Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

94. Oscar Ödülleri [2022]

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Haha, ulan mizansendir bu yumruk ya, film sahnesi gibi olmuş.

CODA bence kötü bir filmdi, izlenebilecek kadar kötü ama kötü. Kurgu murgu her şey vasattı üstüne cringe sayılabilecek bir oyunculuk vardı. Ya her şeyi geçiyorum, orijinal Fransız filmin parodisi gibiydi ya, karakterlerin tipleri falan da benziyordu. Çok ama çok şaşırdım bu karara, hadi şu almalıydı da diyemesem de kesin bu film almamalıydı. Oylar bölünmüş, üstüne lobi girmiş diye yorumladım veya filmin bende uyandırmadığı bir etki olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

Bütün bu olayda en ironik kısım sanırım insanların şaaaak diye ses çıkaran tokada gülüp alkışlayıp, sonra “fucking” denince ohaaa nidaları çıkması. Joker sahnesinde beyin fışkırtınca alkışlayıp fucking deserve denince aaa gerçekmiş denmesi gibi bir durum olurdu. Dont look up alsaydı best filmi cuk uyardı bu geceye, bütün film kabaca bunu işledi zaten.

inanılmaz cidden kolektif sanrılar. Acayip bir fenomen.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu adamların kişisel hayatını zerre umursamıyorum ya. İşverenleri ilgilensin. "Sanatçı" ise ben yaptığı işe bakarım, dışarıda ırkçı da olabilir SJW de olabilir. Ben önüme konan esere bakarım diyecem de ben kimim hdoskarcehennemi2.com'dan izliyoz sonuçta

Sosyal ağlarda paylaş

@Sam Will Smith surekli baskalariyla beraber, karisinin aldattigini pek sallamiyordur. Acik iliski aciklamalari vardi bir ara.

Will Smith i severek izlerim, hep sempatik gelmistir ama Best Shape of My Life i izledikten sonra gorusum degisti. Yaslandikca daha hirsli ve agresif bir hale gelmis. Yaptigi hareket acikcasi cok sasirtmadi.

Will Smith in karakterinden bagimsiz olarak, Oscar'da host u tokatlamak nedir ya, adam komedyen. En fazla gulmez gecersin. Ricky Gervais in 50 kere dayak yemesi lazim bu kafayla.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...