Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: PHARAOH

Shadow

Öne çıkan mesajlar

@df    Troyda AI belli bir yere kadar gidiyor sonra karşı tarafın koalisyondaki devletleri toptan sana savaş ilan ediyor, pek zevkli değil hep ayınısı olduğundan.

Three Kingdoms daha güzel bence, ama fantasy seviyorum demişsin ondan sana TW: Warhammer 3 daha güzel gelir diye düşünüyorum. GamePasste beleş zaten bu oyun, Three Kingdomsta beleş ayın 15ine kadar diye biliyorum, sonra kalkıyormuş galiba GPden.

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

medieval 2 çıkalı 17 yıl oldu, medieval 3 yapmak yerine hala bu kimsenin sallamadığı setting'lerde ve tarihlerde ısrar ediyorlar. wishlist'e laf olsun diye ekledim ama oynayasım yok hani, gittim atilla oynadım tekrar geçen ay takıla takıla kalan antika motoruna rağmen.

• Like 1
  • Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow, 01.06.2023 22:25 tarihinde dedi ki:

@df    Troyda AI belli bir yere kadar gidiyor sonra karşı tarafın koalisyondaki devletleri toptan sana savaş ilan ediyor, pek zevkli değil hep ayınısı olduğundan.

Three Kingdoms daha güzel bence, ama fantasy seviyorum demişsin ondan sana TW: Warhammer 3 daha güzel gelir diye düşünüyorum. GamePasste beleş zaten bu oyun, Three Kingdomsta beleş ayın 15ine kadar diye biliyorum, sonra kalkıyormuş galiba GPden.

gamepass te olması iyiymiş sağol. warhammer 3 deneyeyim bakalım. diablo 4 ten sonra tabi🙃

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Sam, 01.06.2023 15:57 tarihinde dedi ki:

medieval 2 çıkalı 17 yıl oldu, medieval 3 yapmak yerine hala bu kimsenin sallamadığı setting'lerde ve tarihlerde ısrar ediyorlar. wishlist'e laf olsun diye ekledim ama oynayasım yok hani, gittim atilla oynadım tekrar geçen ay takıla takıla kalan antika motoruna rağmen.

gecen hafta atila TW ye patch cikarmislar, modern sistemlerde daha iyi caliscak diyorlar

ne kadar dogru bilmiyorum ben biraz oynadim cok fark hissetmedim

13th gen intel cpulari ilgilendiriyor sadece diyenler var, bilmiyorum

yazik cunku benim en sevdigim TW atilla, WRE ile survivor oynamak tam istedigim campaign setting.

cok siddetle onerecegim bir mod var ama eger oynamaya niyetliyseniz, beni cok triggerliyor generallerin allah kitap lord god muhabbeti, 

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1529344165

>This mod adds all removed Roman voice lines back into the game. Your Roman generals and units will once again shout "Roma Invicta!", "In Service of the Emperor!" and "What does Rome require of me?" on the campaign map and on the battlefield.

Sosyal ağlarda paylaş

yani minnacık bir yama indirdi, herhalde intel performance core atama sorununu çözmüşlerdir çünkü sanırım ilk çıktığında sorun yaşanan oyunlardandı. oyunu elden geçirmeden pek fark olacağını sanmam hani ama sonra bir bakarım belki. bende ryzen 5600x var hani ve i5 6500'te ne sorun yaşıyorsam aynısı gene var kuşatmalarda slayt şova dönmesi.

wre ile yarım kalan bir campaignim vardı işte onu short victory yaptım ama yapay zekanın bayağı sinir etmesi yüzünden daha devam ettirmedim cultural victory'e filan. belki devam ederim bir ara. ere campaign de vardı yarım kalan veya onu bitiririm sonra.

o isa meryem sohbetini kesiyor generaller paganlığa geri dönüş yapınca ama chiro amblemi kalkmıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Shadow, 05.10.2023 18:06 tarihinde dedi ki:

Fiyatlar belli olmuş.

1500tl düz oyun, 2300tl Dynasty versiyon! sanki PCye parça alıyoz, gel de korsan oynama şimdi...

TWP_steam-header_bundle-600x330-TU.png?t

eskiden internet cafeden cd alır evdeki bilgisayara yüklerdim oyunları. bu fiyatlar sayesinde eski günleri yad ettim

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Oynadım bı 40 saat

Harita bı aptal, Batı Anadolu yok, Irak yok

Asurlular, Yunanistan, Babil fln yok...nasi dönem oyunu yahu bu

Anadolu'yu bıçakla kesmişler, Eskişehir'in soluna geçmiyorsun

Eskişehir'den Çorum'a ordu götürmek 3-4 turn, orda bı şehir kuşatsan 4-5 turn

Bir yıl 6 turn , sürekli next turn spamlayip upkeep cost ve goods produced modifier stackliyorum

Çok gamey hissediyor, eğlenceli değil oyun

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...