Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon's Dogma 2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Adamın bundan haberi bile yoksa şaşırmam. Çünkü oyunu yapanların kafasından değil de şirketin başka bir bölümünden çıkmış bir cinliğe benziyor. Aslında hiç ihtiyaç duyulmayan şeyleri satıyorlar. Casuallığın üst sınırında olan insanları kafalayıp dolandırmak gibi bir şey.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

e tabii ki canım hangi director oyununa böyle bi şey koymak ister, özellikle de kendisi satmaya çalışmıyorsa veya üzerinde özveriyle çalıştıysa.

her oyunda böyle zaten, oyun bile oynayaman ya da anca bahsettiğin top casual kitle seviyesinde oynayan ve işin business kısmına bakanların haltları.

yukarıdaki görsel geyik tabii, adam gerçekten öyle düşünüyor olabilir. ama diğer yandan da bundan haberininin olmama olasılığı sıfır lol. oyuna diğer sistemlerle uyumlu çalışacak bi özellik entegre ediyosun.

director ve publisher arasındaki ilişkiye bakıyodur. bazıları umursamaz zaten sektör böyle der, bazısı ekibi beklenen performansı veremediği için taviz vermek zorunda kalır, bazısı sitsen koydurmam der topu ağırdır baskın gelir. bazısı da zaten en baştan öyle bir yayıncı ile çalışmaz, çalışıyosa da çıkar kendi stüdyosunu kurar.

Sosyal ağlarda paylaş

sorun şu ki bunu yaptıkları için adamın bütün o "bizim oyun tasarım vizyonumuz bu" sözünün bir değeri kalmıyor, yıllarca meme olarak hatırlanacak ve bir daha ne dese millet ciddiye almayacak. ben gene de o konumdaki bir insanın o demeci verilirken bu durumdan bihaber olacak kadar kopuk olacağına inanmıyorum. buck stops where yani. 1,5$ için kendi ayaklarına sıkmışlar, yazık ettiler iki paralık oldu itibarı oyunun.

Sosyal ağlarda paylaş

capcomun monster huntera ucretsiz getirdigi contentin haddi hesabi yok ya, onuda gectim getirdikleri sims vari liste liste dlclerin oyun ici hicbir esprisi yoktu,  keza bu oyun icinde aynisi gecerli. Muhtemelen in game itemlari cinli sitelerden insanlar almasin diye kendileri satmak istemistir. Baya bir in-game item yan sanayisi var. 

Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma, 22.03.2024 21:36 tarihinde dedi ki:

Steam de 200.000 oyuncu aynı anda DD2 oynuyordu.

7 saat boyunca ara vermeden oynadım.

Alex in dediği gibi “ Şehirde yaşanan işlemci kaynaklı sorunu umursamadan oynamak ve zevk almak mümkün “

Bende oynuyorum, kuru gurultu town perf harici, klasik.. Belki tek save ama ilk oyunda bu sekildeydi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...