Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AVMde Tezgahtar veya Restoran Ekip Üyesi Tavlama Rehberi

sarahconnoriyalayanhademe

Öne çıkan mesajlar

On 05.12.2022 at 17:17, Goering dedi ki:

neden low-life kasiyer kovaliyoruz?

kasiyer fantezisi mi? yok basarisizligi kabullenmislik mi?

kasiyer, tezgahtar, ekip üyesi, garson fantezim var. bir işletmeye gittiğimde benimle ilgilenen, sorularıma cevap veren, bana yemek getiren, istediklerimi yapan kadınları çekici buluyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.12.2022 at 08:50, aktiftablet dedi ki:

Aga neden futbol takımı hoodisi ?  Bütün hudiler sarkan memeleri gizliyor ?

tamamen tesadüf eseri keşfettim bunu. bana doğumgünü hediyesi olarak hediye edilen takım hoodiesini giyip dışarıya çıktığımda hanımların gözleriyle beni s.ktiğini farkettim. neden gözleriyle s.kmekle kalsınlar ki diye düşünerek bu eylemlere giriştim. pişman değilim.

Sosyal ağlarda paylaş

On 03.12.2022 at 02:14, razzRaziel dedi ki:

şu ayakkabıların, dişisini etkilemek için asırlarca evrile evrile cırtlak renklere bürünen erkek tropik kuşlarla ilgisi var mıdır? bütün kıyafetleri böyle rengarenk yapsak etkisini arttırır mıyız?

bir de şunu sorucam, todd howards veya jensen huang modeli deri ceket çeksek bunlar artık işlemiyor mu?

QkRZ1Zv.png

T4xgTTJ.png

hayatım  boyunca hiç deri ceketim olmadı. yorum yapamayacağım.

Sosyal ağlarda paylaş

2 tane servis sektorunden tavladigim kiz arkadasim oldu bildigin kafe calisani, birisinin babasi multinational bi pharma sirketinde ulke CEO'su, digerininki de fabrikator cikti 5-6 katli ic ve dis havuzlu evleri vardi, ic havuzu kapatip bilardo odasi yapmis.

siz kimi kucumseyeceginize dikkat edin xd

avrupa'da oldu tabii, turkiye'de boyle bi profilin calismasi ve dunyaya katki saglamasi imkansiz.

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.12.2022 at 20:41, Shadow dedi ki:

Ulan kasiyer kızlar artık abi demeye başladılar son zamanlarda. Başlıkla alakasız ama bu saatten sonra tek kurtaracak şey Fitnessa gitmek benim görüşüme göre. ayrıca o ayakkabıları ilkokulda bile giymedim gebertseler de giymem...

30'ların ortalarından sonra sinekkaydı traşa geçmek lazım. Sakal direkt amcalaştırıyor düzgün kesim falan bile olsa.

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Dükkanı takım elbiseyle satın alıyorsan işin zor. Hoodie lazım.

Oğluma bir tane aldım valla. Ama mağazaya girmek için sabahın köründe sıra bekledik. Bir de içerde ancak tek ürün bakma hakkımız vardı. Ama aldık. sevinmeli idik bilmiyordum şu ana kadar. Ama hoodlemiz var. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 11.12.2022 at 04:11, sardalya dedi ki:

2 tane servis sektorunden tavladigim kiz arkadasim oldu bildigin kafe calisani, birisinin babasi multinational bi pharma sirketinde ulke CEO'su, digerininki de fabrikator cikti 5-6 katli ic ve dis havuzlu evleri vardi, ic havuzu kapatip bilardo odasi yapmis.

siz kimi kucumseyeceginize dikkat edin xd

avrupa'da oldu tabii, turkiye'de boyle bi profilin calismasi ve dunyaya katki saglamasi imkansiz.

imkanları olsa köle çalıştıracak insanların hayatları boyunca çalışmak zorunda olmayacak çocuklarını mı övüyoruz goygoyuna çalıştıklarından dolayı bu muymuş dünyaya kattıkları

Sosyal ağlarda paylaş

ben ovuyorum evet.

imkani olsa herkes kole calistirir, 1 lira ucuz olsa cinde uretilen urunleri kosa kosa alirsiniz, aliyorsunuz.

bi marka ciksa iscilerimize insan gibi yasam sagliyoruz ama bu yuzden maliyetlerimiz fazla 2 kati ucretimiz var dese kimse almaz.

ama insan hayati yasayinca ikiyuzluluk cok normal gelmeye basliyo elestirmiyorum bile ? ben de aliyorum buarada iphone aliyorum koleler yapiyor cin'de, ama yapmak baska ikiyuzluluk baska.

ama bu onemli topigi derail etmeyelim xD

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...