Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

94. Oscar Ödülleri [2022]

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Alıntı

WORST PERFORMANCE by BRUCE WILLIS in a 2021 MOVIE (Special Category)

Bruce Willis / American Siege

Bruce Willis / Apex

Bruce Willis / Cosmic Sin – Winner

Bruce Willis / Deadlock

Bruce Willis / Fortress

Bruce Willis / Midnight in the Switchgrass

Bruce Willis / Out of Death

Bruce Willis / Survive the Game

LMAO böyle bir kategori yaratmışlar. üzüldüm ya nereden nereye geldi bruce. tom sizemore tier'e inecek neredeyse.

Sosyal ağlarda paylaş

Bruce Willis dunyanin en unenthusiastic aktoru olabilir ya. Herif kariyerinin zirvesindeyken bile "sartlar oyle gerektirdi, oynuyoruz"dan taviz vermedi. Hazir Will Smith konusu tazeyken;

Alıntı

But he is famously liberal in accepting that his ex-wife Demi Moore has married a much younger man, Ashton Kutcher. For this he thanks--and this lets you see how insular fame is--Will Smith. "He was very wise, and I want to give him credit," Willis says.

https://web.archive.org/web/20070626122132/http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,1635812-2,00.html

Ayrica Sam'in Seren Serengil'e donusmesi de gozden kacmadi.

3 saat önce, Sam dedi ki:

chris de şoka girmeyip "i'll keep your wife's name out of my mouth but will she keep other men out of her mouth?" diye patlatsaydı hak işte o zaman yerini bulurdu.

Sosyal ağlarda paylaş

onu reddit'den arakladım gerçi itiraf ediyorum. bayağı kızdım bu işe ya, olayın kendinden ziyade yanına kar kalmasına aslında. günümüzdeki pc kültürün bir anda "karısının şerefini korudu"ya dönüşmesi, amy schumer'ın kimse izlemedi diye dalga geçtiği the last duel'a dönüşmesi bayağı kızdırıcı. hayaller 2022, gerçekler 1380.

dahası bunu siyah beyaza, beyaz siyaha, beyaz beyaza yapsa hepsinde başka tepkiler olacaktı kesin.

Sosyal ağlarda paylaş

21 dakika önce, Aket-Atum dedi ki:

Olayın asıl kaybedeni Sean Penn. 10 numara şekilli duyar show hazırlamıştı Zelensky üzerinden, bir tokatın gölgesinde kaldı.

sean penn ucuz atlattı aslında ya, heykelciklerini eriteceğini söylemişti, şimdi unuttu millet. derin bir oh çekmiştir.

Alıntı

"Academy leadership strongly considered removing Will Smith from last night's broadcast following the incident. There were immediate discussions but the Academy decision makers were seated in various spots in the Dolby Theater and couldn't mobilize to make a decision before he won best actor," the source said.

The meeting was described as "heated" and "divided." There was no agreement on further action, according to the sources.

Some people on the call said the Academy mishandled the incident with its initial tweet. Others feel that the situation was handled properly and no further steps should be taken, according to the sources who spoke to CNN.

https://edition.cnn.com/2022/03/28/entertainment/academy-members-discuss-will-smith-oscars-slap/index.html

çevirisi: "sosyal medyayı takip ediyoruz, kimin tarafı daha çok like alırsa ona göre hareket edeceğiz."

Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, Scalanova dedi ki:

Ödülü alsınlar abi zaten, olayın sıcaklığından zikine takan olmadi hatta alkışlandı saçma sapan. Başka türlü bu "condone" kazasını sivayamazlar. Hatta abartıyor olabilirim ama kariyerinin bitmesi lazım normal sartlarda, kurgu murgu hiç umrumda değil umarim iş vermezler bir daha. 

Sosyal ağlarda paylaş

yapmis oldugu rol ile almis oldugu odulu elinden alinmali diye dusunmustum ancak rol ile o anki okuzlugunu baska sekilde cezalandirmalari gerekir. aylar once yapmis oldugu calisma ile odul aldi sonucta. 

ikilemde kaldim bugun dusundukce. kamu davasi yokmu usa de illa sikayet mi edilmeli adam onu anlamiyorum. coluk cocuk milyonlar izledi bu hareketi ve adiligi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...