Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LvL-Up Makinesi ayağınıza geldi.

LvL-UpMakinesi

Öne çıkan mesajlar

Konu kenarına, post kenarına lvl-up yapılır. 5 dakika da teslim edilir. 

Selamlar herkese. Duymuşsunuzdur belki büyük bir yangın kazası atlattım. 3 ay hastanede yatıp küllerimden yeniden doğup geldim. Sizler de iyisinizdir umarım. Yeni forum şekli çok güzel olmuş. Hepinizi özledim. 

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, Masticore dedi ki:

Şimdi geriye kac canin kaldi  Noyan 

Son 3 yılda çoğu yoğun bakım olmak üzere 7 acil servis vakam gözüküyor e nabizda. Eğer bir kedi olsaydin 2 canım kalmış olurdu fakat böyle giderse cyborg olacağımı düşünüyorum ve böyle vizyonlarım var ?

Sosyal ağlarda paylaş

19 dakika önce, Xenocide dedi ki:

geçmiş olsun bacım. 

Nasıl oldun, şu dünyada phoenix dövmesini hakeden tek kişi olabilirsin hemen yaptır asdfg

İyi oldum epey ya  . 3 ay öncesine kadar ayağım takıldığında hemen yere düşecek kadar dengesiz ve güçsüzdüm . Şimdi çok yavaş hızda da olsa 3 saat aralıksız koşabiliyorum. 

Yaşam tarzımı değiştirdiğimden kilo aldım 110 civarina çıkmıştım şimdi 104'e indim devam. 

Vücudumunn%40 2-3 derecelerde yandı. Yüzüm ve çüküm hiç yanmadı. Fakat alnımın ortasında ters soru işareti şeklinde bir cursed mark gibi bir şey oluştu. 

Sağ elim ve ayağımda his azalması var fakat ikisi de çalışıyor.  Hastanedeyken ikisinin de enfeksyondan kesilmek için ailemden izin alınılmasına rağmen gerek kalmadı. 

9 eylüldeki İzmir yarı maratonuna kayıt yaptırdım ona hazırlanıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...