Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

lig sonuncusu 8 şut çekiyor. takım berbat. Ghezzal'ı çıkarıp, topal alıyor. Sergen kafada bitirmiş Beşiktaş'ı. Şu maç eser gürleriz kalkışa geçeriz diyordum da

Sergen'in kafada başka planlar var belli. Gidecekse gitsin artık. 14 maçta 2 galibiyet. Tarihin en kötü performansı.
Ağlaya ağlaya can'ı sokturduk kadroya. Güven yok, montero yok. Sergen bu şekilde ne yapmaaaakk nereye varmak istemektedir?
fener içimizden geçecek maalesef iyi ki trabzon maçını atlatmışız.

Sosyal ağlarda paylaş

dün akşam 2 kelam edecektim de hadi ben uplamayayım kaybolur gideriz dedim.

Ben daha kötü bir Beşiktaş izlemedim. Bundan eminim. En başarısız performans imza attık. Zagreb -19 averaj Spartak - 17 averaj en kötü performanslarmış

zaten çıkardığı ilk 11'i beşiktaş'a düşman adam çıkarmaz. Josef-Topal tandemi 7 sene önce fener'deydi ? 
Kenan'dan daha kötü bir futbolcu izlemedim. Bu adam niye hala oynar anlamıyorum.
Batshuayi zaten... Kenan topu kaptırmasa, batshuayi kaptırıyordu.
Bitmiş gitmiş zaten oynat Rıdvan ve Serdar'ı Ghezzal'i kayseri maçına saklıyor sonra oyuna alıyor, Mergen'iminiz kafası yandı iyice.
ve Wellinton... midem bulanıyor bu adamdan. Ne kademede kalıyor ne adam tutabiliyor. 
ŞL diye aldığımız Pjainic ve Alex maçların yarısında oynamadı.

En zor sezonda 2 şampiyonluk getirdi, efsane dedik, efsane kalsın dedik. Tararaftarda hala kredisi var ancak hiçbir şey yapmıyor. İstifa etmesi en doğrusu. Madem Beşiktaş'ın çocuğu, görelim bakalım.

Yönetimin kayseri maçına artık Şenol mu olacak kim olacaksa yeni td yetiştirmesi lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

47 dakika önce, TheGreatWall dedi ki:

Beşiktaş gerçekten inanılmaz kötü bir takım. Geçen yılki yırtıcı forvet ve Ft nin aşırı egosu bjk yi kılpayı şampiyon yaptı. Sergen hocayı da düşürdüler baya ayrıca. 

yirtici forvet kontrat pazarligi ve klasik TSL klup yoneticileri nedeniyle ligin ikinci yarisinda 8+ mac tribunden izledi. o da sirf ust uste gelen maclari sayarsan. puan durumunu kil payi denilecek pozisyona sokan egolardan once budur. tasidi argumani da yanlis bu arada zira ligin ilk yarisi yarista tutan "yirtici olmayan" forvetti. yirtici forvet moral/form bulsun diye penaltici yapilmisti. gol kralliginda one gectigi anda gollerinin yarisi penaltiydi. (yanilmiyorsam 4/4)

artik ustunde maden suyu mu icersin sindirebilmek icin bilmiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

iyi oldu. İleride belki daha tecrübelendiği bir dönem tekrar deneriz. Bitmesi gerekiyordu. Açıkcası kasımpaşa maçı ile yükselişe en azından mücadeleye başlar dedim de yok. Biraz kendi başını yaktı kadro tercihi ile son 2 maça serdar, atakan, güven, rıdvan, can ile çıksa başka bir beşiktaş izlerdik. Gerçi güven uefada değil ? 

Şenol, Pirlo, Bilic adaymış 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...