Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Allah İçin Ne Yaptınız?

Gizli

Öne çıkan mesajlar

6 dakika önce, Oce4n dedi ki:

kedilere kaynar su mu içirdin ?

Kabın içindeki su (kap dediğim büyük) full buz tutmuştu üzerine kaynar su döktüm -9 derece havada soğuma süresi 800ms falandır herhalde döktüğüm suyun. Amaç buzu eritmekti yani. Kaynar su içerler mi sanmıyorum ama emin de değilim.

Sosyal ağlarda paylaş

bağış kuruluşlarına inancım baya düşük benim ya... gerçekten bilmem lazım o paraların tamamının yardıma gidip gitmediğini. ya ben de o kuruluşun içinde olacağım, para nasıl kime dağıtılıyor göreceğim ya da default olarak birilerine maaş bağlıyorlar cepleri doluyor diye düşünüyorum

ben genel olarak direk bir kaç üni öğrencisi bulup burs vermeyi tercih ediyorum daha çok.

Sosyal ağlarda paylaş

bağış konusunda soru işaretlerine katılmakla birlikte, incelemek isteyenlere nispeten ufak, güvenilir bir organizasyon bırakayım. 

https://kahev.org.tr/hakkimizda

ekleme; kısaca kadın elinden, hele ki hekim kadın elinden çıkan bir sivil toplum oluşumu diyeyim  

Archangel_ tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Oce4n dedi ki:

bağış kuruluşlarına inancım baya düşük benim ya... gerçekten bilmem lazım o paraların tamamının yardıma gidip gitmediğini. ya ben de o kuruluşun içinde olacağım, para nasıl kime dağıtılıyor göreceğim ya da default olarak birilerine maaş bağlıyorlar cepleri doluyor diye düşünüyorum

ben genel olarak direk bir kaç üni öğrencisi bulup burs vermeyi tercih ediyorum daha çok.

personel masrafları, kurumun işleyişi için belli bir % alıyorlar bağıştan (bir yerde hakları her şey için düzenli çalışacak gönüllü bulamazlar)

en iyi niyetle yönetilenleri bu şekilde

personel bir koli de kendine alır mı, kurum aracını telefonunu kendi işi için de kullanır mı

bunlar genel ahlak/etik sorunları

bizim de yaptığımız şeylerdir herhalde

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...