Jump to content
-Deno-

Tool - Fear Inoculum

Öne çıkan mesajlar

§ 07 Ağu 2019, 13:15

13 sene sonra çok şükür yeni albüm geliyor. Albümle aynı adı taşıyan ilk parça yayınlandı az önce.

Bu arada konuşulmuştur/biliniyordur muhtemelen ama gene de söylemiş olalım, Tool Spotify'a geldi lan. 

Parçaya ilk dinleyişte ısındım ben direkt. Özlemişiz be.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Ağu 2019, 16:48

hem yeni album hem de streaming karsitligindan vazgecmis olmalari acayip mutlu etti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Ağu 2019, 16:54

streaming karşıtlığını hiç çözememiştim zaten abilerin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Ağu 2019, 05:34

bilerek mi yaptılar bilmiyorum ama streaming meselesini yeni albüm için baya etkili bi pr çalışmasına çevirdiler, daha önceden grubu bilenler hatırladı, bilmeyenler de bu sayede duydu.

Marl0_on tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Ağu 2019, 07:03

Yapimci sirketle alakali bir sikintidan dolayi yoktu Tool streaming servislerinde, Maynard'in diger 2 grubu (a perfect circle, puscifer) zaten vardi diye biliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Ağu 2019, 07:08

Bu devirde streaming ya da iTunes olmadan zaten albüm satamazlardı. Benim evde mevcut bir tane bile CD okuyan cihaz kalmadı mesela. Eski bir dizüstünde var hala atılmadıysa, onun da bozuktu.

Albüm satma olayı neredeyse iTunes tekeli altında zaten artık. O da Spotify ile filan elage edildi iyici.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Ağu 2019, 12:52

albüm satma-satın alma dediğin olayı zaten artık convertlemeleri lazım. collectors işi o, bi paketin içinde hem plak hem cd hem kaset olacak, arkasında da bi kod olacak dijital platformlar için, satın aldığında hepsine almış olacaksın. fiyatı da ona göre olacak, çok da uçuk olmadan. Meraklısı alsın. Yoksa şu devirde "hmmm toolun albümü çıkmış dur dinleyeyim" diye D&R'a gidip tool cd'si alan var mıdır 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Ağu 2019, 14:10

10.000 days albumu hologramli fln ilgin bi kitapcikla geliyodu o yuzden almistim , oyle ilginc bisiler yaparlarsa yine gider alirim albumunu ama yoksa kimse kasmaz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Ağu 2019, 06:36

Limited Edition'ını mantıklı olmuş o nedenle,  4" HD Ekran, 2 watt speaker, 36 sflık kitapçık ve dijital download kartı gönderiyorlarmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Ağu 2019, 17:30

buraya da koyayım, reklam yapayım. yeni albümün şerefine;

Xenocide tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Ağu 2019, 19:25

Spotifya gelmesi cok guzel oldu sonunda. Zaten the perfect circle ve purcifer vardi yillardir maynardin malligi herhalde tool icin artizlik yapim demis

Silphatos tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap