1/4*1/4*1/4*1/4*1/4)=1/512000
Şansla yıkıyosun karşındaki rakibi
WOW Shammy yeaaah overpower
Kral
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bana ne kadar inanırsınız bilmiyom ama rogu un mail ve plate giyen herhangi bir karakter öldürebileceğini sanmıyom.Tabi full HP veya Mana sı varsa düşmanın.Kaldıki shamanı öldürmesi imkansız.Hic bir karakter tek darbede veya stun da ikende olsa bir PvP de karşısındakine hiç fırsat vermeden öldüremez.Ben 1 e 1 de her rogu la üstünde adamın set ve en iyi silahlar bile olsa kapışmaya razıyım.Şunu kabul etmek lazım belirli karakterlerin diğer karakterlere bariz üstünlüğü var.Ben tau shaman ım ve beni stuna sokacak rogu a karşı hiç mi war stomp kullanamıcam kullandıgım an olay kopar.Shaman için sorun olcak karakter mage olabilir çünkü mage ler gercekden iyi donatılmışlar.Sıradaki karakterim de mage olacak.:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 28 Haziran 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
wf procu hit başına değil dk başına olmalı seal righteousness/command gibi. hiper beleş..

ha bir de arkadaşlar "hani hani, nesi güçlü şamanın" derken arada biri çıkıp "wf ile bi procluyorum bi de duvar procluyor" deyince bana diyecek bişi kalmıyor.. :-p

işte bakın katılıorum wf dk olamsada düşebilir bize takılan nerf overpowered olayları tamamen ama tamemen windfury proclayınca kazandıgımız 2 extraattackın crit koymasından kaynaklanıo hem 32074320198 attack power hem onu crıt koyunca 2-5 sanıyede leathera kadar kesılıor agılıty gıtcek ama 20 crıt chanclı şanslı bı shmmy kesmek ancak wf proclanmadan gerceklesebılır nerdeyse benim görüşüm[signature][hline]h3xtermineytır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 28 Haziran 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
LOL full agilty giydigin o setle dedigin olayın
wf procları dahil bir olsalık hesabını yaparmısın :=)

yani 3 kere üst üste wf proclaması
crit chancesınıda 6 tane gelcek demişsin hadi senin için %25 alalım ki herhalde max buna ulasırsın

(1/5*1/5*1/5)*(1/4*1/4*1/4*1/4*1/4*1/4)=1/512000
Şansla yıkıyosun karşındaki rakibi
WOW Shammy yeaaah overpower
Kral

şans işidir bu arkadaşım video çek izle çatapat sıkmıoruz açar dener görürsün abi[signature][hline]h3xtermineytır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedBaron73, 28 Haziran 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
Valla bana ne kadar inanırsınız bilmiyom ama rogu un mail ve plate giyen herhangi bir karakter öldürebileceğini sanmıyom.Tabi full HP veya Mana sı varsa düşmanın.Kaldıki shamanı öldürmesi imkansız.Hic bir karakter tek darbede veya stun da ikende olsa bir PvP de karşısındakine hiç fırsat vermeden öldüremez.Ben 1 e 1 de her rogu la üstünde adamın set ve en iyi silahlar bile olsa kapışmaya razıyım.Şunu kabul etmek lazım belirli karakterlerin diğer karakterlere bariz üstünlüğü var.Ben tau shaman ım ve beni stuna sokacak rogu a karşı hiç mi war stomp kullanamıcam kullandıgım an olay kopar.Shaman için sorun olcak karakter mage olabilir çünkü mage ler gercekden iyi donatılmışlar.Sıradaki karakterim de mage olacak.:)
bende shamn ım ve bencede mage ve shadowpriestler shaman a karşı iyiler ama rogue ve warriorı shamn çok rahat alıyo diyebilirim şu ana kadar gördüğüm şeyler bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Sen istedigin kadar lol la lal la.Bazı gerçekleri deyiştiremessin anca öle "lol" "LOL" 'lerle insanları kaale almıo yazık ayaklarına yatarsın.Burda dengesizlik varsa benım shamanım var dıe bunu savunacak deılım düşürsünler bazı seylerı ok yanlış anlama yani oh nerfim iyiki shmmy actım demıorum ben.Ortada nerflik bi durum yok ancak o yaptıgın karmaşık hesabın (cahil adamım ben anlamam o hesaptan) gerçekleşmesi durumunda diorum zaten.Anlatabılıorumdur umarım Zor rastlanan bi olay ama olmuor deıl hızlı bı sılahla dahada çok yaklaşıosun bu olaya.Ve sonunda bu olay gerceklesıncede yapabılecegın pek bısey kalmıor.Ben bunlara degınıyorum.Ama sen LoL LaL 'larla devam ediosun et nedim :)[signature][hline]h3xtermineytır
Sosyal ağlarda paylaş

valla druid + şaman bayrağın yanına geldi mi 10 tane alliance filan olması lazım onları durdurabilmek için. hooop kedi kapıyor earthbind'ı dikiyor şaman oyun bitti. earthbind yıkılır yıkılmaz etkisi geçmiyor ki, 6 sn ne demek aoe slow atıyorsun isterse 20 tane adam olsun. yıktılar mı, at bir tane daha sanki mana bitiyor. warrior mu chargeladı kediye, at frost shock'u. kedi druidin bayrak taşımasını geçtik ghost wolf da taşıyor bayrak! e biz de immunity ile taşıyalım bari oldu olacak, oh ne ala. sanki 12 sn'de bayrağı üsse götürebileceğiz..

szass "4000 procladı lvl 57 şamanım" diyen birisin sen hiç konuşma. 512000'de 1 ihtimal çıkardın lakin bu başlığa iki kişi yazdınız şimdiden, ne ballıymışsınız milli piyango alın bari.. :-p

%20 proc ihtimali ne demek yahu. hem de hit başına proc şansı var, dk'de 4-5 kere filan olur o zaman anlarım. istersen 1.50 kılıçla kalkanla kullan aynı yani proc ihtimali. seal of command böyle olsa da kalkanla 1h ile kullansam şöyle çatır çatır proc..

songoku magelerle nasıl kıyaslıyorsunuz kendinizi ya, uçmuşsunuz siz farkında değilsiniz. 9 sınıf var oyunda bilmem farkında mısınız, "ama mageler kadar değil nukelerimiz" diyorsunuz. onları da geçin mail giyen heal atan mage olun, başka birşey var mıydı?[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe anlatamıyorum galiba ben :=)
1/512000 şansla gerçekleşen bişi için shamanın gücünü mü azaltıcaksın , Eh bunada ben ancak LOL derim.

Bu rakamı anlamak için insanın matematiği çok bilmesi gerekmiyor.
AH bir vuruşun senin dediğin %20 olasalıkla gerçekleşmeside
1/5*1/5*1/5*1/5= 1/625

evet 1 vuruşda olması bile ancak 625 vuruşta bir gerçekleşebilecek bir olay :)
Rakamlar yalan sölemez.
Kusura bakmayın ama kulakdan dolma şeylerle , konuşmanın manası yok :=)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedBaron73, 28 Haziran 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
Tüm shaman acan arkadaşların zorlandığı veya kolay kazandığı PvP yada duel lerini okumak istiyorum.Genelde her allince karakterini kolay eziyorum.Siz shaman dostlar neler yapmaktasınız?

he he ezersin adam gibi bi paladini
yada warrioru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 28 Haziran 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
hahaha üstün olsaydı bari onlardan da. başka bir arzunuz?

hybrid sınıflar her zaman için belli bir alanda güçsüz olurlar ki diğer hybrid'lerle denge içinde olsunlar ve overall olarak bakıldığında çekirdek sınıflardan üstün olmasınlar. şaman ne melee'de zayıf, (plate eksik bir tek) ne healingleri zayıf, (priest ve druidden hemen sonra geliyor) ne de nukeleri zayıf. (alliance karşılığı olan paladinde nuke yokken slowing, interrupting effectli nukeler var ve cooldown 6sn, daha güçlü nukelere sahip tek sınıf mage!) bu alanların hiçbirinde zayıf olmadığından toplamda bakılınca sınıfa uo'daki elinde vanquishing olduğu halde e-bolt atan tipler geliyor insanın aklına..

kendin diyorsun üstün diye.master of all trades demek budur.bende diyorum ki degil.sunda zayif degil bunda zayif degil demissin e her seyde zayif olsa o zaman gimp bir özelligi olmayan bir class olur.4 patch dir de sürekli nerfleniyor.shamanin temel büyülerine büyük bir nerf gelirse shaman class olarak cöker.shaman pvp her class a göre deigisik özelliklerini kullanir.shamana blizzard tarafindan verilmis hersey shaman icin gerekli.birini kaldirirsan shaman biter.biraz karisik oldu sanirim yazi hehe.shaman lar anlar ne demek istedigimi :)[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 28 Haziran 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
valla druid + şaman bayrağın yanına geldi mi 10 tane alliance filan olması lazım onları durdurabilmek için. hooop kedi kapıyor earthbind'ı dikiyor şaman oyun bitti. earthbind yıkılır yıkılmaz etkisi geçmiyor ki, 6 sn ne demek aoe slow atıyorsun isterse 20 tane adam olsun. yıktılar mı, at bir tane daha sanki mana bitiyor. warrior mu chargeladı kediye, at frost shock'u. kedi druidin bayrak taşımasını geçtik ghost wolf da taşıyor bayrak! e biz de immunity ile taşıyalım bari oldu olacak, oh ne ala. sanki 12 sn'de bayrağı üsse götürebileceğiz..

szass "4000 procladı lvl 57 şamanım" diyen birisin sen hiç konuşma. 512000'de 1 ihtimal çıkardın lakin bu başlığa iki kişi yazdınız şimdiden, ne ballıymışsınız milli piyango alın bari.. :-p

%20 proc ihtimali ne demek yahu. hem de hit başına proc şansı var, dk'de 4-5 kere filan olur o zaman anlarım. istersen 1.50 kılıçla kalkanla kullan aynı yani proc ihtimali. seal of command böyle olsa da kalkanla 1h ile kullansam şöyle çatır çatır proc..

songoku magelerle nasıl kıyaslıyorsunuz kendinizi ya, uçmuşsunuz siz farkında değilsiniz. 9 sınıf var oyunda bilmem farkında mısınız, "ama mageler kadar değil nukelerimiz" diyorsunuz. onları da geçin mail giyen heal atan mage olun, başka birşey var mıydı?

Sende matematikden anlamıosan zaten es geç samcim :)
Salvationımız yok bizim :=p
Neydi o uber bir adet blessimiz yok allylarımızı koruyan
Aaa immunity shieldlarmız yoook
Aaa plate giymiyoruz :=P

Aaa biz matematik biliyoruz ;)
Sosyal ağlarda paylaş

szass bir de hesap yap bakalım diğer sınıfların o dmg'yi o kadar sürede verme ihtimali kaç milyonda kaç.. mesela paladin için hesapla, ne de olsa faction karşılığı değil mi?

ekleme: xrex arkadaşım laf cambazlığı yapma bana, gayet iyi anladın ne dediğimi. jack of all trades olup da master of trade'e yakın olunmaz bu alanların her birinde. warrior'a yakın dmg verilip, en iyi healerlara yakın heal atılıp, en iyi nukerlara yakın nuke atılmaz. bir de bunların üçü birden yani, ikisi olsa anlayabilirim mesela druid'de hybrid, nuke yok ama heal ve melee kuvvetli..

szass salvation nedir bihabersin, allyları koruyan bless diyorsun o ne? duyan da herkese dk başı immunity atıyoruz sanacak neymiş o? ismiyle yaz madem biliyorsun bu kadar benim yazdığım gibi. aaa plate de giyin immunityniz de olsun, başka?

aaa ama matematik bilmiyorsunuz gimpedsiniz, kabullendim.. :-p

szass paladin ile şamanın armor ratingleri kıyasla bakalım ne kadar fark damage reduction değeri. %10 filan mı? peki verebildikleri dmg'ye ve heallerinin güçlerine bak, bir de rakiplerinin heallerini kesebilme yeteneklerini kıyasla. bizim stun 1dk cooldownlıyken sizin interrupt 6sn cooldown..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 28 Haziran 2005 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 28 Haziran 2005 23:11 tarihinde demiş ki:
szass bir de hesap yap bakalım diğer sınıfların o dmg'yi o kadar sürede verme ihtimali kaç milyonda kaç.. mesela paladin için hesapla, ne de olsa faction karşılığı değil mi?

