Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

94. Oscar Ödülleri [2022]

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Geçen sene tarihin en kötüsüydü açık ara, bu yıl gene o kadar değil ama gene kötü. Flash’ın spastik koşmasını kesin internet oylarıyla trolleyip zirveye koymuşlar lmao, dreamgirls hariç hiçbirşeyi alkışlamadılar. Çok trajik şeyler var. Erkeklere açık tacizi de skeç yapmışlar artık cidden progresifliğin dibine vurulmuş.

ukrayna’ya 2 sayfa yazı ayrılmış sadece, sean penn’in oscarlarını eritmesini canlı izlemek daha heyecanlı olabilir lol.

geçen seneden sonra artık izlemem demiştim ama geç yattığım bir döneme denk geldi neyse. Canlı tweet, reddit tepkileri izlemek daha ilginç. Bond segmenti iyiydi gerçi.

trt’de izlerken maalesef çeviriyi kapatamamak bayağı öldürüyor yalnız. Eşzamanlı çeviriye müsait değil pek spontane espriler filan.

bir de devamlı stüdyoya dönüyorlar yorum için, kesiyorlar konuşmaları. Kötü trt maalesef.

lmao snyder hayranları kesin brigadelemiş bu oylamaları ahahah army of the dead fan favorilerde birinci.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Lmao will smith yumrukladı chris rockı sonra da küfretti lmao what the fuck

ahahaha çeviriden anlayamadım fuckin lmao inanılmaz tarihe geçti iyi ki canlı izlemişim.

ahahahaha 

Godfather anması güzel oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

Lmao twitterda zenciler beyazları suçluyor, özür dilemesine gerek yok, beyazlar gülsün diye karısıyla dalga geçti, onurunu korudu filan diyor. Amerika’da töre cinayeti zihniyeti lmao

Sosyal ağlarda paylaş

The Power of The Dog iyi patlamış ahahaha çok overrated filmdi iyi olmuş. 

Will Smith yayınını vermediler yazıyordu, ben hala gerçek mi bilemiyorum. Yani chris rock'ın hiç bir şey olmamış gibi devam etmesi de acayip. Adam ödülü alınca bir de ağladı filan sahnede... will smith cancel yer ahhau

Sosyal ağlarda paylaş

45 dakika önce, BiTcH_oFBaT dedi ki:

The Power of The Dog iyi patlamış ahahaha çok overrated filmdi iyi olmuş. 

Will Smith yayınını vermediler yazıyordu, ben hala gerçek mi bilemiyorum. Yani chris rock'ın hiç bir şey olmamış gibi devam etmesi de acayip. Adam ödülü alınca bir de ağladı filan sahnede... will smith cancel yer ahhau

Gerçek ben canlı izledim işte, herif başta güldü, sonra karısı kaşgöz yapınca kalkıp dövdü. Tam bir maganda. Will smithe saygım sıfırlandı, chris rocka hiç saygım yokken saygı duydum çünkü adam profesyonelce karşılık verdi, insanlar skeç sandı o yüzden deli herif bizimkiler apartmanındaki horozlu katil gibi bağırmaya başlayana kadar. Cidden cuck lafını gerçekten hakediyormuş.

“komedyene zeval olmaz” düsturu bu kadarmış işte gördük holivudun dibini. O adamı paketleyip dışarı atmak yerine ayakta alkışlayıp kucaklamak. Ben orada olsam boğazım yırtılana kadar yuhalardım. Böyle pespayelik olmaz. Tolerans gösterilmesi büyük utanç.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Sam dedi ki:

Lmao will smith kazandı, kamera onu göstermiyordu önceden ama yapacak birşey yok artık. Kazananların önceden belirlendiğinin kesin ebedi kanıdı oldu ama.

yani 2 saat önceden de belirlemiyorlardır herhalde. o kadar da değil.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi şimdi izledim ben tüm o kısmı da karısı kafasını kazıttı diye muhtemelen o espriyi yapıyor. ama ondan sonra godfather anmasına çıkan adam bunu ile içinde partide çözeceğiz dediğinde will smith baya gülüyor. bu nasıl iş anlamadım?

karısı da mı maganda abi, kaç gözle adam dövdürtsün? 

Sosyal ağlarda paylaş

29 dakika önce, Seru dedi ki:

yani 2 saat önceden de belirlemiyorlardır herhalde. o kadar da değil.

Hani o mektupların gerçekliğine inanmayanlar oluyordu ya ondan dedim. Kazanmamış olsa belki attıracaklardı adamı, bilemeyiz gerçi ama.

27 dakika önce, BiTcH_oFBaT dedi ki:

Abi şimdi izledim ben tüm o kısmı da karısı kafasını kazıttı diye muhtemelen o espriyi yapıyor. ama ondan sonra godfather anmasına çıkan adam bunu ile içinde partide çözeceğiz dediğinde will smith baya gülüyor. bu nasıl iş anlamadım?

karısı da mı maganda abi, kaç gözle adam dövdürtsün? 

Gülüyor çünkü maganda. Denzel ve tyler perry telkin etmiş koçum meyve vereni taşlarlar tier. Denzelin söylediğini anlattı konuşmasında zaten, denzele de saygım azaldı.

Karısı belli ki dominatrix, aldattı onu küçük emrah oğlunun arkadaşıyla ve terketmedi adam. Baktı ki gidip gene başkasıyla aldatacak çıktı sahnede adam dövdü. Koyduğum videoda izleyin sahneyi. Önce gülüyor karısı göz devirirken ama hemüz görmüyor. Sonra birden üstüne yürüyor.

cancel culture işine karşıyım bilirsiniz ama cancellanması lazım. O zaman her şaka yapanı çıkıp dövsünler. Gervaisi sıra dayağından geçirsinler bir daha çıktığında. Böyle kepazelik inanılmaz cidden.

chris rockı da zerre sevmem ve gülmem, smithi ise belair prince vaktinden beri izliyorum, 30 yıldır. İki laf etti diye cancellanıyor insanlar, dünyanın önünde fiziksel şiddete eyvallah denecekse kapatıp dükkanı gitsinler.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...