Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevdiğin için hayatını düzene sokmak vs Başına buyruk yasamak

neworleans

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar böyle bir araftayim, sevgilim için 2 yıllık ilişkimiz benim rahatligimdan dolayı bitme noktasına geldi, o kariyer diye koşarken ben babamın işi var modunda takılıyorum. Hayatımın akışını ailesine anlatmış ve doğal olarak bırak adam olmaz falan diyorlar ancak çok seviyoruz birbirimizi. Ben sosyal,rahat, fitness ile bütünleşmiş ve yurtdışına çıkıp seyahat etmesini seven biriyim. Sevgilim için daha yüksek standartta hayat için babama boyun eğip işimizi yönetme planım var ama babayla çok zor anlaşmak, öte yandan hayatıma eskisi gibi hızlı yaşa genç öl tarzı yaşamakta çok istiyorum, şuan böyle iki seçenek arasında kaldim

Sosyal ağlarda paylaş

sevgilin nasıl daha yüksek bir standart istiyor o kısmı anlayamadım.

bir işe girip sgklı çalışan mı olmanı istiyor?

mücevherler, araba yani dolgun cüzdanlı biri olmanı mı.

hayır birde o saydığın özelliklerin mi desem ne desem kötü bişiler değil ki.

yolla bu kızı hacı sen.

Sosyal ağlarda paylaş

32 dakika önce, knox dedi ki:

sevgilin nasıl daha yüksek bir standart istiyor o kısmı anlayamadım.

bir işe girip sgklı çalışan mı olmanı istiyor?

mücevherler, araba yani dolgun cüzdanlı biri olmanı mı.

hayır birde o saydığın özelliklerin mi desem ne desem kötü bişiler değil ki.

yolla bu kızı hacı sen.

O son sınıfta ben 2. Sınıf ve ben 10 sene okurum bıraksalar o Karadayim ve kızdan 5 yaş büyüğüm yani

Sosyal ağlarda paylaş

21 dakika önce, Bone dedi ki:

ilişki tavsiyesi verecek birisi değilim, ama gördüğüm kadarıyla "ben ne istersem onu yaparım, kafama göre yaşarım" diyenlerin sonu şaşaalı bir evlilik sonrası kısa sürede boşanma oluyor. o yüzden razz'ın dediği gibi bırak bari sevgilin kurtulsun.

O da ayrılmak istiyor ama kopamiyoruz, aşk hala var ayrıca alışkanlıkta için içerisinde, arkadaş kalalım diyoruz olmuyor iki ucu değnek yani, şaştım kaldim

Sosyal ağlarda paylaş

16 dakika önce, Gallant dedi ki:

20 lerin baslarinda evlilik icin acele etmemek lazim, insanin karakteri is hayatina girince farkli sekillenebiliyor. Ama ayri eve cikin bir deneyin evlenmeden.

Bu kafa da yanlış. Bazen iyi giden bir ilişkiyi berbat edebiliyor bu yaklaşım (Türkiye özelinde konuşuyorum).

Ama bu arkadaşın anlattığı kadarıyla evlenmelik kumaşı yok. Hatta herhangi bir sorumluluk alacak birisi de değil. Evlilik (ilişkiler aslında) karşılıklı sorumluluk ve taviz üzerine kurulu, o yüzden insanın yaşından bağımsız olarak karakteriyle ilgili tamamen iyi bir evlilik ya da ilişki yürütebilmek.

Bu arada kız alışkanlık vs. yüzünden değil, senden ayrılıp gideceği başka bir adam bulamadığından ayrılmıyor senden. Düzgün birisini bulduğu anda kendini kapının önünde bulursun. Çok gördüm bu goy goyu yaparken şak diye terkedilenleri sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...