12 saniyede 3000+ damage vermek için tam olasılıkları yazarsan
Hmm Wariorın daha fazla
Hmm Rogue Garanti gibi bişi :=)
Hmm Magein Garanti
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 28 Haziran 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 28 Haziran 2005 23:11 tarihinde demiş ki:

12 saniyede 3000+ damage vermek için tam olasılıkları yazarsan
Hmm Wariorın daha fazla
Hmm Rogue Garanti gibi bişi :=)
Hmm Magein Garanti

warrior healleyip nuke atabiliyor mu?
rogue mail giyip heal atıp nuke atabiliyor mu?
mage mail giyip healleyebiliyor mu?

buyur szass? dinliyorum?[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bir birbirimize girişince yeni bir karakter oluşacak protoss templarların birleşmesi misali:

SZASS'SAM![signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Warior gibi benim special abiltylerim var mı damage artıran ?
Warior gibi plate giyiyor muyum.
Warior gibi [ artık ] hareketsiz bırakabiliyormuyum adamı ?

Rogue gibi sneak yapabiliyormuyum ?
Rogue gibi Vanish olabiliyormuyum ?
Rogue gibi stun yapabiliyormuyum ?

Mage'i söleme bile zaten :)
biri 1/512000 olasılık öteki Garanti diyorum LoL
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hunter ne yapsın be guzel abilerim. Heal yok, nuke yok, yavru kedi gibişey var ama kaale almaya değmez, şansına ilk atışta AS crit vurabilirse hemen kurban kesmesi lazım, trapleri yutan pvpci kalmadı, mele desen yok gibi birşey. ne diyonuz biraderrrrrrrrr.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 28 Haziran 2005 23:21 tarihinde demiş ki:
Ya hunter ne yapsın be guzel abilerim. Heal yok, nuke yok, yavru kedi gibişey var ama kaale almaya değmez, şansına ilk atışta AS crit vurabilirse hemen kurban kesmesi lazım, trapleri yutan pvpci kalmadı, mele desen yok gibi birşey. ne diyonuz biraderrrrrrrrr.
hehe süper ya konuşun şimdi bakayım :D:D:))))hehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 28 Haziran 2005 23:21 tarihinde demiş ki:
Warior gibi benim special abiltylerim var mı damage artıran ?
Warior gibi plate giyiyor muyum.
Warior gibi [ artık ] hareketsiz bırakabiliyormuyum adamı ?

Rogue gibi sneak yapabiliyormuyum ?
Rogue gibi Vanish olabiliyormuyum ?
Rogue gibi stun yapabiliyormuyum ?

Mage'i söleme bile zaten :)
biri 1/512000 olasılık öteki Garanti diyorum LoL

warrior gibi dmg verebiliyorsunuz gayet güzel işte yazdınız yukarıda..

ne vanish ne stun ne sneak lazım, altta mail üstte wf..

mage'in hp'yi bitirdin mi tamam zaten cloth class'lar arasında en az efektif hp'ye sahip frost mage değilse..

haaa bir de bütün bu sınıfları nesi yoooooooookkkk?

yüzlerce hp'lik buffları, dakikalarca cooldown'a sahip immunity'leri ikişer ikişer (rakamla 2şer) kaldıran neleri yoooooookkk?

PURGE'leri yooooooookkkkk!!!

ekleme: fake açmadan gelin, biz öcü değiliz yemeyiz, siz de bebek değilseniz agu agu'ya maruz kalmazsınız..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 28 Haziran 2005 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...